::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::



Prípravka


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Anketa



III. liga st. žiaci U15

Rozpis zápasov v sezóne 2018/2019

Výnimky a poznámky:
ÚHČ – sobota 10.30 h.
Bardejovská Nová Ves – domáce stretnutia v Kurime
Dubinné– domáce stretnutia v Poliakovciach
Osikov – domáce stretnutia 2 h. pred UHČ dospelých

1. kolo (04.08.2018) o 10.30 hod.
Voľno - TJ Busov Gaboltov04.08.2018 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Dubinné04.08.2018 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Gerlachov04.08.2018 10.30
TJ Javorina Malcov - TJ Slovan Dlhá Lúka04.08.2018 10.30
TJ Strojár Kružlov - OŠK Kľušov04.08.2018 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Beloveža04.08.2018 10.30
TJ Družstevník Osikov - OFK - SIM Raslavice04.08.2018 10.30
2. kolo (11.08.2018) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - OFK - SIM Raslavice11.08.2018 10.30
TJ Beloveža - TJ Družstevník Osikov11.08.2018 10.30
OŠK Kľušov - TJ Poľana Šiba11.08.2018 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Strojár Kružlov11.08.2018 10.30
FK Gerlachov - TJ Javorina Malcov11.08.2018 10.30
TJ Dubinné - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves11.08.2018 10.30
Voľno - TJ Magura Zborov11.08.2018 10.30
3. kolo (18.08.2018) o 10.30 hod.
TJ Magura Zborov - TJ Busov Gaboltov18.08.2018 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - Voľno18.08.2018 10.30
TJ Javorina Malcov - TJ Dubinné18.08.2018 10.30
TJ Strojár Kružlov - FK Gerlachov18.08.2018 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Slovan Dlhá Lúka18.08.2018 10.30
TJ Družstevník Osikov - OŠK Kľušov18.08.2018 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Beloveža18.08.2018 10.30
4. kolo (25.08.2018) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - TJ Beloveža25.08.2018 10.30
OŠK Kľušov - OFK - SIM Raslavice25.08.2018 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Osikov25.08.2018 10.30
FK Gerlachov - TJ Poľana Šiba25.08.2018 10.30
TJ Dubinné - TJ Strojár Kružlov25.08.2018 10.30
Voľno - TJ Javorina Malcov25.08.2018 10.30
TJ Magura Zborov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves25.08.2018 10.30
5. kolo (01.09.2018) o 10.30 hod.
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Busov Gaboltov01.09.2018 10.30
TJ Javorina Malcov - TJ Magura Zborov01.09.2018 10.30
TJ Strojár Kružlov - Voľno01.09.2018 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Dubinné01.09.2018 10.30
TJ Družstevník Osikov - FK Gerlachov01.09.2018 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Slovan Dlhá Lúka01.09.2018 10.30
TJ Beloveža - OŠK Kľušov01.09.2018 10.30
6. kolo (08.09.2018) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - OŠK Kľušov08.09.2018 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Beloveža08.09.2018 10.30
FK Gerlachov - OFK - SIM Raslavice08.09.2018 10.30
TJ Dubinné - TJ Družstevník Osikov08.09.2018 10.30
Voľno - TJ Poľana Šiba08.09.2018 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Strojár Kružlov08.09.2018 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Javorina Malcov08.09.2018 10.30
7. kolo (15.09.2018) o 10.30 hod.
TJ Javorina Malcov - TJ Busov Gaboltov15.09.2018 10.30
TJ Strojár Kružlov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves15.09.2018 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Magura Zborov15.09.2018 10.30
TJ Družstevník Osikov - Voľno15.09.2018 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Dubinné15.09.2018 10.30
TJ Beloveža - FK Gerlachov15.09.2018 10.30
OŠK Kľušov - TJ Slovan Dlhá Lúka15.09.2018 10.30
8. kolo (22.09.2018) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - TJ Slovan Dlhá Lúka22.09.2018 10.30
FK Gerlachov - OŠK Kľušov22.09.2018 10.30
TJ Dubinné - TJ Beloveža22.09.2018 10.30
Voľno - OFK - SIM Raslavice22.09.2018 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Osikov22.09.2018 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Poľana Šiba22.09.2018 10.30
TJ Javorina Malcov - TJ Strojár Kružlov22.09.2018 10.30
9. kolo (29.09.2018) o 10.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Busov Gaboltov29.09.2018 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Javorina Malcov29.09.2018 10.30
TJ Družstevník Osikov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves29.09.2018 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Magura Zborov29.09.2018 10.30
TJ Beloveža - Voľno29.09.2018 10.30
OŠK Kľušov - TJ Dubinné29.09.2018 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - FK Gerlachov29.09.2018 10.30
10. kolo (06.10.2018) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - FK Gerlachov06.10.2018 10.30
TJ Dubinné - TJ Slovan Dlhá Lúka06.10.2018 10.30
Voľno - OŠK Kľušov06.10.2018 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Beloveža06.10.2018 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - OFK - SIM Raslavice06.10.2018 10.30
TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Osikov06.10.2018 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Poľana Šiba06.10.2018 10.30
11. kolo (13.10.2018) o 10.30 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Busov Gaboltov13.10.2018 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Strojár Kružlov13.10.2018 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Javorina Malcov13.10.2018 10.30
TJ Beloveža - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves13.10.2018 10.30
OŠK Kľušov - TJ Magura Zborov13.10.2018 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - Voľno13.10.2018 10.30
FK Gerlachov - TJ Dubinné13.10.2018 10.30
12. kolo (20.10.2018) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - TJ Dubinné20.10.2018 10.30
Voľno - FK Gerlachov20.10.2018 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Slovan Dlhá Lúka20.10.2018 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - OŠK Kľušov20.10.2018 10.30
TJ Javorina Malcov - TJ Beloveža20.10.2018 10.30
TJ Strojár Kružlov - OFK - SIM Raslavice20.10.2018 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Osikov20.10.2018 10.30
13. kolo (27.10.2018) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Osikov - TJ Busov Gaboltov27.10.2018 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Poľana Šiba27.10.2018 10.30
TJ Beloveža - TJ Strojár Kružlov27.10.2018 10.30
OŠK Kľušov - TJ Javorina Malcov27.10.2018 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves27.10.2018 10.30
FK Gerlachov - TJ Magura Zborov27.10.2018 10.30
TJ Dubinné - Voľno27.10.2018 10.30
14. kolo (03.11.2018) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - Voľno03.11.2018 10.30
TJ Dubinné - TJ Magura Zborov03.11.2018 10.30
FK Gerlachov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves03.11.2018 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Javorina Malcov03.11.2018 10.30
OŠK Kľušov - TJ Strojár Kružlov03.11.2018 10.30
TJ Beloveža - TJ Poľana Šiba03.11.2018 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Družstevník Osikov03.11.2018 10.30
15. kolo (30.03.2019) o 10.30 hod.
OFK - SIM Raslavice - TJ Busov Gaboltov30.03.2019 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Beloveža30.03.2019 10.30
TJ Poľana Šiba - OŠK Kľušov30.03.2019 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Slovan Dlhá Lúka30.03.2019 10.30
TJ Javorina Malcov - FK Gerlachov30.03.2019 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Dubinné30.03.2019 10.30
TJ Magura Zborov - Voľno30.03.2019 10.30
16. kolo (06.04.2019) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - TJ Magura Zborov06.04.2019 10.30
Voľno - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves06.04.2019 10.30
TJ Dubinné - TJ Javorina Malcov06.04.2019 10.30
FK Gerlachov - TJ Strojár Kružlov06.04.2019 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Poľana Šiba06.04.2019 10.30
OŠK Kľušov - TJ Družstevník Osikov06.04.2019 10.30
TJ Beloveža - OFK - SIM Raslavice06.04.2019 10.30
17. kolo (13.04.2019) o 10.30 hod.
TJ Beloveža - TJ Busov Gaboltov13.04.2019 10.30
OFK - SIM Raslavice - OŠK Kľušov13.04.2019 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Slovan Dlhá Lúka13.04.2019 10.30
TJ Poľana Šiba - FK Gerlachov13.04.2019 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Dubinné13.04.2019 10.30
TJ Javorina Malcov - Voľno13.04.2019 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Magura Zborov13.04.2019 10.30
18. kolo (20.04.2019) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves20.04.2019 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Javorina Malcov20.04.2019 10.30
Voľno - TJ Strojár Kružlov20.04.2019 10.30
TJ Dubinné - TJ Poľana Šiba20.04.2019 10.30
FK Gerlachov - TJ Družstevník Osikov20.04.2019 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - OFK - SIM Raslavice20.04.2019 10.30
OŠK Kľušov - TJ Beloveža20.04.2019 10.30
19. kolo (27.04.2019) o 10.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Busov Gaboltov27.04.2019 10.30
TJ Beloveža - TJ Slovan Dlhá Lúka27.04.2019 10.30
OFK - SIM Raslavice - FK Gerlachov27.04.2019 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Dubinné27.04.2019 10.30
TJ Poľana Šiba - Voľno27.04.2019 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Magura Zborov27.04.2019 10.30
TJ Javorina Malcov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves27.04.2019 10.30
20. kolo (04.05.2019) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - TJ Javorina Malcov04.05.2019 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Strojár Kružlov04.05.2019 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Poľana Šiba04.05.2019 10.30
Voľno - TJ Družstevník Osikov04.05.2019 10.30
TJ Dubinné - OFK - SIM Raslavice04.05.2019 10.30
FK Gerlachov - TJ Beloveža04.05.2019 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - OŠK Kľušov04.05.2019 10.30
21. kolo (11.05.2019) o 10.30 hod.
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Busov Gaboltov11.05.2019 10.30
OŠK Kľušov - FK Gerlachov11.05.2019 10.30
TJ Beloveža - TJ Dubinné11.05.2019 10.30
OFK - SIM Raslavice - Voľno11.05.2019 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Magura Zborov11.05.2019 10.30
TJ Poľana Šiba - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves11.05.2019 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Javorina Malcov11.05.2019 10.30
22. kolo (18.05.2019) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - TJ Strojár Kružlov18.05.2019 10.30
TJ Javorina Malcov - TJ Poľana Šiba18.05.2019 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Družstevník Osikov18.05.2019 10.30
TJ Magura Zborov - OFK - SIM Raslavice18.05.2019 10.30
Voľno - TJ Beloveža18.05.2019 10.30
TJ Dubinné - OŠK Kľušov18.05.2019 10.30
FK Gerlachov - TJ Slovan Dlhá Lúka18.05.2019 10.30
23. kolo (25.05.2019) o 10.30 hod.
FK Gerlachov - TJ Busov Gaboltov25.05.2019 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Dubinné25.05.2019 10.30
OŠK Kľušov - Voľno25.05.2019 10.30
TJ Beloveža - TJ Magura Zborov25.05.2019 10.30
OFK - SIM Raslavice - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves25.05.2019 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Javorina Malcov25.05.2019 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Strojár Kružlov25.05.2019 10.30
24. kolo (01.06.2019) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - TJ Poľana Šiba01.06.2019 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník Osikov01.06.2019 10.30
TJ Javorina Malcov - OFK - SIM Raslavice01.06.2019 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Beloveža01.06.2019 10.30
TJ Magura Zborov - OŠK Kľušov01.06.2019 10.30
Voľno - TJ Slovan Dlhá Lúka01.06.2019 10.30
TJ Dubinné - FK Gerlachov01.06.2019 10.30
25. kolo (08.06.2019) o 10.30 hod.
TJ Dubinné - TJ Busov Gaboltov08.06.2019 10.30
FK Gerlachov - Voľno08.06.2019 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Magura Zborov08.06.2019 10.30
OŠK Kľušov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves08.06.2019 10.30
TJ Beloveža - TJ Javorina Malcov08.06.2019 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Strojár Kružlov08.06.2019 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Poľana Šiba08.06.2019 10.30
26. kolo (15.06.2019) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - TJ Družstevník Osikov15.06.2019 10.30
TJ Poľana Šiba - OFK - SIM Raslavice15.06.2019 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Beloveža15.06.2019 10.30
TJ Javorina Malcov - OŠK Kľušov15.06.2019 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Slovan Dlhá Lúka15.06.2019 10.30
TJ Magura Zborov - FK Gerlachov15.06.2019 10.30
Voľno - TJ Dubinné15.06.2019 10.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko