Nadpis: TIPOS III. Liga Východ (MUŽI) 3. Kolo 18.08.2013, 20:15 (x)
>>>>>TIPOS III. Liga Východ (MUŽI) 3. Kolo <<<<<
-----------------------------------------------------------------
TJ Baník Ružiná - ŠK 2000 Milénium Bardejovská Nová Ves 3:0 (2:0)
----------------------------------------------------------------
V tomto zápase sa predstavil nováčik značne oklieštenej zostave a hráči na hracej ploche nepotrvdili dobrú fazónu.Domáci sa začali aktívne hneď od úvodného hvizdu zatlačili hostí na svoju polovicu. V 10.minúte domáci Štajer pálil tesne vedľa. V 12. minúte ani ďalší domáci hráč Boháčik nemal presnú mušku a o minútu neskôr minula svoj cieľ aj strela z Kotorovej kopačky. V 14. minúte Boháčikovú strelu zneškodnil Kačmár. Snaha domácich vyvrcholila v 24. minúte gólom Gajdošíka. V 25. minúte Kiseľovú prízemnú strelu Michalík kryl. V 30.minúte pálil Boháčik, loptu zachytil Gajdošík a poslal ju rovno do Kačmárovho náručia. V 41.minúte Kamendy zvyšoval vedenie domácich na 2:0. Na začiatku druhého dejstva sa pokúšal o zmenu skóre Stachura, ale Michalík bol na mieste. V 58. minúte Gajdošík zoči - voči Kačmárovi neuspel. V 71. min vyrobili domáci poriadny závar pred bránou hostí a Lukáč dorazil loptu do siete na trojgólový rozdiel. Po tomto momente sa už len dohrávalo, domáci kontrolovali výsledok a oslabeným hosťom, ktorí boli od 63.minúte len desiati po vylúčení Pribitného po druhej žltej karte sa už skorigovať výsledok nepodarilo.

Zostava:Kačmár - Iľko, Virgala, Jaš, Stachura, Pavúk, Luščák, Šott (73. Knap), Pribitný, Kiseľ (79. Liček), Jančošek.

Pred 220 divákmi rozhodoval Somoláni.

V 4.kole privítajú hráči Bard.Novej Vsi na svojom ihrisku v nedeľu 25.08.2013 o 16:00 Martin.

Nadpis: srdečne pozývame 15.08.2013, 17:27 (x)
Od:   monty7777777 [IP:217.119.127.36]
----------------------------------------------------------------------------
DŇA 20.8.2012 O 16:30 NA IHRISKU V BARD.NOVEJ VSI

Nadpis: TIPOS III. Liga Východ (MUŽI) 2. Kolo 11.08.2013, 22:26 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.111.188]
>>>>>TIPOS III. Liga Východ (MUŽI) 2. Kolo <<<<<
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Dolný Kubín 1:2 (1:1)
Výborný dramatický zápas zohral domáci nováčik s minulosezoným druholigistom a zápasu by viac "pristala" deľba bodov. Po počiatočnom tlaku hostí s nepresným finálným zakončením sa v 21.minúte osmelili aj domáci, ale Knapovému zakončeniu chýbali iba centimetre.V 32.minúte Luščák natiahol hosťujúceho brankára Trabalíka.V 34.minúte však už utešene zaplnená tribúna burácala, keď lišiacký krížny lob Šotta preletel ponad dlháňa Trabalíka a zatrepotal sa až v sieti.V 44.minúte nepokryli domáci obráncovia hosťujúceho Šípka a ten hlavou vyrovnal.V 61.minúte po úniku Pribitný z uhla mieril nad.V 64.minúte hosťujúci Mrva hlavou mohol dostať hostí do vedenia, ale Kačmár vytiahol zázračný zákrok a nohou zachránil.V 70.minúte po peknom centri hostí zo strany a hlavičke musel opäť Kačmár na dvakrát zasahovať.V 83.minúte po ďalšom úniku Pribitný zrazenou krížnou strelou iba o milimetre minul ľavú tyč hosťujúcej svätyne.Z ďalšieho domáceho náporu po skrumáži ani na 3-krát nedokázali domáci hráči dopraviť loptu za bránkovú čiaru. V 89.minúte mohol rozhodnúť Pribitný, ale v samostatnom nájazde na Trabalíka neuspel a brankár ho vychytal.A tak sa potvrdilo to známe "nedáš? - dostaneš!" keď v nastavenom čase sa lopta šťastne dostala k Mrvovi a ten z bezprostrednej blízkosti rozhodol o trojbodovom zisku hostí.Domáci hráči si za predvedený výkon zaslúžia uznanie a tí ktorí prišli do hľadiska určite neľutovali.

Zostava: Kačmár - Iľko, Virgala, Knap (46.Pribitný), Jaš, Stachura, Pavuk, Luščák, Macečko (59.Kiseľ), Jančošek (88.Kurty), Šott.

Pred 400 divákmi rozhodoval Korista.

V ďalšom kole v sobotu 17.8. cestujú hráči na svoj zápas do Ružinnej.

Nadpis: SLOVNAFT CUP 1.kolo 11.08.2013, 22:24 (x)

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FC Lokomotíva Košice 1:0 (1:0)
V pohárovom zápase obe mužstvá vychádzali zo zabezpečených obrán a čakali na chyby súpera.Šancí bolo ako šafránu a hneď z tej prvej vážnejšej padol prvý a zároveň aj postupový gól domácich. V 44.minúte po rohovom kope sa odrazená lopta dostala až k Pavukovi a ten strelou do ľaveho dolného rohu bránky hostí rozjasal domácich priaznivcov.V 45.minúte to podobne škúšal hosťujúci Jurko, ale Kačmár bol na mieste.V nadstavenom čase prvého polčasu mal na kopačke druhý gól Knap, ale v tiesni jeho zakončenie vystihol brankár hostí. V 54.minúte hosťujúci Hloušek nezaskočil Kačmára a ten jeho jedovku pod brvno vytlačil nad.Taktický boj o postup pokračoval a domáci mali chuť pridať rozhodujúci druhý gól, ale po rohu prudké Jančošekové zakončenie hlavou hosťujúci brankár Giertl zachytil. Keď nemal presnú mušku ani Hloušek v 77.minúte zo štandartnej situlácie, mohli domáci po záverečnom hvizde oslavovať postup do druhého kola a tešiť sa na ďalšieho súpera po štvrtkovom žrebe.

Zostava: Kačmár - Iľko, Virgala, Gerčák (30.Knap), Jaš, Stachura (78.Macečko), Pavuk, Luščák, Kiseľ (64.Pribitný), Jančošek, Šott.

Pred 500 divákmi rozhodoval Ziemba.

Nadpis: Príprvný zápas 05.08.2013, 11:40 (x)
Od:   Neymar [IP:178.40.45.88]
Dňa 8.8.2013 o 18:00 hod sa uskutoční prípravný zápas medzi družstvami:

TJ PD Mier Poliakovce - TJ Poľana Šiba

Hrá sa na ihrisku v Poliakovciach

Srdečne Vás pozývame.

Nadpis: Výsledok-Prípravný zápas 05.08.2013, 11:35 (x)
Tj Poľana Šiba - TJ Busov Nižný Tvarožec - 3:1

Góly za domácich: Valenta, Janík, Benka

Nadpis: Futbalový turnaj 28.07.2013, 21:50 (x)
Od:   Ladislav [IP:217.119.127.105]
Dňa 28.7. 2013 usporiadala TJ Koprivnica futbalový turnaj o pohár starostu obce.Na turnaji sa zúčastnili mužstvá:Haniska Furča okr. Prešov,TJ Topľan Kalnište okr. Svidnik a TJ Družstevník Koprivnica.
Kalnište-Haniska 1:1 na PK 3:4
Koprivnica-Kalnište 1:1 na PK 3:2
Haniska-Koprivnica 1:2
1.miesto Koprivnica
2.misto Haniska
3.miesto Kalnište
Po turnaji starosta obce p.Ing. Peter Krupa, p. Šestak Imrich predseda TJ a člen TJ p.Holova Stanislav odovzdali poháre zúčastneným mužstvám.
Rozhodovali:L. Hegeduš,B. Hegeduš, D. Havrila

Nadpis: Oprava 25.07.2013, 20:06 (x)
V Zborove hral V.Mirošov nie N.Mirošov ospravedlňujem sa čitateľom.

Nadpis: Výsledok 21.07.2013, 20:59 (x)
Od:   Neymar [IP:178.40.54.80]
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Osikov - 3:2

Góly za domácich - Valenta, Kaščák, Pavel

Nadpis: Turnaj v Zborove 21.07.2013, 09:12 (x)
TJ Magura Zborov usporiadala dňa 20.7.2013 futbalový turnaj za účasti mužstiev: Michalovce nad 35rokov,Kometa Prešov,Nižný Mirošov a TJ Magura Zborov.
Výsledky zápasov:Michalovce-Zborov 2:1,N. Mirošov-Kometa Prešov1:0
o 3.miesto-Kometa Prešov-Zborov 5:0
finále-Michalovce-N.Mirošov 0:0 na p.k.5:4
Rozhodovali: L.Hegeduš, B Hegeduš. D.Havrila
Stránok (286): 1 ... 5 [6] 7 8 9 ... 286