::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::



Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si číta 1 človek
Počet návštev: 

Anketa



VI. liga dospelí

Rozpis zápasov v sezóne 2020/2021

Výnimky a poznámky:
Bartošovce - sobota ÚHČ
Zborov - domáce stretnutia v mesiacoch august, september na ihriskách súpera

1. kolo (09.08.2020) o 16.30 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Strojár Kružlov09.08.2020 16.30
OŠK Smilno (N) - TJ Slovan Dlhá Lúka09.08.2020 16.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Magura Zborov09.08.2020 16.30
voľno - TJ Pokrok Abrahámovce09.08.2020 16.30
OŠK Kľušov - TJ Pokrok Porúbka09.08.2020 16.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Družstevník Stuľany09.08.2020 16.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Javorina Malcov09.08.2020 16.30
2. kolo (16.08.2020) o 16.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Javorina Malcov16.08.2020 16.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Čerhov Bartošovce (N)16.08.2020 16.00
TJ Pokrok Porúbka - Obecný futbalový klub Osikov16.08.2020 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce - OŠK Kľušov16.08.2020 16.00
voľno - TJ Magura Zborov16.08.2020 16.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Hviezda Lopúchov16.08.2020 16.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - OŠK Smilno (N)16.08.2020 16.00
3. kolo (23.08.2020) o 16.00 hod.
OŠK Smilno (N) - TJ Strojár Kružlov23.08.2020 16.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ PD Mier Poliakovce (N)23.08.2020 16.00
voľno - TJ Slovan Dlhá Lúka23.08.2020 16.00
OŠK Kľušov - TJ Magura Zborov23.08.2020 16.00
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Pokrok Abrahámovce23.08.2020 16.00
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Pokrok Porúbka23.08.2020 16.00
TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Stuľany23.08.2020 16.00
4. kolo (30.08.2020) o 16.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník Stuľany30.08.2020 16.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Javorina Malcov30.08.2020 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Čerhov Bartošovce (N)30.08.2020 16.00
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Magura Zborov30.08.2020 16.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - OŠK Kľušov30.08.2020 16.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - voľno30.08.2020 16.00
OŠK Smilno (N) - TJ Hviezda Lopúchov30.08.2020 16.00
5. kolo (06.09.2020) o 15.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Strojár Kružlov06.09.2020 15.30
voľno - OŠK Smilno (N)06.09.2020 15.30
OŠK Kľušov - TJ PD Mier Poliakovce (N)06.09.2020 15.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Slovan Dlhá Lúka06.09.2020 15.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Magura Zborov06.09.2020 15.30
TJ Javorina Malcov - TJ Pokrok Abrahámovce06.09.2020 15.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Porúbka06.09.2020 15.30
6. kolo (13.09.2020) o 15.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Pokrok Porúbka13.09.2020 15.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Družstevník Stuľany13.09.2020 15.30
TJ Javorina Malcov - TJ Magura Zborov13.09.2020 15.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Čerhov Bartošovce (N)13.09.2020 15.30
TJ PD Mier Poliakovce (N) - Obecný futbalový klub Osikov13.09.2020 15.30
OŠK Smilno (N) - OŠK Kľušov13.09.2020 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - voľno13.09.2020 15.30
7. kolo (20.09.2020) o 15.00 hod.
voľno - TJ Strojár Kružlov20.09.2020 15.00
OŠK Kľušov - TJ Hviezda Lopúchov20.09.2020 15.00
Obecný futbalový klub Osikov - OŠK Smilno (N)20.09.2020 15.00
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ PD Mier Poliakovce (N)20.09.2020 15.00
TJ Javorina Malcov - TJ Slovan Dlhá Lúka20.09.2020 15.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Magura Zborov20.09.2020 15.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Pokrok Abrahámovce20.09.2020 15.00
8. kolo (27.09.2020) o 15.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Pokrok Abrahámovce27.09.2020 15.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Magura Zborov27.09.2020 15.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Stuľany27.09.2020 15.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Javorina Malcov27.09.2020 15.00
OŠK Smilno (N) - TJ Čerhov Bartošovce (N)27.09.2020 15.00
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Hviezda Lopúchov27.09.2020 15.00
voľno - OŠK Kľušov27.09.2020 15.00
9. kolo (04.10.2020) o 14.30 hod.
OŠK Kľušov - TJ Strojár Kružlov04.10.2020 14.30
Obecný futbalový klub Osikov - voľno04.10.2020 14.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Hviezda Lopúchov04.10.2020 14.30
TJ Javorina Malcov - OŠK Smilno (N)04.10.2020 14.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ PD Mier Poliakovce (N)04.10.2020 14.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Slovan Dlhá Lúka04.10.2020 14.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Magura Zborov04.10.2020 14.30
10. kolo (11.10.2020) o 14.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Magura Zborov11.10.2020 14.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Pokrok Abrahámovce11.10.2020 14.30
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Pokrok Porúbka11.10.2020 14.30
OŠK Smilno (N) - TJ Družstevník Stuľany11.10.2020 14.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Javorina Malcov11.10.2020 14.30
voľno - TJ Čerhov Bartošovce (N)11.10.2020 14.30
OŠK Kľušov - Obecný futbalový klub Osikov11.10.2020 14.30
11. kolo (18.10.2020) o 14.00 hod.
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Strojár Kružlov18.10.2020 14.00
TJ Čerhov Bartošovce (N) - OŠK Kľušov18.10.2020 14.00
TJ Javorina Malcov - voľno18.10.2020 14.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Hviezda Lopúchov18.10.2020 14.00
TJ Pokrok Porúbka - OŠK Smilno (N)18.10.2020 14.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ PD Mier Poliakovce (N)18.10.2020 14.00
TJ Magura Zborov - TJ Slovan Dlhá Lúka18.10.2020 14.00
12. kolo (25.10.2020) o 14.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Slovan Dlhá Lúka25.10.2020 14.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Magura Zborov25.10.2020 14.00
OŠK Smilno (N) - TJ Pokrok Abrahámovce25.10.2020 14.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Porúbka25.10.2020 14.00
voľno - TJ Družstevník Stuľany25.10.2020 14.00
OŠK Kľušov - TJ Javorina Malcov25.10.2020 14.00
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Čerhov Bartošovce (N)25.10.2020 14.00
13. kolo (01.11.2020) o 14.00 hod.
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Strojár Kružlov01.11.2020 14.00
TJ Javorina Malcov - Obecný futbalový klub Osikov01.11.2020 14.00
TJ Družstevník Stuľany - OŠK Kľušov01.11.2020 14.00
TJ Pokrok Porúbka - voľno01.11.2020 14.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Hviezda Lopúchov01.11.2020 14.00
TJ Magura Zborov - OŠK Smilno (N)01.11.2020 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ PD Mier Poliakovce (N)01.11.2020 14.00
14. kolo (08.11.2020) o 13.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ PD Mier Poliakovce (N)08.11.2020 13.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - OŠK Smilno (N)08.11.2020 13.30
TJ Magura Zborov - TJ Hviezda Lopúchov08.11.2020 13.30
TJ Pokrok Abrahámovce - voľno08.11.2020 13.30
TJ Pokrok Porúbka - OŠK Kľušov08.11.2020 13.30
TJ Družstevník Stuľany - Obecný futbalový klub Osikov08.11.2020 13.30
TJ Javorina Malcov - TJ Čerhov Bartošovce (N)08.11.2020 13.30
15. kolo (04.04.2021) o 15.30 hod.
TJ Javorina Malcov - TJ Strojár Kružlov04.04.2021 15.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Družstevník Stuľany04.04.2021 15.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Pokrok Porúbka04.04.2021 15.30
OŠK Kľušov - TJ Pokrok Abrahámovce04.04.2021 15.30
TJ Magura Zborov - voľno04.04.2021 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Slovan Dlhá Lúka04.04.2021 15.30
OŠK Smilno (N) - TJ PD Mier Poliakovce (N)04.04.2021 15.30
16. kolo (11.04.2021) o 15.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - OŠK Smilno (N)11.04.2021 15.30
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Hviezda Lopúchov11.04.2021 15.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - voľno11.04.2021 15.30
TJ Magura Zborov - OŠK Kľušov11.04.2021 15.30
TJ Pokrok Abrahámovce - Obecný futbalový klub Osikov11.04.2021 15.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Čerhov Bartošovce (N)11.04.2021 15.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Javorina Malcov11.04.2021 15.30
17. kolo (18.04.2021) o 16.00 hod.
TJ Družstevník Stuľany - TJ Strojár Kružlov18.04.2021 16.00
TJ Javorina Malcov - TJ Pokrok Porúbka18.04.2021 16.00
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Pokrok Abrahámovce18.04.2021 16.00
TJ Magura Zborov - Obecný futbalový klub Osikov18.04.2021 16.00
OŠK Kľušov - TJ Slovan Dlhá Lúka18.04.2021 16.00
voľno - TJ PD Mier Poliakovce (N)18.04.2021 16.00
TJ Hviezda Lopúchov - OŠK Smilno (N)18.04.2021 16.00
18. kolo (25.04.2021) o 16.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Hviezda Lopúchov25.04.2021 16.00
OŠK Smilno (N) - voľno25.04.2021 16.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - OŠK Kľušov25.04.2021 16.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - Obecný futbalový klub Osikov25.04.2021 16.00
TJ Magura Zborov - TJ Čerhov Bartošovce (N)25.04.2021 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Javorina Malcov25.04.2021 16.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Stuľany25.04.2021 16.00
19. kolo (02.05.2021) o 16.30 hod.
TJ Pokrok Porúbka - TJ Strojár Kružlov02.05.2021 16.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Abrahámovce02.05.2021 16.30
TJ Magura Zborov - TJ Javorina Malcov02.05.2021 16.30
TJ Čerhov Bartošovce (N) - TJ Slovan Dlhá Lúka02.05.2021 16.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ PD Mier Poliakovce (N)02.05.2021 16.30
OŠK Kľušov - OŠK Smilno (N)02.05.2021 16.30
voľno - TJ Hviezda Lopúchov02.05.2021 16.30
20. kolo (09.05.2021) o 16.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - voľno09.05.2021 16.30
TJ Hviezda Lopúchov - OŠK Kľušov09.05.2021 16.30
OŠK Smilno (N) - Obecný futbalový klub Osikov09.05.2021 16.30
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Čerhov Bartošovce (N)09.05.2021 16.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Javorina Malcov09.05.2021 16.30
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Stuľany09.05.2021 16.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Pokrok Porúbka09.05.2021 16.30
21. kolo (16.05.2021) o 17.00 hod.
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Strojár Kružlov16.05.2021 17.00
TJ Magura Zborov - TJ Pokrok Porúbka16.05.2021 17.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Slovan Dlhá Lúka16.05.2021 17.00
TJ Javorina Malcov - TJ PD Mier Poliakovce (N)16.05.2021 17.00
TJ Čerhov Bartošovce (N) - OŠK Smilno (N)16.05.2021 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - Obecný futbalový klub Osikov16.05.2021 17.00
OŠK Kľušov - voľno16.05.2021 17.00
22. kolo (23.05.2021) o 17.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - OŠK Kľušov23.05.2021 17.00
voľno - Obecný futbalový klub Osikov23.05.2021 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Čerhov Bartošovce (N)23.05.2021 17.00
OŠK Smilno (N) - TJ Javorina Malcov23.05.2021 17.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Družstevník Stuľany23.05.2021 17.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Pokrok Porúbka23.05.2021 17.00
TJ Magura Zborov - TJ Pokrok Abrahámovce23.05.2021 17.00
23. kolo (30.05.2021) o 17.00 hod.
TJ Magura Zborov - TJ Strojár Kružlov30.05.2021 17.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Slovan Dlhá Lúka30.05.2021 17.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ PD Mier Poliakovce (N)30.05.2021 17.00
TJ Družstevník Stuľany - OŠK Smilno (N)30.05.2021 17.00
TJ Javorina Malcov - TJ Hviezda Lopúchov30.05.2021 17.00
TJ Čerhov Bartošovce (N) - voľno30.05.2021 17.00
Obecný futbalový klub Osikov - OŠK Kľušov30.05.2021 17.00
24. kolo (06.06.2021) o 17.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - Obecný futbalový klub Osikov06.06.2021 17.00
OŠK Kľušov - TJ Čerhov Bartošovce (N)06.06.2021 17.00
voľno - TJ Javorina Malcov06.06.2021 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Stuľany06.06.2021 17.00
OŠK Smilno (N) - TJ Pokrok Porúbka06.06.2021 17.00
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Pokrok Abrahámovce06.06.2021 17.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Magura Zborov06.06.2021 17.00
25. kolo (13.06.2021) o 17.00 hod.
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Strojár Kružlov13.06.2021 17.00
TJ Magura Zborov - TJ PD Mier Poliakovce (N)13.06.2021 17.00
TJ Pokrok Abrahámovce - OŠK Smilno (N)13.06.2021 17.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Hviezda Lopúchov13.06.2021 17.00
TJ Družstevník Stuľany - voľno13.06.2021 17.00
TJ Javorina Malcov - OŠK Kľušov13.06.2021 17.00
TJ Čerhov Bartošovce (N) - Obecný futbalový klub Osikov13.06.2021 17.00
26. kolo (20.06.2021) o 17.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Čerhov Bartošovce (N)20.06.2021 17.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Javorina Malcov20.06.2021 17.30
OŠK Kľušov - TJ Družstevník Stuľany20.06.2021 17.30
voľno - TJ Pokrok Porúbka20.06.2021 17.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Abrahámovce20.06.2021 17.30
OŠK Smilno (N) - TJ Magura Zborov20.06.2021 17.30
TJ PD Mier Poliakovce (N) - TJ Slovan Dlhá Lúka20.06.2021 17.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko