::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::



Prípravka


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev: 

Anketa



VI. liga dospelí

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

Výnimky a poznámky:
1 družstvo bude hrať v každom kole 3 h. pred ÚHČ VI. ligy dospelých

1. kolo (06.08.2017) o 16.30 hod.
OFK 2010 Kurima - OŠK Kľušov06.08.2017 16.30
TJ Magura Zborov - OcFK Marhaň06.08.2017 16.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Javorina Malcov06.08.2017 16.30
OŠK Smilno - TJ Pokrok Porúbka06.08.2017 16.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Družstevník Stuľany06.08.2017 16.30
TJ Poľana Šiba (V) - TJ Beloveža (N)06.08.2017 16.30
TJ Čergov Hertník - TJ Strojár Kružlov06.08.2017 16.30
2. kolo (13.08.2017) o 16.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Strojár Kružlov13.08.2017 16.30
TJ Beloveža (N) - TJ Čergov Hertník13.08.2017 16.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Poľana Šiba (V)13.08.2017 16.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Osikov13.08.2017 16.30
TJ Javorina Malcov - OŠK Smilno13.08.2017 16.30
OcFK Marhaň - TJ Hviezda Lopúchov13.08.2017 16.30
OFK 2010 Kurima - TJ Magura Zborov13.08.2017 16.30
3. kolo (20.08.2017) o 16.00 hod.
TJ Magura Zborov - OŠK Kľušov20.08.2017 16.00
TJ Hviezda Lopúchov - OFK 2010 Kurima20.08.2017 16.00
OŠK Smilno - OcFK Marhaň20.08.2017 16.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Javorina Malcov20.08.2017 16.00
TJ Poľana Šiba (V) - TJ Pokrok Porúbka20.08.2017 16.00
TJ Čergov Hertník - TJ Družstevník Stuľany20.08.2017 16.00
TJ Strojár Kružlov - TJ Beloveža (N)20.08.2017 16.00
4. kolo (27.08.2017) o 16.00 hod.
OŠK Kľušov - TJ Beloveža (N)27.08.2017 16.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Strojár Kružlov27.08.2017 16.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Čergov Hertník27.08.2017 16.00
TJ Javorina Malcov - TJ Poľana Šiba (V)27.08.2017 16.00
OcFK Marhaň - TJ Družstevník Osikov27.08.2017 16.00
OFK 2010 Kurima - OŠK Smilno27.08.2017 16.00
TJ Magura Zborov - TJ Hviezda Lopúchov27.08.2017 16.00
5. kolo (03.09.2017) o 15.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - OŠK Kľušov03.09.2017 15.30
OŠK Smilno - TJ Magura Zborov03.09.2017 15.30
TJ Družstevník Osikov - OFK 2010 Kurima03.09.2017 15.30
TJ Poľana Šiba (V) - OcFK Marhaň03.09.2017 15.30
TJ Čergov Hertník - TJ Javorina Malcov03.09.2017 15.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Pokrok Porúbka03.09.2017 15.30
TJ Beloveža (N) - TJ Družstevník Stuľany03.09.2017 15.30
6. kolo (10.09.2017) o 15.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Družstevník Stuľany10.09.2017 15.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Beloveža (N)10.09.2017 15.30
TJ Javorina Malcov - TJ Strojár Kružlov10.09.2017 15.30
OcFK Marhaň - TJ Čergov Hertník10.09.2017 15.30
OFK 2010 Kurima - TJ Poľana Šiba (V)10.09.2017 15.30
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Osikov10.09.2017 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - OŠK Smilno10.09.2017 15.30
7. kolo (17.09.2017) o 15.00 hod.
OŠK Smilno - OŠK Kľušov17.09.2017 15.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Hviezda Lopúchov17.09.2017 15.00
TJ Poľana Šiba (V) - TJ Magura Zborov17.09.2017 15.00
TJ Čergov Hertník - OFK 2010 Kurima17.09.2017 15.00
TJ Strojár Kružlov - OcFK Marhaň17.09.2017 15.00
TJ Beloveža (N) - TJ Javorina Malcov17.09.2017 15.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Porúbka17.09.2017 15.00
8. kolo (24.09.2017) o 15.00 hod.
OŠK Kľušov - TJ Pokrok Porúbka24.09.2017 15.00
TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Stuľany24.09.2017 15.00
OcFK Marhaň - TJ Beloveža (N)24.09.2017 15.00
OFK 2010 Kurima - TJ Strojár Kružlov24.09.2017 15.00
TJ Magura Zborov - TJ Čergov Hertník24.09.2017 15.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Poľana Šiba (V)24.09.2017 15.00
OŠK Smilno - TJ Družstevník Osikov24.09.2017 15.00
9. kolo (01.10.2017) o 14.30 hod.
TJ Družstevník Osikov - OŠK Kľušov01.10.2017 14.30
TJ Poľana Šiba (V) - OŠK Smilno01.10.2017 14.30
TJ Čergov Hertník - TJ Hviezda Lopúchov01.10.2017 14.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Magura Zborov01.10.2017 14.30
TJ Beloveža (N) - OFK 2010 Kurima01.10.2017 14.30
TJ Družstevník Stuľany - OcFK Marhaň01.10.2017 14.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Javorina Malcov01.10.2017 14.30
10. kolo (08.10.2017) o 14.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Javorina Malcov08.10.2017 14.30
OcFK Marhaň - TJ Pokrok Porúbka08.10.2017 14.30
OFK 2010 Kurima - TJ Družstevník Stuľany08.10.2017 14.30
TJ Magura Zborov - TJ Beloveža (N)08.10.2017 14.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Strojár Kružlov08.10.2017 14.30
OŠK Smilno - TJ Čergov Hertník08.10.2017 14.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Poľana Šiba (V)08.10.2017 14.30
11. kolo (15.10.2017) o 14.30 hod.
TJ Poľana Šiba (V) - OŠK Kľušov15.10.2017 14.30
TJ Čergov Hertník - TJ Družstevník Osikov15.10.2017 14.30
TJ Strojár Kružlov - OŠK Smilno15.10.2017 14.30
TJ Beloveža (N) - TJ Hviezda Lopúchov15.10.2017 14.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Magura Zborov15.10.2017 14.30
TJ Pokrok Porúbka - OFK 2010 Kurima15.10.2017 14.30
TJ Javorina Malcov - OcFK Marhaň15.10.2017 14.30
12. kolo (22.10.2017) o 14.00 hod.
OŠK Kľušov - OcFK Marhaň22.10.2017 14.00
OFK 2010 Kurima - TJ Javorina Malcov22.10.2017 14.00
TJ Magura Zborov - TJ Pokrok Porúbka22.10.2017 14.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Stuľany22.10.2017 14.00
OŠK Smilno - TJ Beloveža (N)22.10.2017 14.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Strojár Kružlov22.10.2017 14.00
TJ Poľana Šiba (V) - TJ Čergov Hertník22.10.2017 14.00
13. kolo (29.10.2017) o 14.00 hod.
TJ Čergov Hertník - OŠK Kľušov29.10.2017 14.00
TJ Strojár Kružlov - TJ Poľana Šiba (V)29.10.2017 14.00
TJ Beloveža (N) - TJ Družstevník Osikov29.10.2017 14.00
TJ Družstevník Stuľany - OŠK Smilno29.10.2017 14.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Hviezda Lopúchov29.10.2017 14.00
TJ Javorina Malcov - TJ Magura Zborov29.10.2017 14.00
OcFK Marhaň - OFK 2010 Kurima29.10.2017 14.00
14. kolo (05.11.2017) o 13.30 hod.
OŠK Kľušov - OFK 2010 Kurima05.11.2017 13.30
OcFK Marhaň - TJ Magura Zborov05.11.2017 13.30
TJ Javorina Malcov - TJ Hviezda Lopúchov05.11.2017 13.30
TJ Pokrok Porúbka - OŠK Smilno05.11.2017 13.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Družstevník Osikov05.11.2017 13.30
TJ Beloveža (N) - TJ Poľana Šiba (V)05.11.2017 13.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Čergov Hertník05.11.2017 13.30
15. kolo (01.04.2018) o 15.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - OŠK Kľušov01.04.2018 15.30
TJ Čergov Hertník - TJ Beloveža (N)01.04.2018 15.30
TJ Poľana Šiba (V) - TJ Družstevník Stuľany01.04.2018 15.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Pokrok Porúbka01.04.2018 15.30
OŠK Smilno - TJ Javorina Malcov01.04.2018 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - OcFK Marhaň01.04.2018 15.30
TJ Magura Zborov - OFK 2010 Kurima01.04.2018 15.30
16. kolo (08.04.2018) o 15.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Magura Zborov08.04.2018 15.30
OFK 2010 Kurima - TJ Hviezda Lopúchov08.04.2018 15.30
OcFK Marhaň - OŠK Smilno08.04.2018 15.30
TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Osikov08.04.2018 15.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Poľana Šiba (V)08.04.2018 15.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Čergov Hertník08.04.2018 15.30
TJ Beloveža (N) - TJ Strojár Kružlov08.04.2018 15.30
17. kolo (15.04.2018) o 15.30 hod.
TJ Beloveža (N) - OŠK Kľušov15.04.2018 15.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník Stuľany15.04.2018 15.30
TJ Čergov Hertník - TJ Pokrok Porúbka15.04.2018 15.30
TJ Poľana Šiba (V) - TJ Javorina Malcov15.04.2018 15.30
TJ Družstevník Osikov - OcFK Marhaň15.04.2018 15.30
OŠK Smilno - OFK 2010 Kurima15.04.2018 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Magura Zborov15.04.2018 15.30
18. kolo (22.04.2018) o 16.00 hod.
OŠK Kľušov - TJ Hviezda Lopúchov22.04.2018 16.00
TJ Magura Zborov - OŠK Smilno22.04.2018 16.00
OFK 2010 Kurima - TJ Družstevník Osikov22.04.2018 16.00
OcFK Marhaň - TJ Poľana Šiba (V)22.04.2018 16.00
TJ Javorina Malcov - TJ Čergov Hertník22.04.2018 16.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Strojár Kružlov22.04.2018 16.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Beloveža (N)22.04.2018 16.00
19. kolo (29.04.2018) o 16.00 hod.
TJ Družstevník Stuľany - OŠK Kľušov29.04.2018 16.00
TJ Beloveža (N) - TJ Pokrok Porúbka29.04.2018 16.00
TJ Strojár Kružlov - TJ Javorina Malcov29.04.2018 16.00
TJ Čergov Hertník - OcFK Marhaň29.04.2018 16.00
TJ Poľana Šiba (V) - OFK 2010 Kurima29.04.2018 16.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Magura Zborov29.04.2018 16.00
OŠK Smilno - TJ Hviezda Lopúchov29.04.2018 16.00
20. kolo (06.05.2018) o 16.30 hod.
OŠK Kľušov - OŠK Smilno06.05.2018 16.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Osikov06.05.2018 16.30
TJ Magura Zborov - TJ Poľana Šiba (V)06.05.2018 16.30
OFK 2010 Kurima - TJ Čergov Hertník06.05.2018 16.30
OcFK Marhaň - TJ Strojár Kružlov06.05.2018 16.30
TJ Javorina Malcov - TJ Beloveža (N)06.05.2018 16.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Stuľany06.05.2018 16.30
21. kolo (13.05.2018) o 16.30 hod.
TJ Pokrok Porúbka - OŠK Kľušov13.05.2018 16.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Javorina Malcov13.05.2018 16.30
TJ Beloveža (N) - OcFK Marhaň13.05.2018 16.30
TJ Strojár Kružlov - OFK 2010 Kurima13.05.2018 16.30
TJ Čergov Hertník - TJ Magura Zborov13.05.2018 16.30
TJ Poľana Šiba (V) - TJ Hviezda Lopúchov13.05.2018 16.30
TJ Družstevník Osikov - OŠK Smilno13.05.2018 16.30
22. kolo (20.05.2018) o 17.00 hod.
OŠK Kľušov - TJ Družstevník Osikov20.05.2018 17.00
OŠK Smilno - TJ Poľana Šiba (V)20.05.2018 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Čergov Hertník20.05.2018 17.00
TJ Magura Zborov - TJ Strojár Kružlov20.05.2018 17.00
OFK 2010 Kurima - TJ Beloveža (N)20.05.2018 17.00
OcFK Marhaň - TJ Družstevník Stuľany20.05.2018 17.00
TJ Javorina Malcov - TJ Pokrok Porúbka20.05.2018 17.00
23. kolo (27.05.2018) o 17.00 hod.
TJ Javorina Malcov - OŠK Kľušov27.05.2018 17.00
TJ Pokrok Porúbka - OcFK Marhaň27.05.2018 17.00
TJ Družstevník Stuľany - OFK 2010 Kurima27.05.2018 17.00
TJ Beloveža (N) - TJ Magura Zborov27.05.2018 17.00
TJ Strojár Kružlov - TJ Hviezda Lopúchov27.05.2018 17.00
TJ Čergov Hertník - OŠK Smilno27.05.2018 17.00
TJ Poľana Šiba (V) - TJ Družstevník Osikov27.05.2018 17.00
24. kolo (03.06.2018) o 17.00 hod.
OŠK Kľušov - TJ Poľana Šiba (V)03.06.2018 17.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Čergov Hertník03.06.2018 17.00
OŠK Smilno - TJ Strojár Kružlov03.06.2018 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Beloveža (N)03.06.2018 17.00
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Stuľany03.06.2018 17.00
OFK 2010 Kurima - TJ Pokrok Porúbka03.06.2018 17.00
OcFK Marhaň - TJ Javorina Malcov03.06.2018 17.00
25. kolo (10.06.2018) o 17.00 hod.
OcFK Marhaň - OŠK Kľušov10.06.2018 17.00
TJ Javorina Malcov - OFK 2010 Kurima10.06.2018 17.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Magura Zborov10.06.2018 17.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Hviezda Lopúchov10.06.2018 17.00
TJ Beloveža (N) - OŠK Smilno10.06.2018 17.00
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník Osikov10.06.2018 17.00
TJ Čergov Hertník - TJ Poľana Šiba (V)10.06.2018 17.00
26. kolo (17.06.2018) o 17.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Čergov Hertník17.06.2018 17.30
TJ Poľana Šiba (V) - TJ Strojár Kružlov17.06.2018 17.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Beloveža (N)17.06.2018 17.30
OŠK Smilno - TJ Družstevník Stuľany17.06.2018 17.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Porúbka17.06.2018 17.30
TJ Magura Zborov - TJ Javorina Malcov17.06.2018 17.30
OFK 2010 Kurima - OcFK Marhaň17.06.2018 17.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko