::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::


Prípravka


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa



VII. liga dospelí

Rozpis zápasov v sezóne 2019/2020

Výnimky a poznámky:
Smilno – domáce zápasy v nedeľu o 11.00 h.
BFC 2019 Bardejov – domáce zápasy v nedeľu o 10.30 h. v Bardejove
Fričkovce – domáce zápasy v nedeľu 3 h. pred ÚHČ VI. ligy dospelých

1. kolo (11.08.2019) o 16.30 hod.
OŠK Smilno - BFC 2019 Bardejov, o.z. (N)11.08.2019 16.30
OFK Rokytov - TJ PD Mier Poliakovce (V)11.08.2019 16.30
TJ Dúbrava Kobyly - ŠK Fričkovce11.08.2019 16.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Čerhov Bartošovce11.08.2019 16.30
2. kolo (18.08.2019) o 16.00 hod.
BFC 2019 Bardejov, o.z. (N) - TJ Čerhov Bartošovce18.08.2019 16.00
ŠK Fričkovce - TJ Busov Nižný Tvarožec18.08.2019 16.00
TJ Dúbrava Kobyly - TJ PD Mier Poliakovce (V)18.08.2019 16.00
OŠK Smilno - OFK Rokytov18.08.2019 16.00
3. kolo (25.08.2019) o 16.00 hod.
OFK Rokytov - BFC 2019 Bardejov, o.z. (N)25.08.2019 16.00
TJ Dúbrava Kobyly - OŠK Smilno25.08.2019 16.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ PD Mier Poliakovce (V)25.08.2019 16.00
TJ Čerhov Bartošovce - ŠK Fričkovce25.08.2019 16.00
4. kolo (01.09.2019) o 15.30 hod.
BFC 2019 Bardejov, o.z. (N) - ŠK Fričkovce01.09.2019 15.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ PD Mier Poliakovce (V)01.09.2019 15.30
OŠK Smilno - TJ Busov Nižný Tvarožec01.09.2019 15.30
OFK Rokytov - TJ Dúbrava Kobyly01.09.2019 15.30
5. kolo (08.09.2019) o 15.30 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - BFC 2019 Bardejov, o.z. (N)08.09.2019 15.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - OFK Rokytov08.09.2019 15.30
TJ Čerhov Bartošovce - OŠK Smilno08.09.2019 15.30
ŠK Fričkovce - TJ PD Mier Poliakovce (V)08.09.2019 15.30
6. kolo (15.09.2019) o 15.30 hod.
BFC 2019 Bardejov, o.z. (N) - TJ PD Mier Poliakovce (V)15.09.2019 15.30
OŠK Smilno - ŠK Fričkovce15.09.2019 15.30
OFK Rokytov - TJ Čerhov Bartošovce15.09.2019 15.30
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Busov Nižný Tvarožec15.09.2019 15.30
7. kolo (22.09.2019) o 15.00 hod.
TJ Busov Nižný Tvarožec - BFC 2019 Bardejov, o.z. (N)22.09.2019 15.00
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Dúbrava Kobyly22.09.2019 15.00
ŠK Fričkovce - OFK Rokytov22.09.2019 15.00
TJ PD Mier Poliakovce (V) - OŠK Smilno22.09.2019 15.00
8. kolo (29.09.2019) o 15.00 hod.
BFC 2019 Bardejov, o.z. (N) - OŠK Smilno29.09.2019 15.00
TJ PD Mier Poliakovce (V) - OFK Rokytov29.09.2019 15.00
ŠK Fričkovce - TJ Dúbrava Kobyly29.09.2019 15.00
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Busov Nižný Tvarožec29.09.2019 15.00
9. kolo (06.10.2019) o 14.30 hod.
TJ Čerhov Bartošovce - BFC 2019 Bardejov, o.z. (N)06.10.2019 14.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - ŠK Fričkovce06.10.2019 14.30
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Dúbrava Kobyly06.10.2019 14.30
OFK Rokytov - OŠK Smilno06.10.2019 14.30
10. kolo (13.10.2019) o 14.30 hod.
BFC 2019 Bardejov, o.z. (N) - OFK Rokytov13.10.2019 14.30
OŠK Smilno - TJ Dúbrava Kobyly13.10.2019 14.30
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Busov Nižný Tvarožec13.10.2019 14.30
ŠK Fričkovce - TJ Čerhov Bartošovce13.10.2019 14.30
11. kolo (20.10.2019) o 14.00 hod.
ŠK Fričkovce - BFC 2019 Bardejov, o.z. (N)20.10.2019 14.00
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Čerhov Bartošovce20.10.2019 14.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - OŠK Smilno20.10.2019 14.00
TJ Dúbrava Kobyly - OFK Rokytov20.10.2019 14.00
12. kolo (12.04.2020) o 15.30 hod.
BFC 2019 Bardejov, o.z. (N) - TJ Dúbrava Kobyly12.04.2020 15.30
OFK Rokytov - TJ Busov Nižný Tvarožec12.04.2020 15.30
OŠK Smilno - TJ Čerhov Bartošovce12.04.2020 15.30
TJ PD Mier Poliakovce (V) - ŠK Fričkovce12.04.2020 15.30
13. kolo (19.04.2020) o 16.00 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - BFC 2019 Bardejov, o.z. (N)19.04.2020 16.00
ŠK Fričkovce - OŠK Smilno19.04.2020 16.00
TJ Čerhov Bartošovce - OFK Rokytov19.04.2020 16.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Dúbrava Kobyly19.04.2020 16.00
14. kolo (26.04.2020) o 16.00 hod.
BFC 2019 Bardejov, o.z. (N) - TJ Busov Nižný Tvarožec26.04.2020 16.00
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Čerhov Bartošovce26.04.2020 16.00
OFK Rokytov - ŠK Fričkovce26.04.2020 16.00
OŠK Smilno - TJ PD Mier Poliakovce (V)26.04.2020 16.00
15. kolo (03.05.2020) o 16.30 hod.
OŠK Smilno - BFC 2019 Bardejov, o.z. (N)03.05.2020 16.30
OFK Rokytov - TJ PD Mier Poliakovce (V)03.05.2020 16.30
TJ Dúbrava Kobyly - ŠK Fričkovce03.05.2020 16.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Čerhov Bartošovce03.05.2020 16.30
16. kolo (10.05.2020) o 16.30 hod.
BFC 2019 Bardejov, o.z. (N) - TJ Čerhov Bartošovce10.05.2020 16.30
ŠK Fričkovce - TJ Busov Nižný Tvarožec10.05.2020 16.30
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Dúbrava Kobyly10.05.2020 16.30
OŠK Smilno - OFK Rokytov10.05.2020 16.30
17. kolo (17.05.2020) o 17.00 hod.
OFK Rokytov - BFC 2019 Bardejov, o.z. (N)17.05.2020 17.00
TJ Dúbrava Kobyly - OŠK Smilno17.05.2020 17.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ PD Mier Poliakovce (V)17.05.2020 17.00
TJ Čerhov Bartošovce - ŠK Fričkovce17.05.2020 17.00
18. kolo (24.05.2020) o 17.00 hod.
BFC 2019 Bardejov, o.z. (N) - ŠK Fričkovce24.05.2020 17.00
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Čerhov Bartošovce24.05.2020 17.00
OŠK Smilno - TJ Busov Nižný Tvarožec24.05.2020 17.00
OFK Rokytov - TJ Dúbrava Kobyly24.05.2020 17.00
19. kolo (31.05.2020) o 17.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - BFC 2019 Bardejov, o.z. (N)31.05.2020 17.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - OFK Rokytov31.05.2020 17.00
TJ Čerhov Bartošovce - OŠK Smilno31.05.2020 17.00
ŠK Fričkovce - TJ PD Mier Poliakovce (V)31.05.2020 17.00
20. kolo (07.06.2020) o 17.00 hod.
BFC 2019 Bardejov, o.z. (N) - TJ PD Mier Poliakovce (V)07.06.2020 17.00
OŠK Smilno - ŠK Fričkovce07.06.2020 17.00
OFK Rokytov - TJ Čerhov Bartošovce07.06.2020 17.00
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Busov Nižný Tvarožec07.06.2020 17.00
21. kolo (14.06.2020) o 17.00 hod.
TJ Busov Nižný Tvarožec - BFC 2019 Bardejov, o.z. (N)14.06.2020 17.00
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Dúbrava Kobyly14.06.2020 17.00
ŠK Fričkovce - OFK Rokytov14.06.2020 17.00
TJ PD Mier Poliakovce (V) - OŠK Smilno14.06.2020 17.00



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko