::: PROJEKT :::

::: PROJEKT :::

::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::



Prípravka


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa



VII. liga dospelí

Rozpis zápasov v sezóne 2023/2024

Výnimky a poznámky:
BFC 2018 Bardejov - (domáce zápasy v sobotu v UHČ v Bard. Novej Vsi)
Bartošovce - (domáce zápasy v nedeľu o 10,30 h)

1. kolo (20.08.2023) o 16.00 hod.
BFC 2018 Bardejov - OFK 2010 Kurima20.08.2023 16.00
OŠK Smilno - Obecný futbalový klub Osikov20.08.2023 16.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Čerhov Bartošovce20.08.2023 16.00
TJ Magura Zborov - TJ "Strojár" Kružlov20.08.2023 16.00
TJ Poľana Šiba - FK ŠK Fričkovce20.08.2023 16.00
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka - TJ Javorina Malcov20.08.2023 16.00
2. kolo (27.08.2023) o 16.00 hod.
OFK 2010 Kurima - TJ Javorina Malcov27.08.2023 16.00
FK ŠK Fričkovce - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka27.08.2023 16.00
TJ "Strojár" Kružlov - TJ Poľana Šiba27.08.2023 16.00
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Magura Zborov27.08.2023 16.00
OŠK Smilno - TJ Hviezda Lopúchov27.08.2023 16.00
BFC 2018 Bardejov - Obecný futbalový klub Osikov27.08.2023 16.00
3. kolo (03.09.2023) o 15.30 hod.
Obecný futbalový klub Osikov - OFK 2010 Kurima03.09.2023 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - BFC 2018 Bardejov03.09.2023 15.30
TJ Magura Zborov - OŠK Smilno03.09.2023 15.30
TJ Poľana Šiba - TJ Čerhov Bartošovce03.09.2023 15.30
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka - TJ "Strojár" Kružlov03.09.2023 15.30
TJ Javorina Malcov - FK ŠK Fričkovce03.09.2023 15.30
4. kolo (10.09.2023) o 15.30 hod.
OFK 2010 Kurima - FK ŠK Fričkovce10.09.2023 15.30
TJ "Strojár" Kružlov - TJ Javorina Malcov10.09.2023 15.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka10.09.2023 15.30
OŠK Smilno - TJ Poľana Šiba10.09.2023 15.30
BFC 2018 Bardejov - TJ Magura Zborov10.09.2023 15.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Hviezda Lopúchov10.09.2023 15.30
5. kolo (17.09.2023) o 15.00 hod.
OFK 2010 Kurima - TJ Hviezda Lopúchov17.09.2023 15.00
TJ Magura Zborov - Obecný futbalový klub Osikov17.09.2023 15.00
TJ Poľana Šiba - BFC 2018 Bardejov17.09.2023 15.00
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka - OŠK Smilno17.09.2023 15.00
TJ Javorina Malcov - TJ Čerhov Bartošovce17.09.2023 15.00
FK ŠK Fričkovce - TJ "Strojár" Kružlov17.09.2023 15.00
6. kolo (24.09.2023) o 15.00 hod.
OFK 2010 Kurima - TJ "Strojár" Kružlov24.09.2023 15.00
TJ Čerhov Bartošovce - FK ŠK Fričkovce24.09.2023 15.00
OŠK Smilno - TJ Javorina Malcov24.09.2023 15.00
BFC 2018 Bardejov - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka24.09.2023 15.00
TJ Poľana Šiba - Obecný futbalový klub Osikov24.09.2023 15.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Magura Zborov24.09.2023 15.00
7. kolo (01.10.2023) o 14.30 hod.
TJ Magura Zborov - OFK 2010 Kurima01.10.2023 14.30
TJ Poľana Šiba - TJ Hviezda Lopúchov01.10.2023 14.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka01.10.2023 14.30
TJ Javorina Malcov - BFC 2018 Bardejov01.10.2023 14.30
FK ŠK Fričkovce - OŠK Smilno01.10.2023 14.30
TJ "Strojár" Kružlov - TJ Čerhov Bartošovce01.10.2023 14.30
8. kolo (08.10.2023) o 14.30 hod.
OFK 2010 Kurima - TJ Čerhov Bartošovce08.10.2023 14.30
OŠK Smilno - TJ "Strojár" Kružlov08.10.2023 14.30
BFC 2018 Bardejov - FK ŠK Fričkovce08.10.2023 14.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Javorina Malcov08.10.2023 14.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka08.10.2023 14.30
TJ Magura Zborov - TJ Poľana Šiba08.10.2023 14.30
9. kolo (15.10.2023) o 14.30 hod.
TJ Poľana Šiba - OFK 2010 Kurima15.10.2023 14.30
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka - TJ Magura Zborov15.10.2023 14.30
TJ Javorina Malcov - TJ Hviezda Lopúchov15.10.2023 14.30
FK ŠK Fričkovce - Obecný futbalový klub Osikov15.10.2023 14.30
TJ "Strojár" Kružlov - BFC 2018 Bardejov15.10.2023 14.30
TJ Čerhov Bartošovce - OŠK Smilno15.10.2023 14.30
10. kolo (22.10.2023) o 14.00 hod.
OFK 2010 Kurima - OŠK Smilno22.10.2023 14.00
BFC 2018 Bardejov - TJ Čerhov Bartošovce22.10.2023 14.00
Obecný futbalový klub Osikov - TJ "Strojár" Kružlov22.10.2023 14.00
TJ Hviezda Lopúchov - FK ŠK Fričkovce22.10.2023 14.00
TJ Magura Zborov - TJ Javorina Malcov22.10.2023 14.00
TJ Poľana Šiba - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka22.10.2023 14.00
11. kolo (29.10.2023) o 14.00 hod.
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka - OFK 2010 Kurima29.10.2023 14.00
TJ Javorina Malcov - TJ Poľana Šiba29.10.2023 14.00
FK ŠK Fričkovce - TJ Magura Zborov29.10.2023 14.00
TJ "Strojár" Kružlov - TJ Hviezda Lopúchov29.10.2023 14.00
TJ Čerhov Bartošovce - Obecný futbalový klub Osikov29.10.2023 14.00
OŠK Smilno - BFC 2018 Bardejov29.10.2023 14.00
12. kolo (07.04.2024) o 15.30 hod.
OFK 2010 Kurima - BFC 2018 Bardejov07.04.2024 15.30
Obecný futbalový klub Osikov - OŠK Smilno07.04.2024 15.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Hviezda Lopúchov07.04.2024 15.30
TJ "Strojár" Kružlov - TJ Magura Zborov07.04.2024 15.30
FK ŠK Fričkovce - TJ Poľana Šiba07.04.2024 15.30
TJ Javorina Malcov - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka07.04.2024 15.30
13. kolo (14.04.2024) o 15.30 hod.
TJ Javorina Malcov - OFK 2010 Kurima14.04.2024 15.30
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka - FK ŠK Fričkovce14.04.2024 15.30
TJ Poľana Šiba - TJ "Strojár" Kružlov14.04.2024 15.30
TJ Magura Zborov - TJ Čerhov Bartošovce14.04.2024 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - OŠK Smilno14.04.2024 15.30
Obecný futbalový klub Osikov - BFC 2018 Bardejov14.04.2024 15.30
14. kolo (21.04.2024) o 16.00 hod.
OFK 2010 Kurima - Obecný futbalový klub Osikov21.04.2024 16.00
BFC 2018 Bardejov - TJ Hviezda Lopúchov21.04.2024 16.00
OŠK Smilno - TJ Magura Zborov21.04.2024 16.00
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Poľana Šiba21.04.2024 16.00
TJ "Strojár" Kružlov - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka21.04.2024 16.00
FK ŠK Fričkovce - TJ Javorina Malcov21.04.2024 16.00
15. kolo (28.04.2024) o 16.00 hod.
FK ŠK Fričkovce - OFK 2010 Kurima28.04.2024 16.00
TJ Javorina Malcov - TJ "Strojár" Kružlov28.04.2024 16.00
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka - TJ Čerhov Bartošovce28.04.2024 16.00
TJ Poľana Šiba - OŠK Smilno28.04.2024 16.00
TJ Magura Zborov - BFC 2018 Bardejov28.04.2024 16.00
TJ Hviezda Lopúchov - Obecný futbalový klub Osikov28.04.2024 16.00
16. kolo (05.05.2024) o 16.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - OFK 2010 Kurima05.05.2024 16.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Magura Zborov05.05.2024 16.30
BFC 2018 Bardejov - TJ Poľana Šiba05.05.2024 16.30
OŠK Smilno - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka05.05.2024 16.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Javorina Malcov05.05.2024 16.30
TJ "Strojár" Kružlov - FK ŠK Fričkovce05.05.2024 16.30
17. kolo (12.05.2024) o 16.30 hod.
TJ "Strojár" Kružlov - OFK 2010 Kurima12.05.2024 16.30
FK ŠK Fričkovce - TJ Čerhov Bartošovce12.05.2024 16.30
TJ Javorina Malcov - OŠK Smilno12.05.2024 16.30
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka - BFC 2018 Bardejov12.05.2024 16.30
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Poľana Šiba12.05.2024 16.30
TJ Magura Zborov - TJ Hviezda Lopúchov12.05.2024 16.30
18. kolo (19.05.2024) o 17.00 hod.
OFK 2010 Kurima - TJ Magura Zborov19.05.2024 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Poľana Šiba19.05.2024 17.00
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka - Obecný futbalový klub Osikov19.05.2024 17.00
BFC 2018 Bardejov - TJ Javorina Malcov19.05.2024 17.00
OŠK Smilno - FK ŠK Fričkovce19.05.2024 17.00
TJ Čerhov Bartošovce - TJ "Strojár" Kružlov19.05.2024 17.00
19. kolo (26.05.2024) o 17.00 hod.
TJ Čerhov Bartošovce - OFK 2010 Kurima26.05.2024 17.00
TJ "Strojár" Kružlov - OŠK Smilno26.05.2024 17.00
FK ŠK Fričkovce - BFC 2018 Bardejov26.05.2024 17.00
TJ Javorina Malcov - Obecný futbalový klub Osikov26.05.2024 17.00
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka - TJ Hviezda Lopúchov26.05.2024 17.00
TJ Poľana Šiba - TJ Magura Zborov26.05.2024 17.00
20. kolo (02.06.2024) o 17.00 hod.
OFK 2010 Kurima - TJ Poľana Šiba02.06.2024 17.00
TJ Magura Zborov - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka02.06.2024 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Javorina Malcov02.06.2024 17.00
Obecný futbalový klub Osikov - FK ŠK Fričkovce02.06.2024 17.00
BFC 2018 Bardejov - TJ "Strojár" Kružlov02.06.2024 17.00
OŠK Smilno - TJ Čerhov Bartošovce02.06.2024 17.00
21. kolo (09.06.2024) o 17.00 hod.
OŠK Smilno - OFK 2010 Kurima09.06.2024 17.00
TJ Čerhov Bartošovce - BFC 2018 Bardejov09.06.2024 17.00
TJ "Strojár" Kružlov - Obecný futbalový klub Osikov09.06.2024 17.00
FK ŠK Fričkovce - TJ Hviezda Lopúchov09.06.2024 17.00
TJ Javorina Malcov - TJ Magura Zborov09.06.2024 17.00
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka - TJ Poľana Šiba09.06.2024 17.00
22. kolo (16.06.2024) o 17.00 hod.
OFK 2010 Kurima - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka16.06.2024 17.00
TJ Poľana Šiba - TJ Javorina Malcov16.06.2024 17.00
TJ Magura Zborov - FK ŠK Fričkovce16.06.2024 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ "Strojár" Kružlov16.06.2024 17.00
Obecný futbalový klub Osikov - TJ Čerhov Bartošovce16.06.2024 17.00
BFC 2018 Bardejov - OŠK Smilno16.06.2024 17.00



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko