::: PROJEKT :::

::: PROJEKT :::

::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::



Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev: 

Anketa



II. trieda - dospelí

Rozpis zápasov v sezóne 2015/2016

Výnimky a poznámky:
2 družstvá budú hrať v každom kole 3 h. pre ÚHČ I. triedy dospelých

1. kolo (15.09.2015) o 16.00 hod.
TJ Družstevník Kobyly - TJ Beloveža (N)15.09.2015 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - ŠK Fričkovce15.09.2015 16.00
TJ Družstevník Stuľany - OFK Rokytov15.09.2015 16.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Busov Nižný Tvarožec (V)15.09.2015 16.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Dujava Chmeľová15.09.2015 16.00
2. kolo (23.08.2015) o 16.30 hod.
TJ Beloveža (N) - TJ Dujava Chmeľová23.08.2015 16.30
TJ Busov Nižný Tvarožec (V) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín23.08.2015 16.30
OFK Rokytov - FC Poľnohospodár Hervartov23.08.2015 16.30
ŠK Fričkovce - TJ Družstevník Stuľany23.08.2015 16.30
TJ Družstevník Kobyly - TJ Pokrok Abrahámovce (V)23.08.2015 16.30
3. kolo (30.08.2015) o 16.30 hod.
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - TJ Beloveža (N)30.08.2015 16.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Družstevník Kobyly30.08.2015 16.30
FC Poľnohospodár Hervartov - ŠK Fričkovce30.08.2015 16.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - OFK Rokytov30.08.2015 16.30
TJ Dujava Chmeľová - TJ Busov Nižný Tvarožec (V)30.08.2015 16.30
4. kolo (06.09.2015) o 16.00 hod.
TJ Beloveža (N) - TJ Busov Nižný Tvarožec (V)06.09.2015 16.00
OFK Rokytov - TJ Dujava Chmeľová06.09.2015 16.00
ŠK Fričkovce - ŠŠK pri ZŠ Hažlín06.09.2015 16.00
TJ Družstevník Kobyly - FC Poľnohospodár Hervartov06.09.2015 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - TJ Družstevník Stuľany06.09.2015 16.00
5. kolo (13.09.2015) o 16.00 hod.
TJ Družstevník Stuľany - TJ Beloveža (N)13.09.2015 16.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Pokrok Abrahámovce (V)13.09.2015 16.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Družstevník Kobyly18.10.2015 14.30
TJ Dujava Chmeľová - ŠK Fričkovce13.09.2015 16.00
TJ Busov Nižný Tvarožec (V) - OFK Rokytov13.09.2015 16.00
6. kolo (20.09.2015) o 15.30 hod.
TJ Beloveža (N) - OFK Rokytov20.09.2015 15.30
TJ Busov Nižný Tvarožec (V) - ŠK Fričkovce20.09.2015 15.30
TJ Družstevník Kobyly - TJ Dujava Chmeľová20.09.2015 15.30
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín20.09.2015 15.30
TJ Družstevník Stuľany - FC Poľnohospodár Hervartov20.09.2015 15.30
7. kolo (27.09.2015) o 15.30 hod.
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Beloveža (N)27.09.2015 15.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Družstevník Stuľany27.09.2015 15.30
TJ Dujava Chmeľová - TJ Pokrok Abrahámovce (V)27.09.2015 15.30
TJ Busov Nižný Tvarožec (V) - TJ Družstevník Kobyly27.09.2015 15.30
OFK Rokytov - ŠK Fričkovce27.09.2015 15.30
8. kolo (04.10.2015) o 15.00 hod.
TJ Beloveža (N) - ŠK Fričkovce04.10.2015 15.00
TJ Družstevník Kobyly - OFK Rokytov04.10.2015 15.00
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - TJ Busov Nižný Tvarožec (V)04.10.2015 15.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Dujava Chmeľová04.10.2015 15.00
FC Poľnohospodár Hervartov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín04.10.2015 15.00
9. kolo (11.10.2015) o 15.00 hod.
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Beloveža (N)11.10.2015 15.00
TJ Dujava Chmeľová - FC Poľnohospodár Hervartov11.10.2015 15.00
TJ Busov Nižný Tvarožec (V) - TJ Družstevník Stuľany11.10.2015 15.00
OFK Rokytov - TJ Pokrok Abrahámovce (V)11.10.2015 15.00
ŠK Fričkovce - TJ Družstevník Kobyly11.10.2015 15.00
10. kolo (24.04.2016) o 16.30 hod.
TJ Beloveža (N) - TJ Družstevník Kobyly24.04.2016 16.30
ŠK Fričkovce - TJ Pokrok Abrahámovce (V)24.04.2016 16.30
OFK Rokytov - TJ Družstevník Stuľany24.04.2016 16.30
TJ Busov Nižný Tvarožec (V) - FC Poľnohospodár Hervartov24.04.2016 16.30
TJ Dujava Chmeľová - ŠŠK pri ZŠ Hažlín24.04.2016 16.30
11. kolo (01.05.2016) o 17.00 hod.
TJ Dujava Chmeľová - TJ Beloveža (N)01.05.2016 17.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Busov Nižný Tvarožec (V)01.05.2016 17.00
FC Poľnohospodár Hervartov - OFK Rokytov01.05.2016 17.00
TJ Družstevník Stuľany - ŠK Fričkovce01.05.2016 17.00
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - TJ Družstevník Kobyly01.05.2016 17.00
12. kolo (08.05.2016) o 17.00 hod.
TJ Beloveža (N) - TJ Pokrok Abrahámovce (V)08.05.2016 17.00
TJ Družstevník Kobyly - TJ Družstevník Stuľany08.05.2016 17.00
ŠK Fričkovce - FC Poľnohospodár Hervartov08.05.2016 17.00
OFK Rokytov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín08.05.2016 17.00
TJ Busov Nižný Tvarožec (V) - TJ Dujava Chmeľová08.05.2016 17.00
13. kolo (15.05.2016) o 17.00 hod.
TJ Busov Nižný Tvarožec (V) - TJ Beloveža (N)15.05.2016 17.00
TJ Dujava Chmeľová - OFK Rokytov15.05.2016 17.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - ŠK Fričkovce15.05.2016 17.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Družstevník Kobyly15.05.2016 17.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Abrahámovce (V)15.05.2016 17.00
14. kolo (22.05.2016) o 17.00 hod.
TJ Beloveža (N) - TJ Družstevník Stuľany22.05.2016 17.00
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - FC Poľnohospodár Hervartov22.05.2016 17.00
TJ Družstevník Kobyly - ŠŠK pri ZŠ Hažlín22.05.2016 17.00
ŠK Fričkovce - TJ Dujava Chmeľová22.05.2016 17.00
OFK Rokytov - TJ Busov Nižný Tvarožec (V)22.05.2016 17.00
15. kolo (29.05.2016) o 17.00 hod.
OFK Rokytov - TJ Beloveža (N)29.05.2016 17.00
ŠK Fričkovce - TJ Busov Nižný Tvarožec (V)29.05.2016 17.00
TJ Dujava Chmeľová - TJ Družstevník Kobyly29.05.2016 17.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Pokrok Abrahámovce (V)29.05.2016 17.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Družstevník Stuľany29.05.2016 17.00
16. kolo (05.06.2016) o 17.30 hod.
TJ Beloveža (N) - FC Poľnohospodár Hervartov05.06.2016 17.30
TJ Družstevník Stuľany - ŠŠK pri ZŠ Hažlín05.06.2016 17.30
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - TJ Dujava Chmeľová05.06.2016 17.30
TJ Družstevník Kobyly - TJ Busov Nižný Tvarožec (V)05.06.2016 17.30
ŠK Fričkovce - OFK Rokytov05.06.2016 17.30
17. kolo (12.06.2016) o 17.30 hod.
ŠK Fričkovce - TJ Beloveža (N)12.06.2016 17.30
OFK Rokytov - TJ Družstevník Kobyly12.06.2016 17.30
TJ Busov Nižný Tvarožec (V) - TJ Pokrok Abrahámovce (V)12.06.2016 17.30
TJ Dujava Chmeľová - TJ Družstevník Stuľany12.06.2016 17.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - FC Poľnohospodár Hervartov12.06.2016 17.30
18. kolo (19.06.2016) o 17.30 hod.
TJ Beloveža (N) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín19.06.2016 17.30
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Dujava Chmeľová19.06.2016 17.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Busov Nižný Tvarožec (V)19.06.2016 17.30
TJ Pokrok Abrahámovce (V) - OFK Rokytov19.06.2016 17.30
TJ Družstevník Kobyly - ŠK Fričkovce19.06.2016 17.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko