Mená rozhodcov: Kundra, Končár T. - Jacečko
Počet divákov: 120
Poznámka k zápasu:
Góly: Fiľakovský 2, Remeta, Štinčík
Pre opravu ihriska v Marhani po nedávnych povodniach sa stretnutie hralo v Lascove na výborne upravenom povrchu. Od úvodu malo stretnutia v obojstranne svižné tempo, v ktorom presnejšiu streleckú mušku mali domáci a v 22. minúte sa Remetom ujali vedenia. Hostia toľko šťatia nemali, keď dvakrát nastrelili žrď. Domáci tesne pred prestávkou v 43. minúte Fiľakovským zvýšili svoje vedenie na 2:0. Po prestávke mali územnú prevahu domáci a dvoma gólmi v 50. Štinčíkom a v 61. minúte druhým gólom Fiľakovského uzavreli skóre stretnutia. Víťazstvo domácich je plne zaslúžené. Pred 120 divákmi rozhodoval Kundra.