::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::



Prípravka


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev: 

Anketa



IV. liga dorast U19

Rozpis zápasov v sezóne 2018/2019

Výnimky a poznámky:
ÚHČ – sobota 14.00 h.
Gaboltov – domáce stretnutia v nedeľu 3 h. pred ÚHČ dospelých
Lopúchov – domáce stretnutia v sobotu v ÚHČ dospelých
Koprivnica – domáce stretnutia vo Fričkovciach

1. kolo (18.08.2018) o 14.00 hod.
voľno - Voľno18.08.2018 14.00
TJ Magura Zborov - TJ Busov Gaboltov18.08.2018 14.00
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Slovan Dlhá Lúka18.08.2018 14.00
2. kolo (25.08.2018) o 14.00 hod.
Voľno - TJ Slovan Dlhá Lúka25.08.2018 14.00
TJ Busov Gaboltov - TJ Družstevník Koprivnica25.08.2018 14.00
voľno - TJ Magura Zborov25.08.2018 14.00
3. kolo (01.09.2018) o 14.00 hod.
TJ Magura Zborov - Voľno01.09.2018 14.00
TJ Družstevník Koprivnica - voľno01.09.2018 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Busov Gaboltov01.09.2018 14.00
4. kolo (08.09.2018) o 14.00 hod.
Voľno - TJ Busov Gaboltov08.09.2018 14.00
voľno - TJ Slovan Dlhá Lúka08.09.2018 14.00
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Koprivnica08.09.2018 14.00
5. kolo (15.09.2018) o 14.00 hod.
TJ Družstevník Koprivnica - Voľno15.09.2018 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Magura Zborov15.09.2018 14.00
TJ Busov Gaboltov - voľno15.09.2018 14.00
6. kolo (22.09.2018) o 14.00 hod.
Voľno - voľno22.09.2018 14.00
TJ Busov Gaboltov - TJ Magura Zborov22.09.2018 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Koprivnica22.09.2018 14.00
7. kolo (29.09.2018) o 14.00 hod.
TJ Slovan Dlhá Lúka - Voľno29.09.2018 14.00
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Busov Gaboltov29.09.2018 14.00
TJ Magura Zborov - voľno29.09.2018 14.00
8. kolo (06.10.2018) o 14.00 hod.
Voľno - TJ Magura Zborov06.10.2018 14.00
voľno - TJ Družstevník Koprivnica06.10.2018 14.00
TJ Busov Gaboltov - TJ Slovan Dlhá Lúka06.10.2018 14.00
9. kolo (13.10.2018) o 14.00 hod.
TJ Busov Gaboltov - Voľno13.10.2018 14.00
voľno - TJ Slovan Dlhá Lúka13.10.2018 14.00
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Magura Zborov13.10.2018 14.00
10. kolo (20.10.2018) o 14.00 hod.
Voľno - TJ Družstevník Koprivnica20.10.2018 14.00
TJ Magura Zborov - TJ Slovan Dlhá Lúka20.10.2018 14.00
voľno - TJ Busov Gaboltov20.10.2018 14.00
11. kolo (13.04.2019) o 14.00 hod.
voľno - Voľno13.04.2019 14.00
TJ Magura Zborov - TJ Busov Gaboltov13.04.2019 14.00
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Slovan Dlhá Lúka13.04.2019 14.00
12. kolo (20.04.2019) o 14.00 hod.
Voľno - TJ Slovan Dlhá Lúka20.04.2019 14.00
TJ Busov Gaboltov - TJ Družstevník Koprivnica20.04.2019 14.00
voľno - TJ Magura Zborov20.04.2019 14.00
13. kolo (27.04.2019) o 14.00 hod.
TJ Magura Zborov - Voľno27.04.2019 14.00
TJ Družstevník Koprivnica - voľno27.04.2019 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Busov Gaboltov27.04.2019 14.00
14. kolo (04.05.2019) o 14.00 hod.
Voľno - TJ Busov Gaboltov04.05.2019 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - voľno04.05.2019 14.00
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Koprivnica04.05.2019 14.00
15. kolo (11.05.2019) o 14.00 hod.
TJ Družstevník Koprivnica - Voľno11.05.2019 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Magura Zborov11.05.2019 14.00
TJ Busov Gaboltov - voľno11.05.2019 14.00
16. kolo (18.05.2019) o 14.00 hod.
Voľno - voľno18.05.2019 14.00
TJ Busov Gaboltov - TJ Magura Zborov18.05.2019 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Koprivnica18.05.2019 14.00
17. kolo (25.05.2019) o 14.00 hod.
TJ Slovan Dlhá Lúka - Voľno25.05.2019 14.00
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Busov Gaboltov25.05.2019 14.00
TJ Magura Zborov - voľno25.05.2019 14.00
18. kolo (01.06.2019) o 14.00 hod.
Voľno - TJ Magura Zborov01.06.2019 14.00
voľno - TJ Družstevník Koprivnica01.06.2019 14.00
TJ Busov Gaboltov - TJ Slovan Dlhá Lúka01.06.2019 14.00
19. kolo (08.06.2019) o 14.00 hod.
TJ Busov Gaboltov - Voľno08.06.2019 14.00
voľno - TJ Slovan Dlhá Lúka08.06.2019 14.00
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Magura Zborov08.06.2019 14.00
20. kolo (15.06.2019) o 14.00 hod.
Voľno - TJ Družstevník Koprivnica15.06.2019 14.00
TJ Magura Zborov - TJ Slovan Dlhá Lúka15.06.2019 14.00
voľno - TJ Busov Gaboltov15.06.2019 14.00



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko