::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Žiaci - II. trieda

Rozpis zápasov v sezóne 2011/2012

Výnimky a poznámky:
Lopúchov - domáce stretnutia odohrá v nedeľu 2 h pred stretnutím dospelých
Abrahámovce - domáce stretnutia odohrajú na ihrisku vo Fričkovciach v nedeľu 2 h pred stretnutím II. triedy dospelých
Osikov - domáce stretnutia odohrá v sobotu o 15.00 h

1. kolo (06.08.2011) o 10.30 hod.
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - TJ Družstevník Osikov06.08.2011 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Strojár Kružlov06.08.2011 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Poľana Šiba06.08.2011 10.30
TJ Družstevník Koprivnica (N) - Iskra Gerlachov (N)06.08.2011 10.30
2. kolo (13.08.2011) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Osikov - Iskra Gerlachov (N)13.08.2011 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Koprivnica (N)13.08.2011 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Hviezda Lopúchov13.08.2011 10.30
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - TJ Magura Zborov 13.08.2011 10.30
3. kolo (20.08.2011) o 10.30 hod.
Iskra Gerlachov (N) - TJ Poľana Šiba20.08.2011 10.30
TJ Družstevník Koprivnica (N) - TJ Strojár Kružlov20.08.2011 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Abrahámovce (V)20.08.2011 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Osikov20.08.2011 10.30
4. kolo (27.08.2011) o 10.30 hod.
TJ Magura Zborov - TJ Hviezda Lopúchov27.08.2011 10.30
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - TJ Družstevník Koprivnica (N)27.08.2011 10.30
TJ Strojár Kružlov - Iskra Gerlachov (N)27.08.2011 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Poľana Šiba27.08.2011 10.30
5. kolo (03.09.2011) o 10.30 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Strojár Kružlov03.09.2011 10.30
Iskra Gerlachov (N) - TJ Pokrok Abrahámovce (V)03.09.2011 10.30
TJ Družstevník Koprivnica (N) - TJ Magura Zborov 03.09.2011 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Osikov03.09.2011 10.30
6. kolo (10.09.2011) o 10.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Koprivnica (N)10.09.2011 10.30
TJ Magura Zborov - Iskra Gerlachov (N)10.09.2011 10.30
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - TJ Poľana Šiba10.09.2011 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Strojár Kružlov10.09.2011 10.30
7. kolo (17.09.2011) o 10.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Pokrok Abrahámovce (V)17.09.2011 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Magura Zborov 17.09.2011 10.30
Iskra Gerlachov (N) - TJ Hviezda Lopúchov17.09.2011 10.30
TJ Družstevník Koprivnica (N) - TJ Družstevník Osikov17.09.2011 10.30
8. kolo (28.04.2012) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Osikov - TJ Pokrok Abrahámovce (V)28.04.2012 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Magura Zborov 28.04.2012 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Hviezda Lopúchov28.04.2012 10.30
Iskra Gerlachov (N) - TJ Družstevník Koprivnica (N)28.04.2012 10.30
9. kolo (05.05.2012) o 10.30 hod.
TJ Magura Zborov - TJ Pokrok Abrahámovce (V)05.05.2012 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Strojár Kružlov05.05.2012 10.30
TJ Družstevník Koprivnica (N) - TJ Poľana Šiba05.05.2012 10.30
Iskra Gerlachov (N) - TJ Družstevník Osikov05.05.2012 10.30
10. kolo (12.05.2012) o 10.30 hod.
TJ Poľana Šiba - Iskra Gerlachov (N)12.05.2012 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník Koprivnica (N)12.05.2012 10.30
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - TJ Hviezda Lopúchov12.05.2012 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Magura Zborov 12.05.2012 10.30
11. kolo (19.05.2012) o 10.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Magura Zborov 19.05.2012 10.30
TJ Družstevník Koprivnica (N) - TJ Pokrok Abrahámovce (V)19.05.2012 10.30
Iskra Gerlachov (N) - TJ Strojár Kružlov19.05.2012 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Osikov19.05.2012 10.30
12. kolo (26.05.2012) o 10.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Poľana Šiba26.05.2012 10.30
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - Iskra Gerlachov (N)26.05.2012 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Koprivnica (N)26.05.2012 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Hviezda Lopúchov26.05.2012 10.30
13. kolo (02.06.2012) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - TJ Hviezda Lopúchov02.06.2012 10.30
Iskra Gerlachov (N) - TJ Magura Zborov 02.06.2012 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Pokrok Abrahámovce (V)02.06.2012 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník Osikov02.06.2012 10.30
14. kolo (09.06.2012) o 10.30 hod.
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - TJ Strojár Kružlov09.06.2012 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Poľana Šiba09.06.2012 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - Iskra Gerlachov (N)09.06.2012 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Družstevník Koprivnica (N)09.06.2012 10.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko