::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Dorast - I. trieda

Rozpis zápasov v sezóne 2011/2012

Výnimky a poznámky:
Beloveža - hrá ako dvojička s Kružlovom 1 h pred ÚHČ dorastu
Hervartov - hrá ako dvojička s Koprivnicou 1 h pred ÚHČ dorastu
Hertník - hrá ako dvojička s Lopúchovom 1 h pred ÚHČ dorastu
Kľušov - hrá ako dvojička s 2. FC Bardejov a domáce stretnutia odohrá v sobotu o 13.30 h
Gaboltov - hrá ako dvojička s Marhaňou a domáce stretnutia odohrá v sobotu o 13.00 h
Šiba - domáce stretnutia odohrá v Kobylách 1 h pred ÚHČ dorastu
Dlhá Lúka - domáce stretnutia v sobotu o 14 h
Zborov - domáce stretnutia v sobotu o 14 h

1. kolo (07.08.2011) o 14.15 hod.
TJ Verchovina Smilno - TJ Poľana Šiba07.08.2011 14.15
TJ Busov Gaboltov - TJ Beloveža07.08.2011 14.15
TJ Čerhov Bartošovce - ŠŠK pri ZŠ Hažlín07.08.2011 14.15
FC Poľnohospodár Hervartov (N) - TJ Magura Zborov07.08.2011 14.15
TJ Čergov Hertník (N) - TJ Družstevník Osikov07.08.2011 14.15
Iskra Gerlachov - OFK 2010 Kurima (N)07.08.2011 14.15
OŠK Kľušov - TJ Slovan Dlhá Lúka07.08.2011 14.15
2. kolo (14.08.2011) o 14.15 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Slovan Dlhá Lúka14.08.2011 14.15
OFK 2010 Kurima (N) - OŠK Kľušov14.08.2011 14.15
TJ Družstevník Osikov - Iskra Gerlachov14.08.2011 14.15
TJ Magura Zborov - TJ Čergov Hertník (N)14.08.2011 14.15
TJ Čerhov Bartošovce - FC Poľnohospodár Hervartov (N)14.08.2011 14.15
TJ Beloveža - ŠŠK pri ZŠ Hažlín14.08.2011 14.15
TJ Verchovina Smilno - TJ Busov Gaboltov14.08.2011 14.15
3. kolo (21.08.2011) o 13.45 hod.
TJ Busov Gaboltov - TJ Poľana Šiba21.08.2011 13.45
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Verchovina Smilno21.08.2011 13.45
FC Poľnohospodár Hervartov (N) - TJ Beloveža21.08.2011 13.45
TJ Čergov Hertník (N) - TJ Čerhov Bartošovce21.08.2011 13.45
Iskra Gerlachov - TJ Magura Zborov21.08.2011 13.45
OŠK Kľušov - TJ Družstevník Osikov21.08.2011 13.45
TJ Slovan Dlhá Lúka - OFK 2010 Kurima (N)21.08.2011 13.45
4. kolo (28.08.2011) o 13.45 hod.
TJ Poľana Šiba - OFK 2010 Kurima (N)28.08.2011 13.45
TJ Družstevník Osikov - TJ Slovan Dlhá Lúka28.08.2011 13.45
TJ Magura Zborov - OŠK Kľušov28.08.2011 13.45
TJ Čerhov Bartošovce - Iskra Gerlachov28.08.2011 13.45
TJ Beloveža - TJ Čergov Hertník (N)28.08.2011 13.45
TJ Verchovina Smilno - FC Poľnohospodár Hervartov (N)28.08.2011 13.45
TJ Busov Gaboltov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín28.08.2011 13.45
5. kolo (04.09.2011) o 13.15 hod.
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Poľana Šiba04.09.2011 13.15
FC Poľnohospodár Hervartov (N) - TJ Busov Gaboltov04.09.2011 13.15
TJ Čergov Hertník (N) - TJ Verchovina Smilno04.09.2011 13.15
Iskra Gerlachov - TJ Beloveža04.09.2011 13.15
OŠK Kľušov - TJ Čerhov Bartošovce04.09.2011 13.15
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Magura Zborov04.09.2011 13.15
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Družstevník Osikov04.09.2011 13.15
6. kolo (11.09.2011) o 13.15 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Osikov11.09.2011 13.15
TJ Magura Zborov - OFK 2010 Kurima (N)11.09.2011 13.15
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Slovan Dlhá Lúka11.09.2011 13.15
TJ Beloveža - OŠK Kľušov11.09.2011 13.15
TJ Verchovina Smilno - Iskra Gerlachov11.09.2011 13.15
TJ Busov Gaboltov - TJ Čergov Hertník (N)11.09.2011 13.15
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - FC Poľnohospodár Hervartov (N)11.09.2011 13.15
7. kolo (18.09.2011) o 12.45 hod.
FC Poľnohospodár Hervartov (N) - TJ Poľana Šiba18.09.2011 12.45
TJ Čergov Hertník (N) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín18.09.2011 12.45
Iskra Gerlachov - TJ Busov Gaboltov18.09.2011 12.45
OŠK Kľušov - TJ Verchovina Smilno18.09.2011 12.45
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Beloveža18.09.2011 12.45
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Čerhov Bartošovce18.09.2011 12.45
TJ Družstevník Osikov - TJ Magura Zborov18.09.2011 12.45
8. kolo (25.09.2011) o 12.45 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Magura Zborov25.09.2011 12.45
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Družstevník Osikov25.09.2011 12.45
TJ Beloveža - OFK 2010 Kurima (N)25.09.2011 12.45
TJ Verchovina Smilno - TJ Slovan Dlhá Lúka25.09.2011 12.45
TJ Busov Gaboltov - OŠK Kľušov25.09.2011 12.45
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - Iskra Gerlachov25.09.2011 12.45
FC Poľnohospodár Hervartov (N) - TJ Čergov Hertník (N)25.09.2011 12.45
9. kolo (02.10.2011) o 12.15 hod.
TJ Čergov Hertník (N) - TJ Poľana Šiba02.10.2011 12.15
Iskra Gerlachov - FC Poľnohospodár Hervartov (N)02.10.2011 12.15
OŠK Kľušov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín02.10.2011 12.15
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Busov Gaboltov02.10.2011 12.15
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Verchovina Smilno02.10.2011 12.15
TJ Družstevník Osikov - TJ Beloveža02.10.2011 12.15
TJ Magura Zborov - TJ Čerhov Bartošovce02.10.2011 12.15
10. kolo (09.10.2011) o 12.15 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Čerhov Bartošovce09.10.2011 12.15
TJ Beloveža - TJ Magura Zborov09.10.2011 12.15
TJ Verchovina Smilno - TJ Družstevník Osikov09.10.2011 12.15
TJ Busov Gaboltov - OFK 2010 Kurima (N)09.10.2011 12.15
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Slovan Dlhá Lúka09.10.2011 12.15
FC Poľnohospodár Hervartov (N) - OŠK Kľušov09.10.2011 12.15
TJ Čergov Hertník (N) - Iskra Gerlachov09.10.2011 12.15
11. kolo (16.10.2011) o 11.45 hod.
Iskra Gerlachov - TJ Poľana Šiba16.10.2011 11.45
OŠK Kľušov - TJ Čergov Hertník (N)16.10.2011 11.45
TJ Slovan Dlhá Lúka - FC Poľnohospodár Hervartov (N)16.10.2011 11.45
OFK 2010 Kurima (N) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín16.10.2011 11.45
TJ Družstevník Osikov - TJ Busov Gaboltov16.10.2011 11.45
TJ Magura Zborov - TJ Verchovina Smilno16.10.2011 11.45
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Beloveža16.10.2011 11.45
12. kolo (23.10.2011) o 11.45 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Beloveža23.10.2011 11.45
TJ Verchovina Smilno - TJ Čerhov Bartošovce23.10.2011 11.45
TJ Busov Gaboltov - TJ Magura Zborov23.10.2011 11.45
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Družstevník Osikov23.10.2011 11.45
FC Poľnohospodár Hervartov (N) - OFK 2010 Kurima (N)23.10.2011 11.45
TJ Čergov Hertník (N) - TJ Slovan Dlhá Lúka23.10.2011 11.45
Iskra Gerlachov - OŠK Kľušov23.10.2011 11.45
13. kolo (30.10.2011) o 11.45 hod.
OŠK Kľušov - TJ Poľana Šiba30.10.2011 11.45
TJ Slovan Dlhá Lúka - Iskra Gerlachov30.10.2011 11.45
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Čergov Hertník (N)30.10.2011 11.45
TJ Družstevník Osikov - FC Poľnohospodár Hervartov (N)30.10.2011 11.45
TJ Magura Zborov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín30.10.2011 11.45
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Busov Gaboltov30.10.2011 11.45
TJ Beloveža - TJ Verchovina Smilno30.10.2011 11.45
14. kolo (06.11.2011) o 11.15 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Verchovina Smilno06.11.2011 11.15
TJ Beloveža - TJ Busov Gaboltov06.11.2011 11.15
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Čerhov Bartošovce06.11.2011 11.15
TJ Magura Zborov - FC Poľnohospodár Hervartov (N)06.11.2011 11.15
TJ Družstevník Osikov - TJ Čergov Hertník (N)06.11.2011 11.15
OFK 2010 Kurima (N) - Iskra Gerlachov06.11.2011 11.15
TJ Slovan Dlhá Lúka - OŠK Kľušov06.11.2011 11.15
15. kolo (01.04.2012) o 13.15 hod.
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Poľana Šiba01.04.2012 13.15
OŠK Kľušov - OFK 2010 Kurima (N)01.04.2012 13.15
Iskra Gerlachov - TJ Družstevník Osikov01.04.2012 13.15
TJ Čergov Hertník (N) - TJ Magura Zborov01.04.2012 13.15
FC Poľnohospodár Hervartov (N) - TJ Čerhov Bartošovce01.04.2012 13.15
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Beloveža01.04.2012 13.15
TJ Busov Gaboltov - TJ Verchovina Smilno01.04.2012 13.15
16. kolo (08.04.2012) o 13.15 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Busov Gaboltov08.04.2012 13.15
TJ Verchovina Smilno - ŠŠK pri ZŠ Hažlín08.04.2012 13.15
TJ Beloveža - FC Poľnohospodár Hervartov (N)08.04.2012 13.15
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Čergov Hertník (N)08.04.2012 13.15
TJ Magura Zborov - Iskra Gerlachov08.04.2012 13.15
TJ Družstevník Osikov - OŠK Kľušov08.04.2012 13.15
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Slovan Dlhá Lúka08.04.2012 13.15
17. kolo (15.04.2012) o 13.15 hod.
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Poľana Šiba15.04.2012 13.15
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Osikov15.04.2012 13.15
OŠK Kľušov - TJ Magura Zborov15.04.2012 13.15
Iskra Gerlachov - TJ Čerhov Bartošovce15.04.2012 13.15
TJ Čergov Hertník (N) - TJ Beloveža15.04.2012 13.15
FC Poľnohospodár Hervartov (N) - TJ Verchovina Smilno15.04.2012 13.15
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Busov Gaboltov15.04.2012 13.15
18. kolo (22.04.2012) o 13.45 hod.
TJ Poľana Šiba - ŠŠK pri ZŠ Hažlín22.04.2012 13.45
TJ Busov Gaboltov - FC Poľnohospodár Hervartov (N)22.04.2012 13.45
TJ Verchovina Smilno - TJ Čergov Hertník (N)22.04.2012 13.45
TJ Beloveža - Iskra Gerlachov22.04.2012 13.45
TJ Čerhov Bartošovce - OŠK Kľušov22.04.2012 13.45
TJ Magura Zborov - TJ Slovan Dlhá Lúka22.04.2012 13.45
TJ Družstevník Osikov - OFK 2010 Kurima (N)22.04.2012 13.45
19. kolo (29.04.2012) o 13.45 hod.
TJ Družstevník Osikov - TJ Poľana Šiba29.04.2012 13.45
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Magura Zborov29.04.2012 13.45
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Čerhov Bartošovce29.04.2012 13.45
OŠK Kľušov - TJ Beloveža29.04.2012 13.45
Iskra Gerlachov - TJ Verchovina Smilno29.04.2012 13.45
TJ Čergov Hertník (N) - TJ Busov Gaboltov29.04.2012 13.45
FC Poľnohospodár Hervartov (N) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín29.04.2012 13.45
20. kolo (06.05.2012) o 14.15 hod.
TJ Poľana Šiba - FC Poľnohospodár Hervartov (N)06.05.2012 14.15
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Čergov Hertník (N)06.05.2012 14.15
TJ Busov Gaboltov - Iskra Gerlachov06.05.2012 14.15
TJ Verchovina Smilno - OŠK Kľušov06.05.2012 14.15
TJ Beloveža - TJ Slovan Dlhá Lúka06.05.2012 14.15
TJ Čerhov Bartošovce - OFK 2010 Kurima (N)06.05.2012 14.15
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Osikov06.05.2012 14.15
21. kolo (13.05.2012) o 14.15 hod.
TJ Magura Zborov - TJ Poľana Šiba13.05.2012 14.15
TJ Družstevník Osikov - TJ Čerhov Bartošovce13.05.2012 14.15
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Beloveža13.05.2012 14.15
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Verchovina Smilno13.05.2012 14.15
OŠK Kľušov - TJ Busov Gaboltov13.05.2012 14.15
Iskra Gerlachov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín13.05.2012 14.15
TJ Čergov Hertník (N) - FC Poľnohospodár Hervartov (N)13.05.2012 14.15
22. kolo (20.05.2012) o 14.45 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Čergov Hertník (N)20.05.2012 14.45
FC Poľnohospodár Hervartov (N) - Iskra Gerlachov20.05.2012 14.45
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - OŠK Kľušov20.05.2012 14.45
TJ Busov Gaboltov - TJ Slovan Dlhá Lúka20.05.2012 14.45
TJ Verchovina Smilno - OFK 2010 Kurima (N)20.05.2012 14.45
TJ Beloveža - TJ Družstevník Osikov20.05.2012 14.45
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Magura Zborov20.05.2012 14.45
23. kolo (27.05.2012) o 14.45 hod.
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Poľana Šiba27.05.2012 14.45
TJ Magura Zborov - TJ Beloveža27.05.2012 14.45
TJ Družstevník Osikov - TJ Verchovina Smilno27.05.2012 14.45
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Busov Gaboltov27.05.2012 14.45
TJ Slovan Dlhá Lúka - ŠŠK pri ZŠ Hažlín27.05.2012 14.45
OŠK Kľušov - FC Poľnohospodár Hervartov (N)27.05.2012 14.45
Iskra Gerlachov - TJ Čergov Hertník (N)27.05.2012 14.45
24. kolo (03.06.2012) o 14.45 hod.
TJ Poľana Šiba - Iskra Gerlachov03.06.2012 14.45
TJ Čergov Hertník (N) - OŠK Kľušov03.06.2012 14.45
FC Poľnohospodár Hervartov (N) - TJ Slovan Dlhá Lúka03.06.2012 14.45
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - OFK 2010 Kurima (N)03.06.2012 14.45
TJ Busov Gaboltov - TJ Družstevník Osikov03.06.2012 14.45
TJ Verchovina Smilno - TJ Magura Zborov03.06.2012 14.45
TJ Beloveža - TJ Čerhov Bartošovce03.06.2012 14.45
25. kolo (10.06.2012) o 14.45 hod.
TJ Beloveža - TJ Poľana Šiba10.06.2012 14.45
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Verchovina Smilno10.06.2012 14.45
TJ Magura Zborov - TJ Busov Gaboltov10.06.2012 14.45
TJ Družstevník Osikov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín10.06.2012 14.45
OFK 2010 Kurima (N) - FC Poľnohospodár Hervartov (N)10.06.2012 14.45
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Čergov Hertník (N)10.06.2012 14.45
OŠK Kľušov - Iskra Gerlachov10.06.2012 14.45
26. kolo (17.06.2012) o 14.45 hod.
TJ Poľana Šiba - OŠK Kľušov17.06.2012 14.45
Iskra Gerlachov - TJ Slovan Dlhá Lúka17.06.2012 14.45
TJ Čergov Hertník (N) - OFK 2010 Kurima (N)17.06.2012 14.45
FC Poľnohospodár Hervartov (N) - TJ Družstevník Osikov17.06.2012 14.45
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Magura Zborov17.06.2012 14.45
TJ Busov Gaboltov - TJ Čerhov Bartošovce17.06.2012 14.45
TJ Verchovina Smilno - TJ Beloveža17.06.2012 14.45



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko