::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::



Prípravka


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si číta 22 ľudí
Počet návštev: 

Anketa



VI. liga dospelí

Rozpis zápasov v sezóne 2018/2019

Výnimky a poznámky:
2 družstva budú hrať v každom kole 3 h. pred ÚHČ VI. ligy dospelých

1. kolo (05.08.2018) o 16.30 hod.
TJ Pokrok Abrahámovce (N) - OŠK Kľušov05.08.2018 16.30
TJ Magura Zborov - OcFK Marhaň05.08.2018 16.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Odboj Kurov (N)05.08.2018 16.30
TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Osikov05.08.2018 16.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Pokrok Porúbka05.08.2018 16.30
TJ Poľana Šiba - TJ Beloveža05.08.2018 16.30
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Družstevník Stuľany05.08.2018 16.30
2. kolo (12.08.2018) o 16.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Družstevník Stuľany12.08.2018 16.30
TJ Beloveža - TJ PD Mier Poliakovce (N)12.08.2018 16.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Poľana Šiba12.08.2018 16.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Strojár Kružlov12.08.2018 16.30
TJ Odboj Kurov (N) - TJ Javorina Malcov12.08.2018 16.30
OcFK Marhaň - TJ Hviezda Lopúchov12.08.2018 16.30
TJ Pokrok Abrahámovce (N) - TJ Magura Zborov12.08.2018 16.30
3. kolo (19.08.2018) o 16.00 hod.
TJ Magura Zborov - OŠK Kľušov19.08.2018 16.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Abrahámovce (N)19.08.2018 16.00
TJ Javorina Malcov - OcFK Marhaň19.08.2018 16.00
TJ Strojár Kružlov - TJ Odboj Kurov (N)19.08.2018 16.00
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Osikov19.08.2018 16.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Pokrok Porúbka19.08.2018 16.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Beloveža19.08.2018 16.00
4. kolo (26.08.2018) o 16.00 hod.
OŠK Kľušov - TJ Beloveža26.08.2018 16.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Stuľany26.08.2018 16.00
TJ Družstevník Osikov - TJ PD Mier Poliakovce (N)26.08.2018 16.00
TJ Odboj Kurov (N) - TJ Poľana Šiba26.08.2018 16.00
OcFK Marhaň - TJ Strojár Kružlov26.08.2018 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce (N) - TJ Javorina Malcov26.08.2018 16.00
TJ Magura Zborov - TJ Hviezda Lopúchov26.08.2018 16.00
5. kolo (02.09.2018) o 15.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - OŠK Kľušov02.09.2018 15.30
TJ Javorina Malcov - TJ Magura Zborov02.09.2018 15.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Pokrok Abrahámovce (N)02.09.2018 15.30
TJ Poľana Šiba - OcFK Marhaň02.09.2018 15.30
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Odboj Kurov (N)02.09.2018 15.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Družstevník Osikov02.09.2018 15.30
TJ Beloveža - TJ Pokrok Porúbka02.09.2018 15.30
6. kolo (09.09.2018) o 15.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Pokrok Porúbka09.09.2018 15.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Beloveža09.09.2018 15.30
TJ Odboj Kurov (N) - TJ Družstevník Stuľany09.09.2018 15.30
OcFK Marhaň - TJ PD Mier Poliakovce (N)09.09.2018 15.30
TJ Pokrok Abrahámovce (N) - TJ Poľana Šiba09.09.2018 15.30
TJ Magura Zborov - TJ Strojár Kružlov09.09.2018 15.30
TJ Javorina Malcov - TJ Hviezda Lopúchov09.09.2018 15.30
7. kolo (16.09.2018) o 15.00 hod.
TJ Javorina Malcov - OŠK Kľušov16.09.2018 15.00
TJ Strojár Kružlov - TJ Hviezda Lopúchov16.09.2018 15.00
TJ Poľana Šiba - TJ Magura Zborov16.09.2018 15.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Pokrok Abrahámovce (N)16.09.2018 15.00
TJ Družstevník Stuľany - OcFK Marhaň16.09.2018 15.00
TJ Beloveža - TJ Odboj Kurov (N)16.09.2018 15.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Osikov16.09.2018 15.00
8. kolo (23.09.2018) o 15.00 hod.
OŠK Kľušov - TJ Družstevník Osikov23.09.2018 15.00
TJ Odboj Kurov (N) - TJ Pokrok Porúbka23.09.2018 15.00
OcFK Marhaň - TJ Beloveža23.09.2018 15.00
TJ Pokrok Abrahámovce (N) - TJ Družstevník Stuľany23.09.2018 15.00
TJ Magura Zborov - TJ PD Mier Poliakovce (N)23.09.2018 15.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Poľana Šiba23.09.2018 15.00
TJ Javorina Malcov - TJ Strojár Kružlov23.09.2018 15.00
9. kolo (30.09.2018) o 15.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - OŠK Kľušov30.09.2018 15.00
TJ Poľana Šiba - TJ Javorina Malcov30.09.2018 15.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Hviezda Lopúchov30.09.2018 15.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Magura Zborov30.09.2018 15.00
TJ Beloveža - TJ Pokrok Abrahámovce (N)30.09.2018 15.00
TJ Pokrok Porúbka - OcFK Marhaň30.09.2018 15.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Odboj Kurov (N)30.09.2018 15.00
10. kolo (07.10.2018) o 14.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Odboj Kurov (N)07.10.2018 14.30
OcFK Marhaň - TJ Družstevník Osikov07.10.2018 14.30
TJ Pokrok Abrahámovce (N) - TJ Pokrok Porúbka07.10.2018 14.30
TJ Magura Zborov - TJ Beloveža07.10.2018 14.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Stuľany07.10.2018 14.30
TJ Javorina Malcov - TJ PD Mier Poliakovce (N)07.10.2018 14.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Poľana Šiba07.10.2018 14.30
11. kolo (14.10.2018) o 14.30 hod.
TJ Poľana Šiba - OŠK Kľušov14.10.2018 14.30
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Strojár Kružlov14.10.2018 14.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Javorina Malcov14.10.2018 14.30
TJ Beloveža - TJ Hviezda Lopúchov14.10.2018 14.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Magura Zborov14.10.2018 14.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Pokrok Abrahámovce (N)14.10.2018 14.30
TJ Odboj Kurov (N) - OcFK Marhaň14.10.2018 14.30
12. kolo (21.10.2018) o 14.00 hod.
OŠK Kľušov - OcFK Marhaň21.10.2018 14.00
TJ Pokrok Abrahámovce (N) - TJ Odboj Kurov (N)21.10.2018 14.00
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Osikov21.10.2018 14.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Porúbka21.10.2018 14.00
TJ Javorina Malcov - TJ Beloveža21.10.2018 14.00
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník Stuľany21.10.2018 14.00
TJ Poľana Šiba - TJ PD Mier Poliakovce (N)21.10.2018 14.00
13. kolo (28.10.2018) o 14.00 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (N) - OŠK Kľušov28.10.2018 14.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Poľana Šiba28.10.2018 14.00
TJ Beloveža - TJ Strojár Kružlov28.10.2018 14.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Javorina Malcov28.10.2018 14.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Hviezda Lopúchov28.10.2018 14.00
TJ Odboj Kurov (N) - TJ Magura Zborov28.10.2018 14.00
OcFK Marhaň - TJ Pokrok Abrahámovce (N)28.10.2018 14.00
14. kolo (04.11.2018) o 13.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Pokrok Abrahámovce (N)04.11.2018 13.30
OcFK Marhaň - TJ Magura Zborov04.11.2018 13.30
TJ Odboj Kurov (N) - TJ Hviezda Lopúchov04.11.2018 13.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Javorina Malcov04.11.2018 13.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Strojár Kružlov04.11.2018 13.30
TJ Beloveža - TJ Poľana Šiba04.11.2018 13.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ PD Mier Poliakovce (N)04.11.2018 13.30
15. kolo (31.03.2019) o 15.00 hod.
TJ Družstevník Stuľany - OŠK Kľušov31.03.2019 15.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Beloveža31.03.2019 15.00
TJ Poľana Šiba - TJ Pokrok Porúbka31.03.2019 15.00
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník Osikov31.03.2019 15.00
TJ Javorina Malcov - TJ Odboj Kurov (N)31.03.2019 15.00
TJ Hviezda Lopúchov - OcFK Marhaň31.03.2019 15.00
TJ Magura Zborov - TJ Pokrok Abrahámovce (N)31.03.2019 15.00
16. kolo (07.04.2019) o 15.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Magura Zborov07.04.2019 15.30
TJ Pokrok Abrahámovce (N) - TJ Hviezda Lopúchov07.04.2019 15.30
OcFK Marhaň - TJ Javorina Malcov07.04.2019 15.30
TJ Odboj Kurov (N) - TJ Strojár Kružlov07.04.2019 15.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Poľana Šiba07.04.2019 15.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ PD Mier Poliakovce (N)07.04.2019 15.30
TJ Beloveža - TJ Družstevník Stuľany07.04.2019 15.30
17. kolo (14.04.2019) o 15.30 hod.
TJ Beloveža - OŠK Kľušov14.04.2019 15.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Porúbka14.04.2019 15.30
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Družstevník Osikov14.04.2019 15.30
TJ Poľana Šiba - TJ Odboj Kurov (N)14.04.2019 15.30
TJ Strojár Kružlov - OcFK Marhaň14.04.2019 15.30
TJ Javorina Malcov - TJ Pokrok Abrahámovce (N)14.04.2019 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Magura Zborov14.04.2019 15.30
18. kolo (21.04.2019) o 16.00 hod.
OŠK Kľušov - TJ Hviezda Lopúchov21.04.2019 16.00
TJ Magura Zborov - TJ Javorina Malcov21.04.2019 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce (N) - TJ Strojár Kružlov21.04.2019 16.00
OcFK Marhaň - TJ Poľana Šiba21.04.2019 16.00
TJ Odboj Kurov (N) - TJ PD Mier Poliakovce (N)21.04.2019 16.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Družstevník Stuľany21.04.2019 16.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Beloveža21.04.2019 16.00
19. kolo (28.04.2019) o 16.00 hod.
TJ Pokrok Porúbka - OŠK Kľušov28.04.2019 16.00
TJ Beloveža - TJ Družstevník Osikov28.04.2019 16.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Odboj Kurov (N)28.04.2019 16.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - OcFK Marhaň28.04.2019 16.00
TJ Poľana Šiba - TJ Pokrok Abrahámovce (N)28.04.2019 16.00
TJ Strojár Kružlov - TJ Magura Zborov28.04.2019 16.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Javorina Malcov28.04.2019 16.00
20. kolo (05.05.2019) o 16.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Javorina Malcov05.05.2019 16.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Strojár Kružlov05.05.2019 16.30
TJ Magura Zborov - TJ Poľana Šiba05.05.2019 16.30
TJ Pokrok Abrahámovce (N) - TJ PD Mier Poliakovce (N)05.05.2019 16.30
OcFK Marhaň - TJ Družstevník Stuľany05.05.2019 16.30
TJ Odboj Kurov (N) - TJ Beloveža05.05.2019 16.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Pokrok Porúbka05.05.2019 16.30
21. kolo (12.05.2019) o 16.30 hod.
TJ Družstevník Osikov - OŠK Kľušov12.05.2019 16.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Odboj Kurov (N)12.05.2019 16.30
TJ Beloveža - OcFK Marhaň12.05.2019 16.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Abrahámovce (N)12.05.2019 16.30
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Magura Zborov12.05.2019 16.30
TJ Poľana Šiba - TJ Hviezda Lopúchov12.05.2019 16.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Javorina Malcov12.05.2019 16.30
22. kolo (19.05.2019) o 17.00 hod.
OŠK Kľušov - TJ Strojár Kružlov19.05.2019 17.00
TJ Javorina Malcov - TJ Poľana Šiba19.05.2019 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ PD Mier Poliakovce (N)19.05.2019 17.00
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Stuľany19.05.2019 17.00
TJ Pokrok Abrahámovce (N) - TJ Beloveža19.05.2019 17.00
OcFK Marhaň - TJ Pokrok Porúbka19.05.2019 17.00
TJ Odboj Kurov (N) - TJ Družstevník Osikov19.05.2019 17.00
23. kolo (26.05.2019) o 17.00 hod.
TJ Odboj Kurov (N) - OŠK Kľušov26.05.2019 17.00
TJ Družstevník Osikov - OcFK Marhaň26.05.2019 17.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Pokrok Abrahámovce (N)26.05.2019 17.00
TJ Beloveža - TJ Magura Zborov26.05.2019 17.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Hviezda Lopúchov26.05.2019 17.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Javorina Malcov26.05.2019 17.00
TJ Poľana Šiba - TJ Strojár Kružlov26.05.2019 17.00
24. kolo (02.06.2019) o 17.00 hod.
OŠK Kľušov - TJ Poľana Šiba02.06.2019 17.00
TJ Strojár Kružlov - TJ PD Mier Poliakovce (N)02.06.2019 17.00
TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Stuľany02.06.2019 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Beloveža02.06.2019 17.00
TJ Magura Zborov - TJ Pokrok Porúbka02.06.2019 17.00
TJ Pokrok Abrahámovce (N) - TJ Družstevník Osikov02.06.2019 17.00
OcFK Marhaň - TJ Odboj Kurov (N)02.06.2019 17.00
25. kolo (09.06.2019) o 17.00 hod.
OcFK Marhaň - OŠK Kľušov09.06.2019 17.00
TJ Odboj Kurov (N) - TJ Pokrok Abrahámovce (N)09.06.2019 17.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Magura Zborov09.06.2019 17.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Hviezda Lopúchov09.06.2019 17.00
TJ Beloveža - TJ Javorina Malcov09.06.2019 17.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Strojár Kružlov09.06.2019 17.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Poľana Šiba09.06.2019 17.00
26. kolo (16.06.2019) o 17.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ PD Mier Poliakovce (N)16.06.2019 17.30
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Stuľany16.06.2019 17.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Beloveža16.06.2019 17.30
TJ Javorina Malcov - TJ Pokrok Porúbka16.06.2019 17.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Osikov16.06.2019 17.30
TJ Magura Zborov - TJ Odboj Kurov (N)16.06.2019 17.30
TJ Pokrok Abrahámovce (N) - OcFK Marhaň16.06.2019 17.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko