::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::



Prípravka


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Anketa



VII. liga dospelí

Rozpis zápasov v sezóne 2018/2019

Výnimky a poznámky:
2 družstvá budú hrať v každom kole 3 h. pred ÚHČ VI. ligy dospelých
Fričkovce – domáce zápasy v jarnej časti 3 h. pred ÚHČ

1. kolo (12.08.2018) o 16.30 hod.
OŠK Smilno (V) - TJ Dúbrava Kobyly12.08.2018 16.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - Voľno12.08.2018 16.30
ŠK Fričkovce - TJ Busov Nižný Tvarožec12.08.2018 16.30
OFK Rokytov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín12.08.2018 16.30
2. kolo (19.08.2018) o 16.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - ŠŠK pri ZŠ Hažlín19.08.2018 16.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - OFK Rokytov19.08.2018 16.00
Voľno - ŠK Fričkovce19.08.2018 16.00
OŠK Smilno (V) - TJ Čerhov Bartošovce (N)19.08.2018 16.00
3. kolo (26.08.2018) o 16.00 hod.
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Dúbrava Kobyly26.08.2018 16.00
ŠK Fričkovce - OŠK Smilno (V)26.08.2018 16.00
OFK Rokytov - Voľno26.08.2018 16.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Busov Nižný Tvarožec26.08.2018 16.00
4. kolo (02.09.2018) o 15.30 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Busov Nižný Tvarožec02.09.2018 15.30
Voľno - ŠŠK pri ZŠ Hažlín02.09.2018 15.30
OŠK Smilno (V) - OFK Rokytov02.09.2018 15.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - ŠK Fričkovce02.09.2018 15.30
5. kolo (09.09.2018) o 15.30 hod.
ŠK Fričkovce - TJ Dúbrava Kobyly09.09.2018 15.30
OFK Rokytov - TJ Čerhov Bartošovce (N)09.09.2018 15.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - OŠK Smilno (V)09.09.2018 15.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - Voľno09.09.2018 15.30
6. kolo (16.09.2018) o 15.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - Voľno16.09.2018 15.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - OŠK Smilno (V)16.09.2018 15.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Čerhov Bartošovce (N)16.09.2018 15.00
ŠK Fričkovce - OFK Rokytov16.09.2018 15.00
7. kolo (23.09.2018) o 15.00 hod.
OFK Rokytov - TJ Dúbrava Kobyly23.09.2018 15.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - ŠK Fričkovce23.09.2018 15.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Čerhov Bartošovce (N)23.09.2018 15.00
Voľno - OŠK Smilno (V)23.09.2018 15.00
8. kolo (30.09.2018) o 15.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - OŠK Smilno (V)30.09.2018 15.00
Voľno - TJ Čerhov Bartošovce (N)30.09.2018 15.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - ŠK Fričkovce30.09.2018 15.00
OFK Rokytov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín30.09.2018 15.00
9. kolo (07.10.2018) o 14.30 hod.
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Dúbrava Kobyly07.10.2018 14.30
OFK Rokytov - TJ Busov Nižný Tvarožec07.10.2018 14.30
ŠK Fričkovce - Voľno07.10.2018 14.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - OŠK Smilno (V)07.10.2018 14.30
10. kolo (14.10.2018) o 14.30 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Čerhov Bartošovce (N)14.10.2018 14.30
OŠK Smilno (V) - ŠK Fričkovce14.10.2018 14.30
Voľno - OFK Rokytov14.10.2018 14.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - ŠŠK pri ZŠ Hažlín14.10.2018 14.30
11. kolo (21.10.2018) o 14.00 hod.
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Dúbrava Kobyly21.10.2018 14.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - Voľno21.10.2018 14.00
OFK Rokytov - OŠK Smilno (V)21.10.2018 14.00
ŠK Fričkovce - TJ Čerhov Bartošovce (N)21.10.2018 14.00
12. kolo (14.04.2019) o 15.30 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - ŠK Fričkovce14.04.2019 15.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - OFK Rokytov14.04.2019 15.30
OŠK Smilno (V) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín14.04.2019 15.30
Voľno - TJ Busov Nižný Tvarožec14.04.2019 15.30
13. kolo (21.04.2019) o 16.00 hod.
Voľno - TJ Dúbrava Kobyly21.04.2019 16.00
OŠK Smilno (V) - TJ Busov Nižný Tvarožec21.04.2019 16.00
TJ Čerhov Bartošovce (N) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín21.04.2019 16.00
OFK Rokytov - ŠK Fričkovce21.04.2019 16.00
14. kolo (28.04.2019) o 16.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - OFK Rokytov28.04.2019 16.00
ŠK Fričkovce - ŠŠK pri ZŠ Hažlín28.04.2019 16.00
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Busov Nižný Tvarožec28.04.2019 16.00
OŠK Smilno (V) - Voľno28.04.2019 16.00
15. kolo (05.05.2019) o 16.30 hod.
OŠK Smilno (V) - TJ Dúbrava Kobyly05.05.2019 16.30
Voľno - TJ Čerhov Bartošovce (N)05.05.2019 16.30
ŠK Fričkovce - TJ Busov Nižný Tvarožec05.05.2019 16.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - OFK Rokytov05.05.2019 16.30
16. kolo (12.05.2019) o 16.30 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - ŠŠK pri ZŠ Hažlín12.05.2019 16.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - OFK Rokytov12.05.2019 16.30
ŠK Fričkovce - Voľno12.05.2019 16.30
OŠK Smilno (V) - TJ Čerhov Bartošovce (N)12.05.2019 16.30
17. kolo (19.05.2019) o 17.00 hod.
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Dúbrava Kobyly19.05.2019 17.00
ŠK Fričkovce - OŠK Smilno (V)19.05.2019 17.00
Voľno - OFK Rokytov19.05.2019 17.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - TJ Busov Nižný Tvarožec19.05.2019 17.00
18. kolo (26.05.2019) o 17.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Busov Nižný Tvarožec26.05.2019 17.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - Voľno26.05.2019 17.00
OŠK Smilno (V) - OFK Rokytov26.05.2019 17.00
TJ Čerhov Bartošovce (N) - ŠK Fričkovce26.05.2019 17.00
19. kolo (02.06.2019) o 17.00 hod.
ŠK Fričkovce - TJ Dúbrava Kobyly02.06.2019 17.00
OFK Rokytov - TJ Čerhov Bartošovce (N)02.06.2019 17.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - OŠK Smilno (V)02.06.2019 17.00
Voľno - TJ Busov Nižný Tvarožec02.06.2019 17.00
20. kolo (09.06.2019) o 17.00 hod.
Voľno - TJ Dúbrava Kobyly09.06.2019 17.00
OŠK Smilno (V) - TJ Busov Nižný Tvarožec09.06.2019 17.00
TJ Čerhov Bartošovce (N) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín09.06.2019 17.00
ŠK Fričkovce - OFK Rokytov09.06.2019 17.00
21. kolo (16.06.2019) o 17.30 hod.
OFK Rokytov - TJ Dúbrava Kobyly16.06.2019 17.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín - ŠK Fričkovce16.06.2019 17.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Čerhov Bartošovce (N)16.06.2019 17.30
Voľno - OŠK Smilno (V)16.06.2019 17.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko