Ďalšie informácie
Mená rozhodcov:
Počet divákov:
Poznámka k zápasu:
Vzorne pripravený trávnik pred zápasom polial výdatný dážď, ktorý bol asi predzvesťou bohatej gólovej prestrelky. V derby zápase patril úvod hosťom. Boli kombinačne lepší a sebavedomejší. Prvý gól zaznamenal Pisarík v 6.min. V 10.min.Šamko z blízka vyrovnal. Po tomto góle sa hra vyrovnala. Švirk v drese hostí sa zastreľoval a domáci z troch veľkých príležitostí neskórovali. Hostia v závere 1.polčasu do čoho kopli, to skončilo v bránke domácich a za 3.min. dvoma gólmi Pisaríka a jedným Švirka stanovili výsledok 1.polčasu na 1:4.
Otrasení domáci sa cez prestávku vyburcovali, a po nej vybehli na súpera s veľkou vervou. Gólmi v 48.min J.Murcka a v 54.min. Repku stiahli náskok súpera. V 55.min.však Pisarík zvýšil na 3:5. Domáci Uhrín o min. opäť stiahol náskok hostí na 4:5.Pisarík bol neudržateľný a v 57.min. skóroval a otupil snahu domácich o zvrat. M.Murcko v 88.min z pok.kopu už len prikrášlil výsledok. Vo veľmi slušnom zápase sa hral kvalitný futbal s 11.gólmi, čo je len pozitívne.