::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::


Prípravka


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev: 

Anketa



VI. liga dospelí

Rozpis zápasov v sezóne 2019/2020

Výnimky a poznámky:
Malcov a Hažlín – domáce stretnutia nedeľa 3 h. pred ÚHČ VI. ligy dospelých

1. kolo (04.08.2019) o 16.30 hod.
OFK 2010 Kurima (V) - TJ Strojár Kružlov04.08.2019 16.30
OcFK Marhaň - TJ Odboj Kurov04.08.2019 16.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Magura Zborov04.08.2019 16.30
TJ Dubinné (N) - TJ Pokrok Abrahámovce04.08.2019 16.30
OŠK Kľušov - TJ Pokrok Porúbka04.08.2019 16.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Družstevník Stuľany04.08.2019 16.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Javorina Malcov04.08.2019 16.30
2. kolo (11.08.2019) o 16.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Javorina Malcov11.08.2019 16.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Družstevník Stuľany11.08.2019 16.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Osikov11.08.2019 16.30
TJ Pokrok Abrahámovce - OŠK Kľušov11.08.2019 16.30
TJ Magura Zborov - TJ Dubinné (N)11.08.2019 16.30
TJ Odboj Kurov - TJ Hviezda Lopúchov11.08.2019 16.30
OFK 2010 Kurima (V) - OcFK Marhaň11.08.2019 16.30
3. kolo (18.08.2019) o 16.00 hod.
OcFK Marhaň - TJ Strojár Kružlov18.08.2019 16.00
OFK 2010 Kurima (V) - TJ Hviezda Lopúchov18.08.2019 16.00
TJ Dubinné (N) - TJ Odboj Kurov18.08.2019 16.00
OŠK Kľušov - TJ Magura Zborov18.08.2019 16.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Pokrok Abrahámovce18.08.2019 16.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Pokrok Porúbka18.08.2019 16.00
TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Stuľany18.08.2019 16.00
4. kolo (25.08.2019) o 16.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník Stuľany25.08.2019 16.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Javorina Malcov25.08.2019 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)25.08.2019 16.00
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Osikov25.08.2019 16.00
TJ Odboj Kurov - OŠK Kľušov25.08.2019 16.00
OFK 2010 Kurima (V) - TJ Dubinné (N)25.08.2019 16.00
OcFK Marhaň - TJ Hviezda Lopúchov25.08.2019 16.00
5. kolo (01.09.2019) o 15.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Strojár Kružlov01.09.2019 15.30
TJ Dubinné (N) - OcFK Marhaň01.09.2019 15.30
OŠK Kľušov - OFK 2010 Kurima (V)01.09.2019 15.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Odboj Kurov01.09.2019 15.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Magura Zborov01.09.2019 15.30
TJ Javorina Malcov - TJ Pokrok Abrahámovce01.09.2019 15.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Porúbka01.09.2019 15.30
6. kolo (08.09.2019) o 15.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Pokrok Porúbka08.09.2019 15.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Abrahámovce08.09.2019 15.30
TJ Magura Zborov - TJ Javorina Malcov08.09.2019 15.30
TJ Odboj Kurov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)08.09.2019 15.30
OFK 2010 Kurima (V) - TJ Družstevník Osikov08.09.2019 15.30
OcFK Marhaň - OŠK Kľušov08.09.2019 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Dubinné (N)08.09.2019 15.30
7. kolo (15.09.2019) o 15.30 hod.
TJ Dubinné (N) - TJ Strojár Kružlov15.09.2019 15.30
OŠK Kľušov - TJ Hviezda Lopúchov15.09.2019 15.30
TJ Družstevník Osikov - OcFK Marhaň15.09.2019 15.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - OFK 2010 Kurima (V)15.09.2019 15.30
TJ Javorina Malcov - TJ Odboj Kurov15.09.2019 15.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Magura Zborov15.09.2019 15.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Pokrok Abrahámovce15.09.2019 15.30
8. kolo (22.09.2019) o 15.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Pokrok Abrahámovce22.09.2019 15.00
TJ Magura Zborov - TJ Pokrok Porúbka22.09.2019 15.00
TJ Odboj Kurov - TJ Družstevník Stuľany22.09.2019 15.00
OFK 2010 Kurima (V) - TJ Javorina Malcov22.09.2019 15.00
OcFK Marhaň - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)22.09.2019 15.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Osikov22.09.2019 15.00
TJ Dubinné (N) - OŠK Kľušov22.09.2019 15.00
9. kolo (29.09.2019) o 15.00 hod.
OŠK Kľušov - TJ Strojár Kružlov29.09.2019 15.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Dubinné (N)29.09.2019 15.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Hviezda Lopúchov29.09.2019 15.00
TJ Javorina Malcov - OcFK Marhaň29.09.2019 15.00
TJ Družstevník Stuľany - OFK 2010 Kurima (V)29.09.2019 15.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Odboj Kurov29.09.2019 15.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Magura Zborov29.09.2019 15.00
10. kolo (06.10.2019) o 14.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Magura Zborov06.10.2019 14.30
TJ Odboj Kurov - TJ Pokrok Abrahámovce06.10.2019 14.30
OFK 2010 Kurima (V) - TJ Pokrok Porúbka06.10.2019 14.30
OcFK Marhaň - TJ Družstevník Stuľany06.10.2019 14.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Javorina Malcov06.10.2019 14.30
TJ Dubinné (N) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)06.10.2019 14.30
OŠK Kľušov - TJ Družstevník Osikov06.10.2019 14.30
11. kolo (13.10.2019) o 14.30 hod.
TJ Družstevník Osikov - TJ Strojár Kružlov13.10.2019 14.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - OŠK Kľušov13.10.2019 14.30
TJ Javorina Malcov - TJ Dubinné (N)13.10.2019 14.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Hviezda Lopúchov13.10.2019 14.30
TJ Pokrok Porúbka - OcFK Marhaň13.10.2019 14.30
TJ Pokrok Abrahámovce - OFK 2010 Kurima (V)13.10.2019 14.30
TJ Magura Zborov - TJ Odboj Kurov13.10.2019 14.30
12. kolo (20.10.2019) o 14.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Odboj Kurov20.10.2019 14.00
OFK 2010 Kurima (V) - TJ Magura Zborov20.10.2019 14.00
OcFK Marhaň - TJ Pokrok Abrahámovce20.10.2019 14.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Porúbka20.10.2019 14.00
TJ Dubinné (N) - TJ Družstevník Stuľany20.10.2019 14.00
OŠK Kľušov - TJ Javorina Malcov20.10.2019 14.00
TJ Družstevník Osikov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)20.10.2019 14.00
13. kolo (27.10.2019) o 14.00 hod.
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Strojár Kružlov27.10.2019 14.00
TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Osikov27.10.2019 14.00
TJ Družstevník Stuľany - OŠK Kľušov27.10.2019 14.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Dubinné (N)27.10.2019 14.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Hviezda Lopúchov27.10.2019 14.00
TJ Magura Zborov - OcFK Marhaň27.10.2019 14.00
TJ Odboj Kurov - OFK 2010 Kurima (V)27.10.2019 14.00
14. kolo (03.11.2019) o 13.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - OFK 2010 Kurima (V)03.11.2019 13.30
TJ Odboj Kurov - OcFK Marhaň03.11.2019 13.30
TJ Magura Zborov - TJ Hviezda Lopúchov03.11.2019 13.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Dubinné (N)03.11.2019 13.30
TJ Pokrok Porúbka - OŠK Kľušov03.11.2019 13.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Družstevník Osikov03.11.2019 13.30
TJ Javorina Malcov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)03.11.2019 13.30
15. kolo (29.03.2020) o 15.00 hod.
TJ Javorina Malcov - TJ Strojár Kružlov29.03.2020 15.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Družstevník Stuľany29.03.2020 15.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Pokrok Porúbka29.03.2020 15.00
OŠK Kľušov - TJ Pokrok Abrahámovce29.03.2020 15.00
TJ Dubinné (N) - TJ Magura Zborov29.03.2020 15.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Odboj Kurov29.03.2020 15.00
OcFK Marhaň - OFK 2010 Kurima (V)29.03.2020 15.00
16. kolo (05.04.2020) o 15.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - OcFK Marhaň05.04.2020 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - OFK 2010 Kurima (V)05.04.2020 15.30
TJ Odboj Kurov - TJ Dubinné (N)05.04.2020 15.30
TJ Magura Zborov - OŠK Kľušov05.04.2020 15.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Družstevník Osikov05.04.2020 15.30
TJ Pokrok Porúbka - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)05.04.2020 15.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Javorina Malcov05.04.2020 15.30
17. kolo (12.04.2020) o 15.30 hod.
TJ Družstevník Stuľany - TJ Strojár Kružlov12.04.2020 15.30
TJ Javorina Malcov - TJ Pokrok Porúbka12.04.2020 15.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Pokrok Abrahámovce12.04.2020 15.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Magura Zborov12.04.2020 15.30
OŠK Kľušov - TJ Odboj Kurov12.04.2020 15.30
TJ Dubinné (N) - OFK 2010 Kurima (V)12.04.2020 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - OcFK Marhaň12.04.2020 15.30
18. kolo (19.04.2020) o 16.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Hviezda Lopúchov19.04.2020 16.00
OcFK Marhaň - TJ Dubinné (N)19.04.2020 16.00
OFK 2010 Kurima (V) - OŠK Kľušov19.04.2020 16.00
TJ Odboj Kurov - TJ Družstevník Osikov19.04.2020 16.00
TJ Magura Zborov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)19.04.2020 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Javorina Malcov19.04.2020 16.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Stuľany19.04.2020 16.00
19. kolo (26.04.2020) o 16.00 hod.
TJ Pokrok Porúbka - TJ Strojár Kružlov26.04.2020 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Družstevník Stuľany26.04.2020 16.00
TJ Javorina Malcov - TJ Magura Zborov26.04.2020 16.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Odboj Kurov26.04.2020 16.00
TJ Družstevník Osikov - OFK 2010 Kurima (V)26.04.2020 16.00
OŠK Kľušov - OcFK Marhaň26.04.2020 16.00
TJ Dubinné (N) - TJ Hviezda Lopúchov26.04.2020 16.00
20. kolo (03.05.2020) o 16.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Dubinné (N)03.05.2020 16.30
TJ Hviezda Lopúchov - OŠK Kľušov03.05.2020 16.30
OcFK Marhaň - TJ Družstevník Osikov03.05.2020 16.30
OFK 2010 Kurima (V) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)03.05.2020 16.30
TJ Odboj Kurov - TJ Javorina Malcov03.05.2020 16.30
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Stuľany03.05.2020 16.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Pokrok Porúbka03.05.2020 16.30
21. kolo (10.05.2020) o 16.30 hod.
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Strojár Kružlov10.05.2020 16.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Magura Zborov10.05.2020 16.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Odboj Kurov10.05.2020 16.30
TJ Javorina Malcov - OFK 2010 Kurima (V)10.05.2020 16.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - OcFK Marhaň10.05.2020 16.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Hviezda Lopúchov10.05.2020 16.30
OŠK Kľušov - TJ Dubinné (N)10.05.2020 16.30
22. kolo (17.05.2020) o 17.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - OŠK Kľušov17.05.2020 17.00
TJ Dubinné (N) - TJ Družstevník Osikov17.05.2020 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)17.05.2020 17.00
OcFK Marhaň - TJ Javorina Malcov17.05.2020 17.00
OFK 2010 Kurima (V) - TJ Družstevník Stuľany17.05.2020 17.00
TJ Odboj Kurov - TJ Pokrok Porúbka17.05.2020 17.00
TJ Magura Zborov - TJ Pokrok Abrahámovce17.05.2020 17.00
23. kolo (24.05.2020) o 17.00 hod.
TJ Magura Zborov - TJ Strojár Kružlov24.05.2020 17.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Odboj Kurov24.05.2020 17.00
TJ Pokrok Porúbka - OFK 2010 Kurima (V)24.05.2020 17.00
TJ Družstevník Stuľany - OcFK Marhaň24.05.2020 17.00
TJ Javorina Malcov - TJ Hviezda Lopúchov24.05.2020 17.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Dubinné (N)24.05.2020 17.00
TJ Družstevník Osikov - OŠK Kľušov24.05.2020 17.00
24. kolo (31.05.2020) o 17.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník Osikov31.05.2020 17.00
OŠK Kľušov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)31.05.2020 17.00
TJ Dubinné (N) - TJ Javorina Malcov31.05.2020 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Stuľany31.05.2020 17.00
OcFK Marhaň - TJ Pokrok Porúbka31.05.2020 17.00
OFK 2010 Kurima (V) - TJ Pokrok Abrahámovce31.05.2020 17.00
TJ Odboj Kurov - TJ Magura Zborov31.05.2020 17.00
25. kolo (07.06.2020) o 17.00 hod.
TJ Odboj Kurov - TJ Strojár Kružlov07.06.2020 17.00
TJ Magura Zborov - OFK 2010 Kurima (V)07.06.2020 17.00
TJ Pokrok Abrahámovce - OcFK Marhaň07.06.2020 17.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Hviezda Lopúchov07.06.2020 17.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Dubinné (N)07.06.2020 17.00
TJ Javorina Malcov - OŠK Kľušov07.06.2020 17.00
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Družstevník Osikov07.06.2020 17.00
26. kolo (14.06.2020) o 17.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)14.06.2020 17.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Javorina Malcov14.06.2020 17.00
OŠK Kľušov - TJ Družstevník Stuľany14.06.2020 17.00
TJ Dubinné (N) - TJ Pokrok Porúbka14.06.2020 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Abrahámovce14.06.2020 17.00
OcFK Marhaň - TJ Magura Zborov14.06.2020 17.00
OFK 2010 Kurima (V) - TJ Odboj Kurov14.06.2020 17.00



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko