::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::




Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si číta 7 ľudí
Počet návštev: 

Anketa



Prípravka U10

Rozpis zápasov v sezóne 2018/2019

Výnimky a poznámky:
ÚHČ – sobota 14.30 h.
Porúbka – domáce stretnutia vo štvrtok ÚHČ dospelých
Kurima – domáce stretnutia v stredu o 15.45 h.
Koprivnica – domáce stretnutia v sobotu o 10.30 h. v Koprivnici (pomocné ihrisko areál ZŠ)
Stuľany – domáce stretnutia v sobotu o 14.30 h.

1. kolo (18.08.2018) o 14.30 hod.
OFK 2010 Kurima - Voľno18.08.2018 14.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Porúbka18.08.2018 14.30
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Dubinné18.08.2018 14.30
2. kolo (25.08.2018) o 14.30 hod.
Voľno - TJ Dubinné25.08.2018 14.30
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Pokrok Porúbka25.08.2018 14.30
OFK 2010 Kurima - TJ Družstevník Stuľany25.08.2018 14.30
3. kolo (01.09.2018) o 14.30 hod.
TJ Družstevník Stuľany - Voľno01.09.2018 14.30
TJ Družstevník Koprivnica - OFK 2010 Kurima01.09.2018 14.30
TJ Dubinné - TJ Pokrok Porúbka01.09.2018 14.30
4. kolo (08.09.2018) o 14.30 hod.
Voľno - TJ Pokrok Porúbka08.09.2018 14.30
OFK 2010 Kurima - TJ Dubinné08.09.2018 14.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Družstevník Koprivnica08.09.2018 14.30
5. kolo (15.09.2018) o 14.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica - Voľno15.09.2018 14.30
TJ Dubinné - TJ Družstevník Stuľany15.09.2018 14.30
TJ Pokrok Porúbka - OFK 2010 Kurima15.09.2018 14.30
6. kolo (22.09.2018) o 14.30 hod.
Voľno - OFK 2010 Kurima22.09.2018 14.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Stuľany22.09.2018 14.30
TJ Dubinné - TJ Družstevník Koprivnica22.09.2018 14.30
7. kolo (29.09.2018) o 14.30 hod.
TJ Dubinné - Voľno29.09.2018 14.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Koprivnica29.09.2018 14.30
TJ Družstevník Stuľany - OFK 2010 Kurima29.09.2018 14.30
8. kolo (06.10.2018) o 14.30 hod.
Voľno - TJ Družstevník Stuľany06.10.2018 14.30
OFK 2010 Kurima - TJ Družstevník Koprivnica06.10.2018 14.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Dubinné06.10.2018 14.30
9. kolo (13.10.2018) o 14.30 hod.
TJ Pokrok Porúbka - Voľno13.10.2018 14.30
TJ Dubinné - OFK 2010 Kurima13.10.2018 14.30
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Družstevník Stuľany13.10.2018 14.30
10. kolo (20.10.2018) o 14.30 hod.
Voľno - TJ Družstevník Koprivnica20.10.2018 14.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Dubinné20.10.2018 14.30
OFK 2010 Kurima - TJ Pokrok Porúbka20.10.2018 14.30
11. kolo (13.04.2019) o 14.30 hod.
OFK 2010 Kurima - Voľno13.04.2019 14.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Porúbka13.04.2019 14.30
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Dubinné13.04.2019 14.30
12. kolo (20.04.2019) o 14.30 hod.
Voľno - TJ Dubinné20.04.2019 14.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Koprivnica20.04.2019 14.30
OFK 2010 Kurima - TJ Družstevník Stuľany20.04.2019 14.30
13. kolo (27.04.2019) o 14.30 hod.
TJ Družstevník Stuľany - Voľno27.04.2019 14.30
TJ Družstevník Koprivnica - OFK 2010 Kurima27.04.2019 14.30
TJ Dubinné - TJ Pokrok Porúbka27.04.2019 14.30
14. kolo (04.05.2019) o 14.30 hod.
Voľno - TJ Pokrok Porúbka04.05.2019 14.30
TJ Dubinné - OFK 2010 Kurima04.05.2019 14.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Družstevník Koprivnica04.05.2019 14.30
15. kolo (11.05.2019) o 14.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica - Voľno11.05.2019 14.30
TJ Dubinné - TJ Družstevník Stuľany11.05.2019 14.30
TJ Pokrok Porúbka - OFK 2010 Kurima11.05.2019 14.30
16. kolo (18.05.2019) o 14.30 hod.
Voľno - OFK 2010 Kurima18.05.2019 14.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Stuľany18.05.2019 14.30
TJ Dubinné - TJ Družstevník Koprivnica18.05.2019 14.30
17. kolo (25.05.2019) o 14.30 hod.
TJ Dubinné - Voľno25.05.2019 14.30
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Pokrok Porúbka25.05.2019 14.30
TJ Družstevník Stuľany - OFK 2010 Kurima25.05.2019 14.30
18. kolo (01.06.2019) o 14.30 hod.
Voľno - TJ Družstevník Stuľany01.06.2019 14.30
OFK 2010 Kurima - TJ Družstevník Koprivnica01.06.2019 14.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Dubinné01.06.2019 14.30
19. kolo (08.06.2019) o 14.30 hod.
TJ Pokrok Porúbka - Voľno08.06.2019 14.30
OFK 2010 Kurima - TJ Dubinné08.06.2019 14.30
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Družstevník Stuľany08.06.2019 14.30
20. kolo (15.06.2019) o 14.30 hod.
Voľno - TJ Družstevník Koprivnica15.06.2019 14.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Dubinné15.06.2019 14.30
OFK 2010 Kurima - TJ Pokrok Porúbka15.06.2019 14.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko