::: PROJEKT :::

::: PROJEKT :::

::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::



Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si číta 1 človek
Počet návštev: 

Anketa



IV. liga st. žiaci U15

Rozpis zápasov v sezóne 2021/2022

Výnimky a poznámky:
ÚHČ – sobota 10.30 h
Koprivnica – sobota 11.30 h v Bartošovciach
Bard. Nová Ves – domáce zápasy na ihrisku v Dlhej Lúke
Partizán BJ „B“ – sobota 9.00 h

1. kolo (14.08.2021) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica - Voľno14.08.2021 10.30
TJ Busov Gaboltov - TJ Magura Zborov14.08.2021 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - OFK 2010 Kurima14.08.2021 10.30
FK Gerlachov - Partizán Bardejov BŠK "B"14.08.2021 10.30
OŠK Kľušov - TJ Poľana Šiba14.08.2021 10.30
2. kolo (21.08.2021) o 10.30 hod.
Voľno - TJ Poľana Šiba21.08.2021 10.30
Partizán Bardejov BŠK "B" - OŠK Kľušov21.08.2021 10.30
OFK 2010 Kurima - FK Gerlachov21.08.2021 10.30
TJ Magura Zborov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves21.08.2021 10.30
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Busov Gaboltov21.08.2021 10.30
3. kolo (28.08.2021) o 10.30 hod.
TJ Busov Gaboltov - Voľno28.08.2021 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Družstevník Koprivnica28.08.2021 10.30
FK Gerlachov - TJ Magura Zborov28.08.2021 10.30
OŠK Kľušov - OFK 2010 Kurima28.08.2021 10.30
TJ Poľana Šiba - Partizán Bardejov BŠK "B"28.08.2021 10.30
4. kolo (04.09.2021) o 10.30 hod.
Voľno - Partizán Bardejov BŠK "B"04.09.2021 10.30
OFK 2010 Kurima - TJ Poľana Šiba04.09.2021 10.30
TJ Magura Zborov - OŠK Kľušov04.09.2021 10.30
TJ Družstevník Koprivnica - FK Gerlachov04.09.2021 10.30
TJ Busov Gaboltov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves04.09.2021 10.30
5. kolo (11.09.2021) o 10.30 hod.
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - Voľno11.09.2021 10.30
FK Gerlachov - TJ Busov Gaboltov11.09.2021 10.30
OŠK Kľušov - TJ Družstevník Koprivnica11.09.2021 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Magura Zborov11.09.2021 10.30
OFK 2010 Kurima - Partizán Bardejov BŠK "B"11.09.2021 10.30
6. kolo (18.09.2021) o 10.30 hod.
Voľno - OFK 2010 Kurima18.09.2021 10.30
TJ Magura Zborov - Partizán Bardejov BŠK "B"18.09.2021 10.30
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Poľana Šiba18.09.2021 10.30
TJ Busov Gaboltov - OŠK Kľušov18.09.2021 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Gerlachov18.09.2021 10.30
7. kolo (25.09.2021) o 10.30 hod.
FK Gerlachov - Voľno25.09.2021 10.30
OŠK Kľušov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves25.09.2021 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Busov Gaboltov25.09.2021 10.30
Partizán Bardejov BŠK "B" - TJ Družstevník Koprivnica25.09.2021 10.30
OFK 2010 Kurima - TJ Magura Zborov25.09.2021 10.30
8. kolo (02.10.2021) o 10.30 hod.
Voľno - TJ Magura Zborov02.10.2021 10.30
TJ Družstevník Koprivnica - OFK 2010 Kurima02.10.2021 10.30
TJ Busov Gaboltov - Partizán Bardejov BŠK "B"02.10.2021 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Poľana Šiba02.10.2021 10.30
FK Gerlachov - OŠK Kľušov02.10.2021 10.30
9. kolo (09.10.2021) o 10.30 hod.
OŠK Kľušov - Voľno09.10.2021 10.30
TJ Poľana Šiba - FK Gerlachov09.10.2021 10.30
Partizán Bardejov BŠK "B" - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves09.10.2021 10.30
OFK 2010 Kurima - TJ Busov Gaboltov09.10.2021 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Družstevník Koprivnica09.10.2021 10.30
10. kolo (16.04.2022) o 10.30 hod.
Voľno - TJ Družstevník Koprivnica16.04.2022 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Busov Gaboltov16.04.2022 10.30
OFK 2010 Kurima - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves16.04.2022 10.30
Partizán Bardejov BŠK "B" - FK Gerlachov16.04.2022 10.30
TJ Poľana Šiba - OŠK Kľušov16.04.2022 10.30
11. kolo (23.04.2022) o 10.30 hod.
TJ Poľana Šiba - Voľno23.04.2022 10.30
OŠK Kľušov - Partizán Bardejov BŠK "B"23.04.2022 10.30
FK Gerlachov - OFK 2010 Kurima23.04.2022 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Magura Zborov23.04.2022 10.30
TJ Busov Gaboltov - TJ Družstevník Koprivnica23.04.2022 10.30
12. kolo (30.04.2022) o 10.30 hod.
Voľno - TJ Busov Gaboltov30.04.2022 10.30
TJ Družstevník Koprivnica - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves30.04.2022 10.30
TJ Magura Zborov - FK Gerlachov30.04.2022 10.30
OFK 2010 Kurima - OŠK Kľušov30.04.2022 10.30
Partizán Bardejov BŠK "B" - TJ Poľana Šiba30.04.2022 10.30
13. kolo (07.05.2022) o 10.30 hod.
Partizán Bardejov BŠK "B" - Voľno07.05.2022 10.30
TJ Poľana Šiba - OFK 2010 Kurima07.05.2022 10.30
OŠK Kľušov - TJ Magura Zborov07.05.2022 10.30
FK Gerlachov - TJ Družstevník Koprivnica07.05.2022 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Busov Gaboltov07.05.2022 10.30
14. kolo (14.05.2022) o 10.30 hod.
Voľno - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves14.05.2022 10.30
TJ Busov Gaboltov - FK Gerlachov14.05.2022 10.30
TJ Družstevník Koprivnica - OŠK Kľušov14.05.2022 10.30
TJ Magura Zborov - TJ Poľana Šiba14.05.2022 10.30
Partizán Bardejov BŠK "B" - OFK 2010 Kurima14.05.2022 10.30
15. kolo (21.05.2022) o 10.30 hod.
OFK 2010 Kurima - Voľno21.05.2022 10.30
Partizán Bardejov BŠK "B" - TJ Magura Zborov21.05.2022 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Koprivnica21.05.2022 10.30
OŠK Kľušov - TJ Busov Gaboltov21.05.2022 10.30
FK Gerlachov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves21.05.2022 10.30
16. kolo (28.05.2022) o 10.30 hod.
Voľno - FK Gerlachov28.05.2022 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - OŠK Kľušov28.05.2022 10.30
TJ Busov Gaboltov - TJ Poľana Šiba28.05.2022 10.30
TJ Družstevník Koprivnica - Partizán Bardejov BŠK "B"28.05.2022 10.30
TJ Magura Zborov - OFK 2010 Kurima28.05.2022 10.30
17. kolo (04.06.2022) o 10.30 hod.
TJ Magura Zborov - Voľno04.06.2022 10.30
OFK 2010 Kurima - TJ Družstevník Koprivnica04.06.2022 10.30
Partizán Bardejov BŠK "B" - TJ Busov Gaboltov04.06.2022 10.30
TJ Poľana Šiba - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves04.06.2022 10.30
OŠK Kľušov - FK Gerlachov04.06.2022 10.30
18. kolo (11.06.2022) o 10.30 hod.
Voľno - OŠK Kľušov11.06.2022 10.30
FK Gerlachov - TJ Poľana Šiba11.06.2022 10.30
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - Partizán Bardejov BŠK "B"11.06.2022 10.30
TJ Busov Gaboltov - OFK 2010 Kurima11.06.2022 10.30
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Magura Zborov11.06.2022 10.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko