::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::



Prípravka


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si číta 1 človek
Počet návštev: 

Anketa



III. liga ml. žiaci U12

Rozpis zápasov v sezóne 2018/2019

Výnimky a poznámky:
ÚHČ – sobota 12.30 h.
Porúbka – domáce stretnutia vo štvrtok po stretnutí U10
Kurima – domáce stretnutia v stredu o 17.00 h.
Fričkovce – domáce stretnutia v sobotu o 12.00 h. v Koprivnici (pomocné ihrisko areál ZŠ)
Lopúchov – domáce stretnutia v sobotu o 10.30 h.
Stuľany – domáce stretnutia v piatok o 17.00 h.

1. kolo (18.08.2018) o 12.30 hod.
OFK 2010 Kurima - TJ Hviezda Lopúchov18.08.2018 12.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Porúbka18.08.2018 12.30
ŠK Fričkovce - Voľno18.08.2018 12.30
2. kolo (25.08.2018) o 12.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - Voľno25.08.2018 12.30
ŠK Fričkovce - TJ Pokrok Porúbka25.08.2018 12.30
OFK 2010 Kurima - TJ Družstevník Stuľany25.08.2018 12.30
3. kolo (01.09.2018) o 12.30 hod.
TJ Družstevník Stuľany - TJ Hviezda Lopúchov01.09.2018 12.30
ŠK Fričkovce - OFK 2010 Kurima01.09.2018 12.30
Voľno - TJ Pokrok Porúbka01.09.2018 12.30
4. kolo (08.09.2018) o 12.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Porúbka08.09.2018 12.30
Voľno - OFK 2010 Kurima08.09.2018 12.30
TJ Družstevník Stuľany - ŠK Fričkovce08.09.2018 12.30
5. kolo (15.09.2018) o 12.30 hod.
ŠK Fričkovce - TJ Hviezda Lopúchov15.09.2018 12.30
Voľno - TJ Družstevník Stuľany15.09.2018 12.30
TJ Pokrok Porúbka - OFK 2010 Kurima15.09.2018 12.30
6. kolo (22.09.2018) o 12.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - OFK 2010 Kurima22.09.2018 12.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Stuľany22.09.2018 12.30
Voľno - ŠK Fričkovce22.09.2018 12.30
7. kolo (29.09.2018) o 12.30 hod.
Voľno - TJ Hviezda Lopúchov29.09.2018 12.30
TJ Pokrok Porúbka - ŠK Fričkovce29.09.2018 12.30
TJ Družstevník Stuľany - OFK 2010 Kurima29.09.2018 12.30
8. kolo (06.10.2018) o 12.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Stuľany06.10.2018 12.30
OFK 2010 Kurima - ŠK Fričkovce06.10.2018 12.30
TJ Pokrok Porúbka - Voľno06.10.2018 12.30
9. kolo (13.10.2018) o 12.30 hod.
TJ Pokrok Porúbka - TJ Hviezda Lopúchov13.10.2018 12.30
OFK 2010 Kurima - Voľno13.10.2018 12.30
ŠK Fričkovce - TJ Družstevník Stuľany13.10.2018 12.30
10. kolo (20.10.2018) o 12.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - ŠK Fričkovce20.10.2018 12.30
TJ Družstevník Stuľany - Voľno20.10.2018 12.30
OFK 2010 Kurima - TJ Pokrok Porúbka20.10.2018 12.30
11. kolo (13.04.2019) o 12.30 hod.
OFK 2010 Kurima - TJ Hviezda Lopúchov13.04.2019 12.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Porúbka13.04.2019 12.30
ŠK Fričkovce - Voľno13.04.2019 12.30
12. kolo (20.04.2019) o 12.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - Voľno20.04.2019 12.30
TJ Pokrok Porúbka - ŠK Fričkovce20.04.2019 12.30
OFK 2010 Kurima - TJ Družstevník Stuľany20.04.2019 12.30
13. kolo (27.04.2019) o 12.30 hod.
TJ Družstevník Stuľany - TJ Hviezda Lopúchov27.04.2019 12.30
ŠK Fričkovce - OFK 2010 Kurima27.04.2019 12.30
Voľno - TJ Pokrok Porúbka27.04.2019 12.30
14. kolo (04.05.2019) o 12.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Porúbka04.05.2019 12.30
Voľno - OFK 2010 Kurima04.05.2019 12.30
TJ Družstevník Stuľany - ŠK Fričkovce04.05.2019 12.30
15. kolo (11.05.2019) o 12.30 hod.
ŠK Fričkovce - TJ Hviezda Lopúchov11.05.2019 12.30
Voľno - TJ Družstevník Stuľany11.05.2019 12.30
TJ Pokrok Porúbka - OFK 2010 Kurima11.05.2019 12.30
16. kolo (18.05.2019) o 12.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - OFK 2010 Kurima18.05.2019 12.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Stuľany18.05.2019 12.30
Voľno - ŠK Fričkovce18.05.2019 12.30
17. kolo (25.05.2019) o 12.30 hod.
Voľno - TJ Hviezda Lopúchov25.05.2019 12.30
ŠK Fričkovce - TJ Pokrok Porúbka25.05.2019 12.30
TJ Družstevník Stuľany - OFK 2010 Kurima25.05.2019 12.30
18. kolo (01.06.2019) o 12.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Stuľany01.06.2019 12.30
OFK 2010 Kurima - ŠK Fričkovce01.06.2019 12.30
TJ Pokrok Porúbka - Voľno01.06.2019 12.30
19. kolo (08.06.2019) o 12.30 hod.
TJ Pokrok Porúbka - TJ Hviezda Lopúchov08.06.2019 12.30
OFK 2010 Kurima - Voľno08.06.2019 12.30
ŠK Fričkovce - TJ Družstevník Stuľany08.06.2019 12.30
20. kolo (15.06.2019) o 12.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - ŠK Fričkovce15.06.2019 12.30
TJ Družstevník Stuľany - Voľno15.06.2019 12.30
OFK 2010 Kurima - TJ Pokrok Porúbka15.06.2019 12.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko