::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::


Prípravka


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si číta 1 človek
Počet návštev: 

Anketa



III. liga ml. žiaci U12

Rozpis zápasov v sezóne 2019/2020

Výnimky a poznámky:
ÚHČ – sobota 12.30 h.
Porúbka – domáce stretnutia v stredu o 18.00 h.
Kurima – domáce stretnutia v stredu o 16.00 h.
Kružlov – domáce stretnutia v sobotu o 12.00 h. v Koprivnici
Lopúchov – domáce stretnutia v sobotu o 10.30 h.
Stuľany – domáce stretnutia v piatok o 17.00 h.
Gerlachov – domáce stretnutia v piatok o 16.00 h.
Koprivnica „B“ – domáce stretnutia v sobotu o 13.00 h.
Dubinné – domáce stretnutia v piatok o 17.00 h.

1. kolo (24.08.2019) o 12.30 hod.
OFK 2010 Kurima - TJ Dubinné (N)24.08.2019 12.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Družstevník Koprivnica "B" (N)24.08.2019 12.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Strojár Kružlov (N)24.08.2019 12.30
FK Gerlachov (N) - TJ Pokrok Porúbka24.08.2019 12.30
2. kolo (31.08.2019) o 12.30 hod.
TJ Dubinné (N) - TJ Pokrok Porúbka31.08.2019 12.30
TJ Strojár Kružlov (N) - FK Gerlachov (N)31.08.2019 12.30
TJ Družstevník Koprivnica "B" (N) - TJ Hviezda Lopúchov31.08.2019 12.30
OFK 2010 Kurima - TJ Družstevník Stuľany31.08.2019 12.30
3. kolo (07.09.2019) o 12.30 hod.
TJ Družstevník Stuľany - TJ Dubinné (N)07.09.2019 12.30
TJ Hviezda Lopúchov - OFK 2010 Kurima07.09.2019 12.30
FK Gerlachov (N) - TJ Družstevník Koprivnica "B" (N)07.09.2019 12.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Strojár Kružlov (N)07.09.2019 12.30
4. kolo (14.09.2019) o 12.30 hod.
TJ Dubinné (N) - TJ Strojár Kružlov (N)14.09.2019 12.30
TJ Družstevník Koprivnica "B" (N) - TJ Pokrok Porúbka14.09.2019 12.30
OFK 2010 Kurima - FK Gerlachov (N)14.09.2019 12.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Hviezda Lopúchov14.09.2019 12.30
5. kolo (21.09.2019) o 12.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Dubinné (N)21.09.2019 12.30
FK Gerlachov (N) - TJ Družstevník Stuľany21.09.2019 12.30
TJ Pokrok Porúbka - OFK 2010 Kurima21.09.2019 12.30
TJ Strojár Kružlov (N) - TJ Družstevník Koprivnica "B" (N)21.09.2019 12.30
6. kolo (28.09.2019) o 12.30 hod.
TJ Dubinné (N) - TJ Družstevník Koprivnica "B" (N)28.09.2019 12.30
OFK 2010 Kurima - TJ Strojár Kružlov (N)28.09.2019 12.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Porúbka28.09.2019 12.30
TJ Hviezda Lopúchov - FK Gerlachov (N)28.09.2019 12.30
7. kolo (05.10.2019) o 12.30 hod.
FK Gerlachov (N) - TJ Dubinné (N)05.10.2019 12.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Hviezda Lopúchov05.10.2019 12.30
TJ Strojár Kružlov (N) - TJ Družstevník Stuľany05.10.2019 12.30
TJ Družstevník Koprivnica "B" (N) - OFK 2010 Kurima05.10.2019 12.30
8. kolo (25.04.2020) o 12.30 hod.
TJ Dubinné (N) - OFK 2010 Kurima25.04.2020 12.30
TJ Družstevník Koprivnica "B" (N) - TJ Družstevník Stuľany25.04.2020 12.30
TJ Strojár Kružlov (N) - TJ Hviezda Lopúchov25.04.2020 12.30
TJ Pokrok Porúbka - FK Gerlachov (N)25.04.2020 12.30
9. kolo (02.05.2020) o 12.30 hod.
TJ Pokrok Porúbka - TJ Dubinné (N)02.05.2020 12.30
FK Gerlachov (N) - TJ Strojár Kružlov (N)02.05.2020 12.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Koprivnica "B" (N)02.05.2020 12.30
TJ Družstevník Stuľany - OFK 2010 Kurima02.05.2020 12.30
10. kolo (09.05.2020) o 12.30 hod.
TJ Dubinné (N) - TJ Družstevník Stuľany09.05.2020 12.30
OFK 2010 Kurima - TJ Hviezda Lopúchov09.05.2020 12.30
TJ Družstevník Koprivnica "B" (N) - FK Gerlachov (N)09.05.2020 12.30
TJ Strojár Kružlov (N) - TJ Pokrok Porúbka09.05.2020 12.30
11. kolo (16.05.2020) o 12.30 hod.
TJ Strojár Kružlov (N) - TJ Dubinné (N)16.05.2020 12.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Koprivnica "B" (N)16.05.2020 12.30
FK Gerlachov (N) - OFK 2010 Kurima16.05.2020 12.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Stuľany16.05.2020 12.30
12. kolo (23.05.2020) o 12.30 hod.
TJ Dubinné (N) - TJ Hviezda Lopúchov23.05.2020 12.30
TJ Družstevník Stuľany - FK Gerlachov (N)23.05.2020 12.30
OFK 2010 Kurima - TJ Pokrok Porúbka23.05.2020 12.30
TJ Družstevník Koprivnica "B" (N) - TJ Strojár Kružlov (N)23.05.2020 12.30
13. kolo (30.05.2020) o 12.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica "B" (N) - TJ Dubinné (N)30.05.2020 12.30
TJ Strojár Kružlov (N) - OFK 2010 Kurima30.05.2020 12.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Stuľany30.05.2020 12.30
FK Gerlachov (N) - TJ Hviezda Lopúchov30.05.2020 12.30
14. kolo (06.06.2020) o 12.30 hod.
TJ Dubinné (N) - FK Gerlachov (N)06.06.2020 12.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Porúbka06.06.2020 12.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Strojár Kružlov (N)06.06.2020 12.30
OFK 2010 Kurima - TJ Družstevník Koprivnica "B" (N)06.06.2020 12.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko