::: PROJEKT :::

::: PROJEKT :::

::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::



Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa



V. liga dorast U19

Rozpis zápasov v sezóne 2021/2022

Výnimky a poznámky:
ÚHČ – sobota 14.00 h
Bardejovská Nová Ves – sobota, 10.30 h
Šiba – sobota, 15.00 h
Osikov – sobota, 15.00 h
Marhaň – domáce zápasy na ihrisku v Bartošovciach
Kračúnovce – sobota, 14.00 h
Giraltovce – sobota, 11.00 h

1. kolo (14.08.2021) o 14.00 hod.
OcFK Marhaň - FK Gerlachov14.08.2021 14.00
OFK Tatran Kračúnovce - TJ Družstevník Osikov14.08.2021 14.00
MFK Slovan Giraltovce - OFK - SIM Raslavice14.08.2021 14.00
TJ Poľana Šiba - TJ Busov Gaboltov14.08.2021 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves14.08.2021 14.00
2. kolo (21.08.2021) o 14.00 hod.
FK Gerlachov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves21.08.2021 14.00
TJ Busov Gaboltov - TJ Slovan Dlhá Lúka21.08.2021 14.00
OFK - SIM Raslavice - TJ Poľana Šiba21.08.2021 14.00
TJ Družstevník Osikov - MFK Slovan Giraltovce21.08.2021 14.00
OcFK Marhaň - OFK Tatran Kračúnovce21.08.2021 14.00
3. kolo (28.08.2021) o 14.00 hod.
OFK Tatran Kračúnovce - FK Gerlachov28.08.2021 14.00
MFK Slovan Giraltovce - OcFK Marhaň28.08.2021 14.00
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Osikov28.08.2021 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - OFK - SIM Raslavice28.08.2021 14.00
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Busov Gaboltov28.08.2021 14.00
4. kolo (04.09.2021) o 14.00 hod.
FK Gerlachov - TJ Busov Gaboltov04.09.2021 14.00
OFK - SIM Raslavice - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves04.09.2021 14.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Slovan Dlhá Lúka04.09.2021 14.00
OcFK Marhaň - TJ Poľana Šiba04.09.2021 14.00
OFK Tatran Kračúnovce - MFK Slovan Giraltovce04.09.2021 14.00
5. kolo (11.09.2021) o 14.00 hod.
FK Gerlachov - MFK Slovan Giraltovce11.09.2021 14.00
TJ Poľana Šiba - OFK Tatran Kračúnovce11.09.2021 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - OcFK Marhaň11.09.2021 14.00
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Družstevník Osikov11.09.2021 14.00
TJ Busov Gaboltov - OFK - SIM Raslavice11.09.2021 14.00
6. kolo (18.09.2021) o 14.00 hod.
FK Gerlachov - OFK - SIM Raslavice18.09.2021 14.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Busov Gaboltov18.09.2021 14.00
OcFK Marhaň - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves18.09.2021 14.00
OFK Tatran Kračúnovce - TJ Slovan Dlhá Lúka18.09.2021 14.00
MFK Slovan Giraltovce - TJ Poľana Šiba18.09.2021 14.00
7. kolo (25.09.2021) o 14.00 hod.
TJ Poľana Šiba - FK Gerlachov25.09.2021 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - MFK Slovan Giraltovce25.09.2021 14.00
OFK Tatran Kračúnovce - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves25.09.2021 14.00
TJ Busov Gaboltov - OcFK Marhaň25.09.2021 14.00
OFK - SIM Raslavice - TJ Družstevník Osikov25.09.2021 14.00
8. kolo (02.10.2021) o 14.00 hod.
FK Gerlachov - TJ Družstevník Osikov02.10.2021 14.00
OcFK Marhaň - OFK - SIM Raslavice02.10.2021 14.00
OFK Tatran Kračúnovce - TJ Busov Gaboltov02.10.2021 14.00
MFK Slovan Giraltovce - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves02.10.2021 14.00
TJ Poľana Šiba - TJ Slovan Dlhá Lúka02.10.2021 14.00
9. kolo (09.10.2021) o 14.00 hod.
TJ Slovan Dlhá Lúka - FK Gerlachov09.10.2021 14.00
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Poľana Šiba09.10.2021 14.00
TJ Busov Gaboltov - MFK Slovan Giraltovce09.10.2021 14.00
OFK - SIM Raslavice - OFK Tatran Kračúnovce09.10.2021 14.00
TJ Družstevník Osikov - OcFK Marhaň09.10.2021 14.00
10. kolo (16.04.2022) o 14.00 hod.
FK Gerlachov - OcFK Marhaň16.04.2022 14.00
TJ Družstevník Osikov - OFK Tatran Kračúnovce16.04.2022 14.00
OFK - SIM Raslavice - MFK Slovan Giraltovce16.04.2022 14.00
TJ Busov Gaboltov - TJ Poľana Šiba16.04.2022 14.00
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Slovan Dlhá Lúka16.04.2022 14.00
11. kolo (23.04.2022) o 14.00 hod.
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Gerlachov23.04.2022 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Busov Gaboltov23.04.2022 14.00
TJ Poľana Šiba - OFK - SIM Raslavice23.04.2022 14.00
MFK Slovan Giraltovce - TJ Družstevník Osikov23.04.2022 14.00
OFK Tatran Kračúnovce - OcFK Marhaň23.04.2022 14.00
12. kolo (30.04.2022) o 14.00 hod.
FK Gerlachov - OFK Tatran Kračúnovce30.04.2022 14.00
OcFK Marhaň - MFK Slovan Giraltovce30.04.2022 14.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Poľana Šiba30.04.2022 14.00
OFK - SIM Raslavice - TJ Slovan Dlhá Lúka30.04.2022 14.00
TJ Busov Gaboltov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves30.04.2022 14.00
13. kolo (07.05.2022) o 14.00 hod.
TJ Busov Gaboltov - FK Gerlachov07.05.2022 14.00
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - OFK - SIM Raslavice07.05.2022 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Osikov07.05.2022 14.00
TJ Poľana Šiba - OcFK Marhaň07.05.2022 14.00
MFK Slovan Giraltovce - OFK Tatran Kračúnovce07.05.2022 14.00
14. kolo (14.05.2022) o 14.00 hod.
MFK Slovan Giraltovce - FK Gerlachov14.05.2022 14.00
OFK Tatran Kračúnovce - TJ Poľana Šiba14.05.2022 14.00
OcFK Marhaň - TJ Slovan Dlhá Lúka14.05.2022 14.00
TJ Družstevník Osikov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves14.05.2022 14.00
OFK - SIM Raslavice - TJ Busov Gaboltov14.05.2022 14.00
15. kolo (21.05.2022) o 14.00 hod.
OFK - SIM Raslavice - FK Gerlachov21.05.2022 14.00
TJ Busov Gaboltov - TJ Družstevník Osikov21.05.2022 14.00
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - OcFK Marhaň21.05.2022 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - OFK Tatran Kračúnovce21.05.2022 14.00
TJ Poľana Šiba - MFK Slovan Giraltovce21.05.2022 14.00
16. kolo (28.05.2022) o 14.00 hod.
FK Gerlachov - TJ Poľana Šiba28.05.2022 14.00
MFK Slovan Giraltovce - TJ Slovan Dlhá Lúka28.05.2022 14.00
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - OFK Tatran Kračúnovce28.05.2022 14.00
OcFK Marhaň - TJ Busov Gaboltov28.05.2022 14.00
TJ Družstevník Osikov - OFK - SIM Raslavice28.05.2022 14.00
17. kolo (04.06.2022) o 14.00 hod.
TJ Družstevník Osikov - FK Gerlachov04.06.2022 14.00
OFK - SIM Raslavice - OcFK Marhaň04.06.2022 14.00
TJ Busov Gaboltov - OFK Tatran Kračúnovce04.06.2022 14.00
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Slovan Giraltovce04.06.2022 14.00
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Poľana Šiba04.06.2022 14.00
18. kolo (11.06.2022) o 14.00 hod.
FK Gerlachov - TJ Slovan Dlhá Lúka11.06.2022 14.00
TJ Poľana Šiba - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves11.06.2022 14.00
MFK Slovan Giraltovce - TJ Busov Gaboltov11.06.2022 14.00
OFK Tatran Kračúnovce - OFK - SIM Raslavice11.06.2022 14.00
OcFK Marhaň - TJ Družstevník Osikov11.06.2022 14.00



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko