::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::



Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si číta 1 človek
Počet návštev: 

Anketa



VI. liga dospelí

Rozpis zápasov v sezóne 2021/2022

Výnimky a poznámky:
BFC Bardejov – domáce zápasy v nedeľu o 10.30 h v Bardejove
Raslavice "B" – sobota ÚHČ

1. kolo (01.08.2021) o 16.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Dúbrava Kobyly01.08.2021 16.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Pokrok Abrahámovce01.08.2021 16.30
OŠK Kľušov - OŠK Smilno01.08.2021 16.30
BFC 2018 Bardejov - TJ Magura Zborov01.08.2021 16.30
TJ Javorina Malcov - TJ Slovan Dlhá Lúka01.08.2021 16.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Pokrok Porúbka01.08.2021 16.30
TJ PD Mier Poliakovce - OFK - SIM Raslavice "B"01.08.2021 16.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Družstevník Stuľany01.08.2021 16.30
2. kolo (08.08.2021) o 16.30 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Družstevník Stuľany08.08.2021 16.30
OFK - SIM Raslavice "B" - Obecný futbalový klub Osikov08.08.2021 16.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ PD Mier Poliakovce08.08.2021 16.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Busov Nižný Tvarožec08.08.2021 16.30
TJ Magura Zborov - TJ Javorina Malcov08.08.2021 16.30
OŠK Smilno - BFC 2018 Bardejov08.08.2021 16.30
TJ Pokrok Abrahámovce - OŠK Kľušov08.08.2021 16.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Čerhov Bartošovce08.08.2021 16.30
3. kolo (15.08.2021) o 16.30 hod.
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Dúbrava Kobyly15.08.2021 16.30
OŠK Kľušov - TJ Hviezda Lopúchov15.08.2021 16.30
BFC 2018 Bardejov - TJ Pokrok Abrahámovce15.08.2021 16.30
TJ Javorina Malcov - OŠK Smilno15.08.2021 16.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Magura Zborov15.08.2021 16.30
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Slovan Dlhá Lúka15.08.2021 16.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Pokrok Porúbka15.08.2021 16.30
TJ Družstevník Stuľany - OFK - SIM Raslavice "B"15.08.2021 16.30
4. kolo (22.08.2021) o 16.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - OFK - SIM Raslavice "B"22.08.2021 16.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Stuľany22.08.2021 16.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - Obecný futbalový klub Osikov22.08.2021 16.00
TJ Magura Zborov - TJ PD Mier Poliakovce22.08.2021 16.00
OŠK Smilno - TJ Busov Nižný Tvarožec22.08.2021 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Javorina Malcov22.08.2021 16.00
TJ Hviezda Lopúchov - BFC 2018 Bardejov22.08.2021 16.00
TJ Čerhov Bartošovce - OŠK Kľušov22.08.2021 16.00
5. kolo (29.08.2021) o 16.00 hod.
OŠK Kľušov - TJ Dúbrava Kobyly29.08.2021 16.00
BFC 2018 Bardejov - TJ Čerhov Bartošovce29.08.2021 16.00
TJ Javorina Malcov - TJ Hviezda Lopúchov29.08.2021 16.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Pokrok Abrahámovce29.08.2021 16.00
TJ PD Mier Poliakovce - OŠK Smilno29.08.2021 16.00
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Magura Zborov29.08.2021 16.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Slovan Dlhá Lúka29.08.2021 16.00
OFK - SIM Raslavice "B" - TJ Pokrok Porúbka29.08.2021 16.00
6. kolo (01.09.2021) o 15.30 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Pokrok Porúbka01.09.2021 15.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - OFK - SIM Raslavice "B"01.09.2021 15.30
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Stuľany01.09.2021 15.30
OŠK Smilno - Obecný futbalový klub Osikov01.09.2021 15.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ PD Mier Poliakovce01.09.2021 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Busov Nižný Tvarožec01.09.2021 15.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Javorina Malcov01.09.2021 15.30
OŠK Kľušov - BFC 2018 Bardejov01.09.2021 15.30
7. kolo (05.09.2021) o 15.30 hod.
BFC 2018 Bardejov - TJ Dúbrava Kobyly05.09.2021 15.30
TJ Javorina Malcov - OŠK Kľušov05.09.2021 15.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Čerhov Bartošovce05.09.2021 15.30
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Hviezda Lopúchov05.09.2021 15.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Pokrok Abrahámovce05.09.2021 15.30
TJ Družstevník Stuľany - OŠK Smilno05.09.2021 15.30
OFK - SIM Raslavice "B" - TJ Magura Zborov05.09.2021 15.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Slovan Dlhá Lúka05.09.2021 15.30
8. kolo (12.09.2021) o 15.30 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Slovan Dlhá Lúka12.09.2021 15.30
TJ Magura Zborov - TJ Pokrok Porúbka12.09.2021 15.30
OŠK Smilno - OFK - SIM Raslavice "B"12.09.2021 15.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Družstevník Stuľany12.09.2021 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - Obecný futbalový klub Osikov12.09.2021 15.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ PD Mier Poliakovce12.09.2021 15.30
OŠK Kľušov - TJ Busov Nižný Tvarožec12.09.2021 15.30
BFC 2018 Bardejov - TJ Javorina Malcov12.09.2021 15.30
9. kolo (15.09.2021) o 15.00 hod.
TJ Javorina Malcov - TJ Dúbrava Kobyly15.09.2021 15.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - BFC 2018 Bardejov15.09.2021 15.00
TJ PD Mier Poliakovce - OŠK Kľušov15.09.2021 15.00
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Čerhov Bartošovce15.09.2021 15.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Hviezda Lopúchov15.09.2021 15.00
OFK - SIM Raslavice "B" - TJ Pokrok Abrahámovce15.09.2021 15.00
TJ Pokrok Porúbka - OŠK Smilno15.09.2021 15.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Magura Zborov15.09.2021 15.00
10. kolo (19.09.2021) o 15.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Magura Zborov19.09.2021 15.00
OŠK Smilno - TJ Slovan Dlhá Lúka19.09.2021 15.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Pokrok Porúbka19.09.2021 15.00
TJ Hviezda Lopúchov - OFK - SIM Raslavice "B"19.09.2021 15.00
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Družstevník Stuľany19.09.2021 15.00
OŠK Kľušov - Obecný futbalový klub Osikov19.09.2021 15.00
BFC 2018 Bardejov - TJ PD Mier Poliakovce19.09.2021 15.00
TJ Javorina Malcov - TJ Busov Nižný Tvarožec19.09.2021 15.00
11. kolo (26.09.2021) o 15.00 hod.
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Dúbrava Kobyly26.09.2021 15.00
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Javorina Malcov26.09.2021 15.00
Obecný futbalový klub Osikov - BFC 2018 Bardejov26.09.2021 15.00
TJ Družstevník Stuľany - OŠK Kľušov26.09.2021 15.00
OFK - SIM Raslavice "B" - TJ Čerhov Bartošovce26.09.2021 15.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Hviezda Lopúchov26.09.2021 15.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Pokrok Abrahámovce26.09.2021 15.00
TJ Magura Zborov - OŠK Smilno26.09.2021 15.00
12. kolo (03.10.2021) o 14.30 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - OŠK Smilno03.10.2021 14.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Magura Zborov03.10.2021 14.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Slovan Dlhá Lúka03.10.2021 14.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Pokrok Porúbka03.10.2021 14.30
OŠK Kľušov - OFK - SIM Raslavice "B"03.10.2021 14.30
BFC 2018 Bardejov - TJ Družstevník Stuľany03.10.2021 14.30
TJ Javorina Malcov - Obecný futbalový klub Osikov03.10.2021 14.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ PD Mier Poliakovce03.10.2021 14.30
13. kolo (10.10.2021) o 14.30 hod.
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Dúbrava Kobyly10.10.2021 14.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Busov Nižný Tvarožec10.10.2021 14.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Javorina Malcov10.10.2021 14.30
OFK - SIM Raslavice "B" - BFC 2018 Bardejov10.10.2021 14.30
TJ Pokrok Porúbka - OŠK Kľušov10.10.2021 14.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Čerhov Bartošovce10.10.2021 14.30
TJ Magura Zborov - TJ Hviezda Lopúchov10.10.2021 14.30
OŠK Smilno - TJ Pokrok Abrahámovce10.10.2021 14.30
14. kolo (17.10.2021) o 14.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Pokrok Abrahámovce17.10.2021 14.00
TJ Hviezda Lopúchov - OŠK Smilno17.10.2021 14.00
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Magura Zborov17.10.2021 14.00
OŠK Kľušov - TJ Slovan Dlhá Lúka17.10.2021 14.00
BFC 2018 Bardejov - TJ Pokrok Porúbka17.10.2021 14.00
TJ Javorina Malcov - OFK - SIM Raslavice "B"17.10.2021 14.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Družstevník Stuľany17.10.2021 14.00
TJ PD Mier Poliakovce - Obecný futbalový klub Osikov17.10.2021 14.00
15. kolo (24.10.2021) o 14.00 hod.
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Dúbrava Kobyly24.10.2021 14.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ PD Mier Poliakovce24.10.2021 14.00
OFK - SIM Raslavice "B" - TJ Busov Nižný Tvarožec24.10.2021 14.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Javorina Malcov24.10.2021 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - BFC 2018 Bardejov24.10.2021 14.00
TJ Magura Zborov - OŠK Kľušov24.10.2021 14.00
OŠK Smilno - TJ Čerhov Bartošovce24.10.2021 14.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Hviezda Lopúchov24.10.2021 14.00
16. kolo (31.10.2021) o 14.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Hviezda Lopúchov31.10.2021 14.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Čerhov Bartošovce31.10.2021 14.00
OŠK Smilno - OŠK Kľušov31.10.2021 14.00
TJ Magura Zborov - BFC 2018 Bardejov31.10.2021 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Javorina Malcov31.10.2021 14.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Busov Nižný Tvarožec31.10.2021 14.00
OFK - SIM Raslavice "B" - TJ PD Mier Poliakovce31.10.2021 14.00
TJ Družstevník Stuľany - Obecný futbalový klub Osikov31.10.2021 14.00
17. kolo (07.11.2021) o 13.30 hod.
TJ Družstevník Stuľany - TJ Dúbrava Kobyly07.11.2021 13.30
Obecný futbalový klub Osikov - OFK - SIM Raslavice "B"07.11.2021 13.30
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Pokrok Porúbka07.11.2021 13.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Slovan Dlhá Lúka07.11.2021 13.30
TJ Javorina Malcov - TJ Magura Zborov07.11.2021 13.30
BFC 2018 Bardejov - OŠK Smilno07.11.2021 13.30
OŠK Kľušov - TJ Pokrok Abrahámovce07.11.2021 13.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Hviezda Lopúchov07.11.2021 13.30
18. kolo (27.03.2022) o 15.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Čerhov Bartošovce27.03.2022 15.00
TJ Hviezda Lopúchov - OŠK Kľušov27.03.2022 15.00
TJ Pokrok Abrahámovce - BFC 2018 Bardejov27.03.2022 15.00
OŠK Smilno - TJ Javorina Malcov27.03.2022 15.00
TJ Magura Zborov - TJ Busov Nižný Tvarožec27.03.2022 15.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ PD Mier Poliakovce27.03.2022 15.00
TJ Pokrok Porúbka - Obecný futbalový klub Osikov27.03.2022 15.00
OFK - SIM Raslavice "B" - TJ Družstevník Stuľany27.03.2022 15.00
19. kolo (03.04.2022) o 15.30 hod.
OFK - SIM Raslavice "B" - TJ Dúbrava Kobyly03.04.2022 15.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Porúbka03.04.2022 15.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Slovan Dlhá Lúka03.04.2022 15.30
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Magura Zborov03.04.2022 15.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - OŠK Smilno03.04.2022 15.30
TJ Javorina Malcov - TJ Pokrok Abrahámovce03.04.2022 15.30
BFC 2018 Bardejov - TJ Hviezda Lopúchov03.04.2022 15.30
OŠK Kľušov - TJ Čerhov Bartošovce03.04.2022 15.30
20. kolo (10.04.2022) o 15.30 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - OŠK Kľušov10.04.2022 15.30
TJ Čerhov Bartošovce - BFC 2018 Bardejov10.04.2022 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Javorina Malcov10.04.2022 15.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Busov Nižný Tvarožec10.04.2022 15.30
OŠK Smilno - TJ PD Mier Poliakovce10.04.2022 15.30
TJ Magura Zborov - Obecný futbalový klub Osikov10.04.2022 15.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Stuľany10.04.2022 15.30
TJ Pokrok Porúbka - OFK - SIM Raslavice "B"10.04.2022 15.30
21. kolo (17.04.2022) o 16.00 hod.
TJ Pokrok Porúbka - TJ Dúbrava Kobyly17.04.2022 16.00
OFK - SIM Raslavice "B" - TJ Slovan Dlhá Lúka17.04.2022 16.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Magura Zborov17.04.2022 16.00
Obecný futbalový klub Osikov - OŠK Smilno17.04.2022 16.00
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Pokrok Abrahámovce17.04.2022 16.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Hviezda Lopúchov17.04.2022 16.00
TJ Javorina Malcov - TJ Čerhov Bartošovce17.04.2022 16.00
BFC 2018 Bardejov - OŠK Kľušov17.04.2022 16.00
22. kolo (24.04.2022) o 16.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - BFC 2018 Bardejov24.04.2022 16.00
OŠK Kľušov - TJ Javorina Malcov24.04.2022 16.00
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Busov Nižný Tvarožec24.04.2022 16.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ PD Mier Poliakovce24.04.2022 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce - Obecný futbalový klub Osikov24.04.2022 16.00
OŠK Smilno - TJ Družstevník Stuľany24.04.2022 16.00
TJ Magura Zborov - OFK - SIM Raslavice "B"24.04.2022 16.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Pokrok Porúbka24.04.2022 16.00
23. kolo (01.05.2022) o 16.30 hod.
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Dúbrava Kobyly01.05.2022 16.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Magura Zborov01.05.2022 16.30
OFK - SIM Raslavice "B" - OŠK Smilno01.05.2022 16.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Abrahámovce01.05.2022 16.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Hviezda Lopúchov01.05.2022 16.30
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Čerhov Bartošovce01.05.2022 16.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - OŠK Kľušov01.05.2022 16.30
TJ Javorina Malcov - BFC 2018 Bardejov01.05.2022 16.30
24. kolo (08.05.2022) o 16.30 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Javorina Malcov08.05.2022 16.30
BFC 2018 Bardejov - TJ Busov Nižný Tvarožec08.05.2022 16.30
OŠK Kľušov - TJ PD Mier Poliakovce08.05.2022 16.30
TJ Čerhov Bartošovce - Obecný futbalový klub Osikov08.05.2022 16.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Stuľany08.05.2022 16.30
TJ Pokrok Abrahámovce - OFK - SIM Raslavice "B"08.05.2022 16.30
OŠK Smilno - TJ Pokrok Porúbka08.05.2022 16.30
TJ Magura Zborov - TJ Slovan Dlhá Lúka08.05.2022 16.30
25. kolo (15.05.2022) o 16.30 hod.
TJ Magura Zborov - TJ Dúbrava Kobyly15.05.2022 16.30
TJ Slovan Dlhá Lúka - OŠK Smilno15.05.2022 16.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Pokrok Abrahámovce15.05.2022 16.30
OFK - SIM Raslavice "B" - TJ Hviezda Lopúchov15.05.2022 16.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Čerhov Bartošovce15.05.2022 16.30
Obecný futbalový klub Osikov - OŠK Kľušov15.05.2022 16.30
TJ PD Mier Poliakovce - BFC 2018 Bardejov15.05.2022 16.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Javorina Malcov15.05.2022 16.30
26. kolo (22.05.2022) o 17.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - TJ Busov Nižný Tvarožec22.05.2022 17.00
TJ Javorina Malcov - TJ PD Mier Poliakovce22.05.2022 17.00
BFC 2018 Bardejov - Obecný futbalový klub Osikov22.05.2022 17.00
OŠK Kľušov - TJ Družstevník Stuľany22.05.2022 17.00
TJ Čerhov Bartošovce - OFK - SIM Raslavice "B"22.05.2022 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Porúbka22.05.2022 17.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Slovan Dlhá Lúka22.05.2022 17.00
OŠK Smilno - TJ Magura Zborov22.05.2022 17.00
27. kolo (29.05.2022) o 17.00 hod.
OŠK Smilno - TJ Dúbrava Kobyly29.05.2022 17.00
TJ Magura Zborov - TJ Pokrok Abrahámovce29.05.2022 17.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Hviezda Lopúchov29.05.2022 17.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Čerhov Bartošovce29.05.2022 17.00
OFK - SIM Raslavice "B" - OŠK Kľušov29.05.2022 17.00
TJ Družstevník Stuľany - BFC 2018 Bardejov29.05.2022 17.00
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Javorina Malcov29.05.2022 17.00
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Busov Nižný Tvarožec29.05.2022 17.00
28. kolo (05.06.2022) o 17.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - TJ PD Mier Poliakovce05.06.2022 17.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - Obecný futbalový klub Osikov05.06.2022 17.00
TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Stuľany05.06.2022 17.00
BFC 2018 Bardejov - OFK - SIM Raslavice "B"05.06.2022 17.00
OŠK Kľušov - TJ Pokrok Porúbka05.06.2022 17.00
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Slovan Dlhá Lúka05.06.2022 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Magura Zborov05.06.2022 17.00
TJ Pokrok Abrahámovce - OŠK Smilno05.06.2022 17.00
29. kolo (12.06.2022) o 17.00 hod.
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Dúbrava Kobyly12.06.2022 17.00
OŠK Smilno - TJ Hviezda Lopúchov12.06.2022 17.00
TJ Magura Zborov - TJ Čerhov Bartošovce12.06.2022 17.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - OŠK Kľušov12.06.2022 17.00
TJ Pokrok Porúbka - BFC 2018 Bardejov12.06.2022 17.00
OFK - SIM Raslavice "B" - TJ Javorina Malcov12.06.2022 17.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Busov Nižný Tvarožec12.06.2022 17.00
Obecný futbalový klub Osikov - TJ PD Mier Poliakovce12.06.2022 17.00
30. kolo (19.06.2022) o 17.00 hod.
TJ Dúbrava Kobyly - Obecný futbalový klub Osikov19.06.2022 17.00
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Družstevník Stuľany19.06.2022 17.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - OFK - SIM Raslavice "B"19.06.2022 17.00
TJ Javorina Malcov - TJ Pokrok Porúbka19.06.2022 17.00
BFC 2018 Bardejov - TJ Slovan Dlhá Lúka19.06.2022 17.00
OŠK Kľušov - TJ Magura Zborov19.06.2022 17.00
TJ Čerhov Bartošovce - OŠK Smilno19.06.2022 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Abrahámovce19.06.2022 17.00



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko