::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::


Prípravka


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa



III. liga st. žiaci U15

Rozpis zápasov v sezóne 2019/2020

Výnimky a poznámky:
ÚHČ – sobota 10.30 h.
Koprivnica – domáce stretnutia v Kružlove
Bartošovce – domáce stretnutia v ÚHČ VI. ligy dospelých

1. kolo (03.08.2019) o 10.30 hod.
OFK - SIM Raslavice - TJ Družstevník Koprivnica (N)03.08.2019 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)03.08.2019 10.30
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Čerhov Bartošovce (N)03.08.2019 10.30
FK Gerlachov - TJ Javorina Malcov03.08.2019 10.30
OŠK Kľušov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves03.08.2019 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Dúbrava Kobyly (N)03.08.2019 10.30
TJ Busov Gaboltov - TJ Družstevník Osikov03.08.2019 10.30
2. kolo (10.08.2019) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - TJ Družstevník Osikov10.08.2019 10.30
TJ Dúbrava Kobyly (N) - TJ Busov Gaboltov10.08.2019 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Poľana Šiba10.08.2019 10.30
TJ Javorina Malcov - OŠK Kľušov10.08.2019 10.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - FK Gerlachov10.08.2019 10.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - OFK 2010 Kurima (N)10.08.2019 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Slovan Dlhá Lúka10.08.2019 10.30
3. kolo (17.08.2019) o 10.30 hod.
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Koprivnica (N)17.08.2019 10.30
OFK 2010 Kurima (N) - OFK - SIM Raslavice17.08.2019 10.30
FK Gerlachov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)17.08.2019 10.30
OŠK Kľušov - TJ Čerhov Bartošovce (N)17.08.2019 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Javorina Malcov17.08.2019 10.30
TJ Busov Gaboltov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves17.08.2019 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Dúbrava Kobyly (N)17.08.2019 10.30
4. kolo (24.08.2019) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - TJ Dúbrava Kobyly (N)24.08.2019 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Družstevník Osikov24.08.2019 10.30
TJ Javorina Malcov - TJ Busov Gaboltov24.08.2019 10.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Poľana Šiba24.08.2019 10.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - OŠK Kľušov24.08.2019 10.30
OFK - SIM Raslavice - FK Gerlachov24.08.2019 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - OFK 2010 Kurima (N)24.08.2019 10.30
5. kolo (31.08.2019) o 10.30 hod.
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Družstevník Koprivnica (N)31.08.2019 10.30
FK Gerlachov - TJ Slovan Dlhá Lúka31.08.2019 10.30
OŠK Kľušov - OFK - SIM Raslavice31.08.2019 10.30
TJ Poľana Šiba - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)31.08.2019 10.30
TJ Busov Gaboltov - TJ Čerhov Bartošovce (N)31.08.2019 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Javorina Malcov31.08.2019 10.30
TJ Dúbrava Kobyly (N) - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves31.08.2019 10.30
6. kolo (07.09.2019) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves07.09.2019 10.30
TJ Javorina Malcov - TJ Dúbrava Kobyly (N)07.09.2019 10.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Družstevník Osikov07.09.2019 10.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Busov Gaboltov07.09.2019 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Poľana Šiba07.09.2019 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - OŠK Kľušov07.09.2019 10.30
OFK 2010 Kurima (N) - FK Gerlachov07.09.2019 10.30
7. kolo (14.09.2019) o 10.30 hod.
FK Gerlachov - TJ Družstevník Koprivnica (N)14.09.2019 10.30
OŠK Kľušov - OFK 2010 Kurima (N)14.09.2019 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Slovan Dlhá Lúka14.09.2019 10.30
TJ Busov Gaboltov - OFK - SIM Raslavice14.09.2019 10.30
TJ Družstevník Osikov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)14.09.2019 10.30
TJ Dúbrava Kobyly (N) - TJ Čerhov Bartošovce (N)14.09.2019 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Javorina Malcov14.09.2019 10.30
8. kolo (21.09.2019) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - TJ Javorina Malcov21.09.2019 10.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves21.09.2019 10.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Dúbrava Kobyly (N)21.09.2019 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Družstevník Osikov21.09.2019 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Busov Gaboltov21.09.2019 10.30
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Poľana Šiba21.09.2019 10.30
FK Gerlachov - OŠK Kľušov21.09.2019 10.30
9. kolo (28.09.2019) o 10.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Družstevník Koprivnica (N)28.09.2019 10.30
TJ Poľana Šiba - FK Gerlachov28.09.2019 10.30
TJ Busov Gaboltov - OFK 2010 Kurima (N)28.09.2019 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Slovan Dlhá Lúka28.09.2019 10.30
TJ Dúbrava Kobyly (N) - OFK - SIM Raslavice28.09.2019 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)28.09.2019 10.30
TJ Javorina Malcov - TJ Čerhov Bartošovce (N)28.09.2019 10.30
10. kolo (05.10.2019) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - TJ Čerhov Bartošovce (N)05.10.2019 10.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Javorina Malcov05.10.2019 10.30
OFK - SIM Raslavice - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves05.10.2019 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Dúbrava Kobyly (N)05.10.2019 10.30
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Družstevník Osikov05.10.2019 10.30
FK Gerlachov - TJ Busov Gaboltov05.10.2019 10.30
OŠK Kľušov - TJ Poľana Šiba05.10.2019 10.30
11. kolo (12.10.2019) o 10.30 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Koprivnica (N)12.10.2019 10.30
TJ Busov Gaboltov - OŠK Kľušov12.10.2019 10.30
TJ Družstevník Osikov - FK Gerlachov12.10.2019 10.30
TJ Dúbrava Kobyly (N) - OFK 2010 Kurima (N)12.10.2019 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Slovan Dlhá Lúka12.10.2019 10.30
TJ Javorina Malcov - OFK - SIM Raslavice12.10.2019 10.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)12.10.2019 10.30
12. kolo (19.10.2019) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)19.10.2019 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Čerhov Bartošovce (N)19.10.2019 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Javorina Malcov19.10.2019 10.30
OFK 2010 Kurima (N) - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves19.10.2019 10.30
FK Gerlachov - TJ Dúbrava Kobyly (N)19.10.2019 10.30
OŠK Kľušov - TJ Družstevník Osikov19.10.2019 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Busov Gaboltov19.10.2019 10.30
13. kolo (26.10.2019) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - TJ Družstevník Koprivnica (N)26.10.2019 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Poľana Šiba26.10.2019 10.30
TJ Dúbrava Kobyly (N) - OŠK Kľušov26.10.2019 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Gerlachov26.10.2019 10.30
TJ Javorina Malcov - OFK 2010 Kurima (N)26.10.2019 10.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Slovan Dlhá Lúka26.10.2019 10.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - OFK - SIM Raslavice26.10.2019 10.30
14. kolo (02.11.2019) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - OFK - SIM Raslavice02.11.2019 10.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Slovan Dlhá Lúka02.11.2019 10.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - OFK 2010 Kurima (N)02.11.2019 10.30
TJ Javorina Malcov - FK Gerlachov02.11.2019 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - OŠK Kľušov02.11.2019 10.30
TJ Dúbrava Kobyly (N) - TJ Poľana Šiba02.11.2019 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Busov Gaboltov02.11.2019 10.30
15. kolo (28.03.2020) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Osikov - TJ Družstevník Koprivnica (N)28.03.2020 10.30
TJ Busov Gaboltov - TJ Dúbrava Kobyly (N)28.03.2020 10.30
TJ Poľana Šiba - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves28.03.2020 10.30
OŠK Kľušov - TJ Javorina Malcov28.03.2020 10.30
FK Gerlachov - TJ Čerhov Bartošovce (N)28.03.2020 10.30
OFK 2010 Kurima (N) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)28.03.2020 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - OFK - SIM Raslavice28.03.2020 10.30
16. kolo (04.04.2020) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - TJ Slovan Dlhá Lúka04.04.2020 10.30
OFK - SIM Raslavice - OFK 2010 Kurima (N)04.04.2020 10.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - FK Gerlachov04.04.2020 10.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - OŠK Kľušov04.04.2020 10.30
TJ Javorina Malcov - TJ Poľana Šiba04.04.2020 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Busov Gaboltov04.04.2020 10.30
TJ Dúbrava Kobyly (N) - TJ Družstevník Osikov04.04.2020 10.30
17. kolo (11.04.2020) o 10.30 hod.
TJ Dúbrava Kobyly (N) - TJ Družstevník Koprivnica (N)11.04.2020 10.30
TJ Družstevník Osikov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves11.04.2020 10.30
TJ Busov Gaboltov - TJ Javorina Malcov11.04.2020 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Čerhov Bartošovce (N)11.04.2020 10.30
OŠK Kľušov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)11.04.2020 10.30
FK Gerlachov - OFK - SIM Raslavice11.04.2020 10.30
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Slovan Dlhá Lúka11.04.2020 10.30
18. kolo (18.04.2020) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - OFK 2010 Kurima (N)18.04.2020 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - FK Gerlachov18.04.2020 10.30
OFK - SIM Raslavice - OŠK Kľušov18.04.2020 10.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Poľana Šiba18.04.2020 10.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Busov Gaboltov18.04.2020 10.30
TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Osikov18.04.2020 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Dúbrava Kobyly (N)18.04.2020 10.30
19. kolo (25.04.2020) o 10.30 hod.
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Družstevník Koprivnica (N)25.04.2020 10.30
TJ Dúbrava Kobyly (N) - TJ Javorina Malcov25.04.2020 10.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Čerhov Bartošovce (N)25.04.2020 10.30
TJ Busov Gaboltov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)25.04.2020 10.30
TJ Poľana Šiba - OFK - SIM Raslavice25.04.2020 10.30
OŠK Kľušov - TJ Slovan Dlhá Lúka25.04.2020 10.30
FK Gerlachov - OFK 2010 Kurima (N)25.04.2020 10.30
20. kolo (02.05.2020) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - FK Gerlachov02.05.2020 10.30
OFK 2010 Kurima (N) - OŠK Kľušov02.05.2020 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Poľana Šiba02.05.2020 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Busov Gaboltov02.05.2020 10.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Družstevník Osikov02.05.2020 10.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Dúbrava Kobyly (N)02.05.2020 10.30
TJ Javorina Malcov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves02.05.2020 10.30
21. kolo (09.05.2020) o 10.30 hod.
TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Koprivnica (N)09.05.2020 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Čerhov Bartošovce (N)09.05.2020 10.30
TJ Dúbrava Kobyly (N) - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)09.05.2020 10.30
TJ Družstevník Osikov - OFK - SIM Raslavice09.05.2020 10.30
TJ Busov Gaboltov - TJ Slovan Dlhá Lúka09.05.2020 10.30
TJ Poľana Šiba - OFK 2010 Kurima (N)09.05.2020 10.30
OŠK Kľušov - FK Gerlachov09.05.2020 10.30
22. kolo (16.05.2020) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - OŠK Kľušov16.05.2020 10.30
FK Gerlachov - TJ Poľana Šiba16.05.2020 10.30
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Busov Gaboltov16.05.2020 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Osikov16.05.2020 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Dúbrava Kobyly (N)16.05.2020 10.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves16.05.2020 10.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Javorina Malcov16.05.2020 10.30
23. kolo (23.05.2020) o 10.30 hod.
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Družstevník Koprivnica (N)23.05.2020 10.30
TJ Javorina Malcov - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)23.05.2020 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - OFK - SIM Raslavice23.05.2020 10.30
TJ Dúbrava Kobyly (N) - TJ Slovan Dlhá Lúka23.05.2020 10.30
TJ Družstevník Osikov - OFK 2010 Kurima (N)23.05.2020 10.30
TJ Busov Gaboltov - FK Gerlachov23.05.2020 10.30
TJ Poľana Šiba - OŠK Kľušov23.05.2020 10.30
24. kolo (30.05.2020) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - TJ Poľana Šiba30.05.2020 10.30
OŠK Kľušov - TJ Busov Gaboltov30.05.2020 10.30
FK Gerlachov - TJ Družstevník Osikov30.05.2020 10.30
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Dúbrava Kobyly (N)30.05.2020 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves30.05.2020 10.30
OFK - SIM Raslavice - TJ Javorina Malcov30.05.2020 10.30
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Čerhov Bartošovce (N)30.05.2020 10.30
25. kolo (06.06.2020) o 10.30 hod.
ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N) - TJ Družstevník Koprivnica (N)06.06.2020 10.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - OFK - SIM Raslavice06.06.2020 10.30
TJ Javorina Malcov - TJ Slovan Dlhá Lúka06.06.2020 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - OFK 2010 Kurima (N)06.06.2020 10.30
TJ Dúbrava Kobyly (N) - FK Gerlachov06.06.2020 10.30
TJ Družstevník Osikov - OŠK Kľušov06.06.2020 10.30
TJ Busov Gaboltov - TJ Poľana Šiba06.06.2020 10.30
26. kolo (13.06.2020) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica (N) - TJ Busov Gaboltov13.06.2020 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Osikov13.06.2020 10.30
OŠK Kľušov - TJ Dúbrava Kobyly (N)13.06.2020 10.30
FK Gerlachov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves13.06.2020 10.30
OFK 2010 Kurima (N) - TJ Javorina Malcov13.06.2020 10.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Čerhov Bartošovce (N)13.06.2020 10.30
OFK - SIM Raslavice - ŠŠK pri ZŠ Hažlín (N)13.06.2020 10.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko