1. kolo (06.08.2011) o 16.30 hod. | |
TJ Javorina Malcov |
- |
OŠK Kapušany | 06.08.2011 16.30 |
Partizán Bardejov "B" (N) |
- |
AŠZ Torysa | 06.08.2011 16.30 |
TJ Družstevník Čirč |
- |
OFK SIM Raslavice | 06.08.2011 16.30 |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) |
- |
OŠK Fintice | 06.08.2011 16.30 |
TJ Družstevník Župčany |
- |
TJ ŠM Dulová Ves | 06.08.2011 16.30 |
OcFK Marhaň |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 06.08.2011 16.30 |
FK Rozvoj Pušovce |
- |
FK Družstevník Plavnica | 06.08.2011 16.30 |
2. kolo (13.08.2011) o 16.30 hod. | |
OŠK Kapušany |
- |
FK Družstevník Plavnica | 13.08.2011 16.30 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
FK Rozvoj Pušovce | 13.08.2011 16.30 |
TJ ŠM Dulová Ves |
- |
OcFK Marhaň | 13.08.2011 16.30 |
OŠK Fintice |
- |
TJ Družstevník Župčany | 13.08.2011 16.30 |
OFK SIM Raslavice |
- |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) | 13.08.2011 16.30 |
AŠZ Torysa |
- |
TJ Družstevník Čirč | 13.08.2011 16.30 |
TJ Javorina Malcov |
- |
Partizán Bardejov "B" (N) | 13.08.2011 16.30 |
3. kolo (20.08.2011) o 16.00 hod. | |
Partizán Bardejov "B" (N) |
- |
OŠK Kapušany | 20.08.2011 16.00 |
TJ Družstevník Čirč |
- |
TJ Javorina Malcov | 20.08.2011 16.00 |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) |
- |
AŠZ Torysa | 20.08.2011 16.00 |
TJ Družstevník Župčany |
- |
OFK SIM Raslavice | 20.08.2011 16.00 |
OcFK Marhaň |
- |
OŠK Fintice | 20.08.2011 16.00 |
FK Rozvoj Pušovce |
- |
TJ ŠM Dulová Ves | 20.08.2011 16.00 |
FK Družstevník Plavnica |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 20.08.2011 16.00 |
4. kolo (27.08.2011) o 16.00 hod. | |
OŠK Kapušany |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 27.08.2011 16.00 |
TJ ŠM Dulová Ves |
- |
FK Družstevník Plavnica | 27.08.2011 16.00 |
OŠK Fintice |
- |
FK Rozvoj Pušovce | 27.08.2011 16.00 |
OFK SIM Raslavice |
- |
OcFK Marhaň | 27.08.2011 16.00 |
AŠZ Torysa |
- |
TJ Družstevník Župčany | 27.08.2011 16.00 |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) |
- |
TJ Javorina Malcov | 27.08.2011 16.00 |
Partizán Bardejov "B" (N) |
- |
TJ Družstevník Čirč | 27.08.2011 16.00 |
5. kolo (03.09.2011) o 15.30 hod. | |
TJ Družstevník Čirč |
- |
OŠK Kapušany | 03.09.2011 15.30 |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) |
- |
Partizán Bardejov "B" (N) | 03.09.2011 15.30 |
TJ Družstevník Župčany |
- |
TJ Javorina Malcov | 03.09.2011 15.30 |
OcFK Marhaň |
- |
AŠZ Torysa | 03.09.2011 15.30 |
OFK SIM Raslavice |
- |
FK Rozvoj Pušovce | 03.09.2011 15.30 |
FK Družstevník Plavnica |
- |
OŠK Fintice | 03.09.2011 15.30 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
TJ ŠM Dulová Ves | 03.09.2011 15.30 |
6. kolo (10.09.2011) o 15.30 hod. | |
OŠK Kapušany |
- |
TJ ŠM Dulová Ves | 10.09.2011 15.30 |
OŠK Fintice |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 10.09.2011 15.30 |
OFK SIM Raslavice |
- |
FK Družstevník Plavnica | 10.09.2011 15.30 |
AŠZ Torysa |
- |
FK Rozvoj Pušovce | 10.09.2011 15.30 |
TJ Javorina Malcov |
- |
OcFK Marhaň | 10.09.2011 15.30 |
Partizán Bardejov "B" (N) |
- |
TJ Družstevník Župčany | 10.09.2011 15.30 |
TJ Družstevník Čirč |
- |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) | 10.09.2011 15.30 |
7. kolo (17.09.2011) o 15.00 hod. | |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) |
- |
OŠK Kapušany | 17.09.2011 15.00 |
TJ Družstevník Župčany |
- |
TJ Družstevník Čirč | 17.09.2011 15.00 |
OcFK Marhaň |
- |
Partizán Bardejov "B" (N) | 17.09.2011 15.00 |
FK Rozvoj Pušovce |
- |
TJ Javorina Malcov | 17.09.2011 15.00 |
FK Družstevník Plavnica |
- |
AŠZ Torysa | 17.09.2011 15.00 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
OFK SIM Raslavice | 17.09.2011 15.00 |
TJ ŠM Dulová Ves |
- |
OŠK Fintice | 17.09.2011 15.00 |
8. kolo (24.09.2011) o 15.00 hod. | |
OŠK Kapušany |
- |
OŠK Fintice | 24.09.2011 15.00 |
OFK SIM Raslavice |
- |
TJ ŠM Dulová Ves | 24.09.2011 15.00 |
AŠZ Torysa |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 24.09.2011 15.00 |
TJ Javorina Malcov |
- |
FK Družstevník Plavnica | 24.09.2011 15.00 |
Partizán Bardejov "B" (N) |
- |
FK Rozvoj Pušovce | 24.09.2011 15.00 |
TJ Družstevník Čirč |
- |
OcFK Marhaň | 24.09.2011 15.00 |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) |
- |
TJ Družstevník Župčany | 24.09.2011 15.00 |
9. kolo (01.10.2011) o 14.30 hod. | |
TJ Družstevník Župčany |
- |
OŠK Kapušany | 01.10.2011 14.30 |
OcFK Marhaň |
- |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) | 01.10.2011 14.30 |
FK Rozvoj Pušovce |
- |
TJ Družstevník Čirč | 01.10.2011 14.30 |
FK Družstevník Plavnica |
- |
Partizán Bardejov "B" (N) | 01.10.2011 14.30 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
TJ Javorina Malcov | 01.10.2011 14.30 |
TJ ŠM Dulová Ves |
- |
AŠZ Torysa | 01.10.2011 14.30 |
OŠK Fintice |
- |
OFK SIM Raslavice | 01.10.2011 14.30 |
10. kolo (08.10.2011) o 14.30 hod. | |
OŠK Kapušany |
- |
OFK SIM Raslavice | 08.10.2011 14.30 |
AŠZ Torysa |
- |
OŠK Fintice | 08.10.2011 14.30 |
TJ Javorina Malcov |
- |
TJ ŠM Dulová Ves | 08.10.2011 14.30 |
Partizán Bardejov "B" (N) |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 08.10.2011 14.30 |
TJ Družstevník Čirč |
- |
FK Družstevník Plavnica | 08.10.2011 14.30 |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) |
- |
FK Rozvoj Pušovce | 08.10.2011 14.30 |
TJ Družstevník Župčany |
- |
OcFK Marhaň | 08.10.2011 14.30 |
11. kolo (15.10.2011) o 14.30 hod. | |
OcFK Marhaň |
- |
OŠK Kapušany | 15.10.2011 14.30 |
FK Rozvoj Pušovce |
- |
TJ Družstevník Župčany | 15.10.2011 14.30 |
FK Družstevník Plavnica |
- |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) | 15.10.2011 14.30 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
TJ Družstevník Čirč | 15.10.2011 14.30 |
TJ ŠM Dulová Ves |
- |
Partizán Bardejov "B" (N) | 15.10.2011 14.30 |
OŠK Fintice |
- |
TJ Javorina Malcov | 15.10.2011 14.30 |
OFK SIM Raslavice |
- |
AŠZ Torysa | 15.10.2011 14.30 |
12. kolo (22.10.2011) o 14.00 hod. | |
OŠK Kapušany |
- |
AŠZ Torysa | 22.10.2011 14.00 |
TJ Javorina Malcov |
- |
OFK SIM Raslavice | 22.10.2011 14.00 |
Partizán Bardejov "B" (N) |
- |
OŠK Fintice | 22.10.2011 14.00 |
TJ Družstevník Čirč |
- |
TJ ŠM Dulová Ves | 22.10.2011 14.00 |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 22.10.2011 14.00 |
TJ Družstevník Župčany |
- |
FK Družstevník Plavnica | 22.10.2011 14.00 |
OcFK Marhaň |
- |
FK Rozvoj Pušovce | 22.10.2011 14.00 |
13. kolo (29.10.2011) o 14.00 hod. | |
FK Rozvoj Pušovce |
- |
OŠK Kapušany | 29.10.2011 14.00 |
FK Družstevník Plavnica |
- |
OcFK Marhaň | 29.10.2011 14.00 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
TJ Družstevník Župčany | 29.10.2011 14.00 |
TJ ŠM Dulová Ves |
- |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) | 29.10.2011 14.00 |
OŠK Fintice |
- |
TJ Družstevník Čirč | 29.10.2011 14.00 |
OFK SIM Raslavice |
- |
Partizán Bardejov "B" (N) | 29.10.2011 14.00 |
AŠZ Torysa |
- |
TJ Javorina Malcov | 29.10.2011 14.00 |
14. kolo (05.11.2011) o 13.30 hod. | |
OŠK Kapušany |
- |
TJ Javorina Malcov | 05.11.2011 13.30 |
AŠZ Torysa |
- |
Partizán Bardejov "B" (N) | 05.11.2011 13.30 |
OFK SIM Raslavice |
- |
TJ Družstevník Čirč | 05.11.2011 13.30 |
OŠK Fintice |
- |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) | 05.11.2011 13.30 |
TJ ŠM Dulová Ves |
- |
TJ Družstevník Župčany | 05.11.2011 13.30 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
OcFK Marhaň | 05.11.2011 13.30 |
FK Družstevník Plavnica |
- |
FK Rozvoj Pušovce | 05.11.2011 13.30 |
15. kolo (12.11.2011) o 13.30 hod. | |
FK Družstevník Plavnica |
- |
OŠK Kapušany | 12.11.2011 13.30 |
FK Rozvoj Pušovce |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 12.11.2011 13.30 |
OcFK Marhaň |
- |
TJ ŠM Dulová Ves | 12.11.2011 13.30 |
TJ Družstevník Župčany |
- |
OŠK Fintice | 12.11.2011 13.30 |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) |
- |
OFK SIM Raslavice | 12.11.2011 13.30 |
TJ Družstevník Čirč |
- |
AŠZ Torysa | 12.11.2011 13.30 |
Partizán Bardejov "B" (N) |
- |
TJ Javorina Malcov | 12.11.2011 13.30 |
16. kolo (07.04.2012) o 15.30 hod. | |
OŠK Kapušany |
- |
Partizán Bardejov "B" (N) | 07.04.2012 15.30 |
TJ Javorina Malcov |
- |
TJ Družstevník Čirč | 07.04.2012 15.30 |
AŠZ Torysa |
- |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) | 07.04.2012 15.30 |
OFK SIM Raslavice |
- |
TJ Družstevník Župčany | 07.04.2012 15.30 |
OŠK Fintice |
- |
OcFK Marhaň | 07.04.2012 15.30 |
TJ ŠM Dulová Ves |
- |
FK Rozvoj Pušovce | 07.04.2012 15.30 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
FK Družstevník Plavnica | 07.04.2012 15.30 |
17. kolo (14.04.2012) o 15.30 hod. | |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
OŠK Kapušany | 14.04.2012 15.30 |
FK Družstevník Plavnica |
- |
TJ ŠM Dulová Ves | 14.04.2012 15.30 |
FK Rozvoj Pušovce |
- |
OŠK Fintice | 14.04.2012 15.30 |
OcFK Marhaň |
- |
OFK SIM Raslavice | 14.04.2012 15.30 |
TJ Družstevník Župčany |
- |
AŠZ Torysa | 14.04.2012 15.30 |
TJ Javorina Malcov |
- |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) | 14.04.2012 15.30 |
TJ Družstevník Čirč |
- |
Partizán Bardejov "B" (N) | 14.04.2012 15.30 |
18. kolo (21.04.2012) o 16.00 hod. | |
OŠK Kapušany |
- |
TJ Družstevník Čirč | 21.04.2012 16.00 |
Partizán Bardejov "B" (N) |
- |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) | 21.04.2012 16.00 |
TJ Javorina Malcov |
- |
TJ Družstevník Župčany | 21.04.2012 16.00 |
AŠZ Torysa |
- |
OcFK Marhaň | 21.04.2012 16.00 |
FK Rozvoj Pušovce |
- |
OFK SIM Raslavice | 21.04.2012 16.00 |
OŠK Fintice |
- |
FK Družstevník Plavnica | 21.04.2012 16.00 |
TJ ŠM Dulová Ves |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 21.04.2012 16.00 |
19. kolo (28.04.2012) o 16.00 hod. | |
TJ ŠM Dulová Ves |
- |
OŠK Kapušany | 28.04.2012 16.00 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
OŠK Fintice | 28.04.2012 16.00 |
FK Družstevník Plavnica |
- |
OFK SIM Raslavice | 28.04.2012 16.00 |
FK Rozvoj Pušovce |
- |
AŠZ Torysa | 28.04.2012 16.00 |
OcFK Marhaň |
- |
TJ Javorina Malcov | 28.04.2012 16.00 |
TJ Družstevník Župčany |
- |
Partizán Bardejov "B" (N) | 28.04.2012 16.00 |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) |
- |
TJ Družstevník Čirč | 28.04.2012 16.00 |
20. kolo (05.05.2012) o 16.30 hod. | |
OŠK Kapušany |
- |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) | 05.05.2012 16.30 |
TJ Družstevník Čirč |
- |
TJ Družstevník Župčany | 05.05.2012 16.30 |
Partizán Bardejov "B" (N) |
- |
OcFK Marhaň | 05.05.2012 16.30 |
TJ Javorina Malcov |
- |
FK Rozvoj Pušovce | 05.05.2012 16.30 |
AŠZ Torysa |
- |
FK Družstevník Plavnica | 05.05.2012 16.30 |
OFK SIM Raslavice |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 05.05.2012 16.30 |
OŠK Fintice |
- |
TJ ŠM Dulová Ves | 05.05.2012 16.30 |
21. kolo (12.05.2012) o 16.30 hod. | |
OŠK Fintice |
- |
OŠK Kapušany | 12.05.2012 16.30 |
TJ ŠM Dulová Ves |
- |
OFK SIM Raslavice | 12.05.2012 16.30 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
AŠZ Torysa | 12.05.2012 16.30 |
FK Družstevník Plavnica |
- |
TJ Javorina Malcov | 12.05.2012 16.30 |
FK Rozvoj Pušovce |
- |
Partizán Bardejov "B" (N) | 12.05.2012 16.30 |
OcFK Marhaň |
- |
TJ Družstevník Čirč | 12.05.2012 16.30 |
TJ Družstevník Župčany |
- |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) | 12.05.2012 16.30 |
22. kolo (19.05.2012) o 17.00 hod. | |
OŠK Kapušany |
- |
TJ Družstevník Župčany | 19.05.2012 17.00 |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) |
- |
OcFK Marhaň | 19.05.2012 17.00 |
TJ Družstevník Čirč |
- |
FK Rozvoj Pušovce | 19.05.2012 17.00 |
Partizán Bardejov "B" (N) |
- |
FK Družstevník Plavnica | 19.05.2012 17.00 |
TJ Javorina Malcov |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 19.05.2012 17.00 |
AŠZ Torysa |
- |
TJ ŠM Dulová Ves | 19.05.2012 17.00 |
OFK SIM Raslavice |
- |
OŠK Fintice | 19.05.2012 17.00 |
23. kolo (26.05.2012) o 17.00 hod. | |
OFK SIM Raslavice |
- |
OŠK Kapušany | 26.05.2012 17.00 |
OŠK Fintice |
- |
AŠZ Torysa | 26.05.2012 17.00 |
TJ ŠM Dulová Ves |
- |
TJ Javorina Malcov | 26.05.2012 17.00 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
Partizán Bardejov "B" (N) | 26.05.2012 17.00 |
FK Družstevník Plavnica |
- |
TJ Družstevník Čirč | 26.05.2012 17.00 |
FK Rozvoj Pušovce |
- |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) | 26.05.2012 17.00 |
OcFK Marhaň |
- |
TJ Družstevník Župčany | 26.05.2012 17.00 |
24. kolo (02.06.2012) o 17.00 hod. | |
OŠK Kapušany |
- |
OcFK Marhaň | 02.06.2012 17.00 |
TJ Družstevník Župčany |
- |
FK Rozvoj Pušovce | 02.06.2012 17.00 |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) |
- |
FK Družstevník Plavnica | 02.06.2012 17.00 |
TJ Družstevník Čirč |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 02.06.2012 17.00 |
Partizán Bardejov "B" (N) |
- |
TJ ŠM Dulová Ves | 02.06.2012 17.00 |
TJ Javorina Malcov |
- |
OŠK Fintice | 02.06.2012 17.00 |
AŠZ Torysa |
- |
OFK SIM Raslavice | 02.06.2012 17.00 |
25. kolo (09.06.2012) o 17.00 hod. | |
AŠZ Torysa |
- |
OŠK Kapušany | 09.06.2012 17.00 |
OFK SIM Raslavice |
- |
TJ Javorina Malcov | 09.06.2012 17.00 |
OŠK Fintice |
- |
Partizán Bardejov "B" (N) | 09.06.2012 17.00 |
TJ ŠM Dulová Ves |
- |
TJ Družstevník Čirč | 09.06.2012 17.00 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) | 09.06.2012 17.00 |
FK Družstevník Plavnica |
- |
TJ Družstevník Župčany | 09.06.2012 17.00 |
FK Rozvoj Pušovce |
- |
OcFK Marhaň | 09.06.2012 17.00 |
26. kolo (16.06.2012) o 17.00 hod. | |
OŠK Kapušany |
- |
FK Rozvoj Pušovce | 16.06.2012 17.00 |
OcFK Marhaň |
- |
FK Družstevník Plavnica | 16.06.2012 17.00 |
TJ Družstevník Župčany |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 16.06.2012 17.00 |
TJ Slovan Pečovská Nová Ves (N) |
- |
TJ ŠM Dulová Ves | 16.06.2012 17.00 |
TJ Družstevník Čirč |
- |
OŠK Fintice | 16.06.2012 17.00 |
Partizán Bardejov "B" (N) |
- |
OFK SIM Raslavice | 16.06.2012 17.00 |
TJ Javorina Malcov |
- |
AŠZ Torysa | 16.06.2012 17.00 |
|