::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

II. trieda - dospelí

Rozpis zápasov v sezóne 2010/2011

Výnimky a poznámky:
OcFK Marhaň "B" - domáce stretnutia 3 hodiny pred zápasom A družstva

1. kolo (08.08.2010) o 16.30 hod.
TJ Dujava Chmeľová - Voľno08.08.2010 16.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - ŠK Fričkovce08.08.2010 16.30
TJ Čergov Hertník - voľno08.08.2010 16.30
TJ Pokrok Porúbka - FC Poľnohospodár Hervartov08.08.2010 16.30
TJ Družstevník Stuľany (N) - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly08.08.2010 16.30
TJ Hviezda Lopúchov (V) - TJ Dubinné (N)08.08.2010 16.30
FK Rokytov (N) - TJ Družstevník Kurima (N)08.08.2010 16.30
TJ Odboj Kurov - OcFK Marhaň "B" (N)08.08.2010 16.30
2. kolo (15.08.2010) o 16.30 hod.
TJ Dujava Chmeľová - TJ Busov Nižný Tvarožec15.08.2010 16.30
ŠK Fričkovce - TJ Čergov Hertník15.08.2010 16.30
voľno - TJ Pokrok Porúbka15.08.2010 16.30
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Družstevník Stuľany (N)15.08.2010 16.30
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - TJ Hviezda Lopúchov (V)15.08.2010 16.30
TJ Dubinné (N) - FK Rokytov (N)15.08.2010 16.30
TJ Družstevník Kurima (N) - TJ Odboj Kurov15.08.2010 16.30
Voľno - OcFK Marhaň "B" (N)15.08.2010 16.30
3. kolo (22.08.2010) o 16.00 hod.
TJ Busov Nižný Tvarožec - Voľno22.08.2010 16.00
TJ Čergov Hertník - TJ Dujava Chmeľová22.08.2010 16.00
TJ Pokrok Porúbka - ŠK Fričkovce22.08.2010 16.00
TJ Družstevník Stuľany (N) - voľno22.08.2010 16.00
TJ Hviezda Lopúchov (V) - FC Poľnohospodár Hervartov22.08.2010 16.00
FK Rokytov (N) - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly22.08.2010 16.00
TJ Odboj Kurov - TJ Dubinné (N)22.08.2010 16.00
OcFK Marhaň "B" (N) - TJ Družstevník Kurima (N)22.08.2010 16.00
4. kolo (29.08.2010) o 16.00 hod.
Voľno - TJ Družstevník Kurima (N)29.08.2010 16.00
TJ Dubinné (N) - OcFK Marhaň "B" (N)29.08.2010 16.00
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - TJ Odboj Kurov29.08.2010 16.00
FC Poľnohospodár Hervartov - FK Rokytov (N)29.08.2010 16.00
voľno - TJ Hviezda Lopúchov (V)29.08.2010 16.00
ŠK Fričkovce - TJ Družstevník Stuľany (N)29.08.2010 16.00
TJ Dujava Chmeľová - TJ Pokrok Porúbka29.08.2010 16.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Čergov Hertník29.08.2010 16.00
5. kolo (01.09.2010) o 15.30 hod.
TJ Družstevník Kurima (N) - TJ Dubinné (N)01.09.2010 15.30
OcFK Marhaň "B" (N) - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly01.09.2010 15.30
TJ Odboj Kurov - FC Poľnohospodár Hervartov01.09.2010 15.30
FK Rokytov (N) - voľno01.09.2010 15.30
TJ Hviezda Lopúchov (V) - ŠK Fričkovce01.09.2010 15.30
TJ Družstevník Stuľany (N) - TJ Dujava Chmeľová01.09.2010 15.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Busov Nižný Tvarožec01.09.2010 15.30
TJ Čergov Hertník - Voľno01.09.2010 15.30
6. kolo (05.09.2010) o 15.30 hod.
TJ Čergov Hertník - TJ Pokrok Porúbka05.09.2010 15.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Družstevník Stuľany (N)05.09.2010 15.30
TJ Dujava Chmeľová - TJ Hviezda Lopúchov (V)05.09.2010 15.30
ŠK Fričkovce - FK Rokytov (N)05.09.2010 15.30
voľno - TJ Odboj Kurov05.09.2010 15.30
FC Poľnohospodár Hervartov - OcFK Marhaň "B" (N)05.09.2010 15.30
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - TJ Družstevník Kurima (N)05.09.2010 15.30
Voľno - TJ Dubinné (N)05.09.2010 15.30
7. kolo (12.09.2010) o 15.30 hod.
TJ Dubinné (N) - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly12.09.2010 15.30
TJ Družstevník Kurima (N) - FC Poľnohospodár Hervartov12.09.2010 15.30
OcFK Marhaň "B" (N) - voľno12.09.2010 15.30
TJ Odboj Kurov - ŠK Fričkovce12.09.2010 15.30
FK Rokytov (N) - TJ Dujava Chmeľová12.09.2010 15.30
TJ Hviezda Lopúchov (V) - TJ Busov Nižný Tvarožec12.09.2010 15.30
TJ Družstevník Stuľany (N) - TJ Čergov Hertník12.09.2010 15.30
TJ Pokrok Porúbka - Voľno12.09.2010 15.30
8. kolo (15.09.2010) o 15.30 hod.
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Stuľany (N)15.09.2010 15.30
TJ Čergov Hertník - TJ Hviezda Lopúchov (V)15.09.2010 15.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - FK Rokytov (N)15.09.2010 15.30
TJ Odboj Kurov - TJ Dujava Chmeľová15.09.2010 15.30
ŠK Fričkovce - OcFK Marhaň "B" (N)15.09.2010 15.30
voľno - TJ Družstevník Kurima (N)15.09.2010 15.30
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Dubinné (N)15.09.2010 15.30
Voľno - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly15.09.2010 15.30
9. kolo (19.09.2010) o 15.00 hod.
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - FC Poľnohospodár Hervartov19.09.2010 15.00
TJ Dubinné (N) - voľno19.09.2010 15.00
TJ Družstevník Kurima (N) - ŠK Fričkovce19.09.2010 15.00
OcFK Marhaň "B" (N) - TJ Dujava Chmeľová19.09.2010 15.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Odboj Kurov19.09.2010 15.00
FK Rokytov (N) - TJ Čergov Hertník19.09.2010 15.00
TJ Hviezda Lopúchov (V) - TJ Pokrok Porúbka19.09.2010 15.00
TJ Družstevník Stuľany (N) - Voľno19.09.2010 15.00
10. kolo (26.09.2010) o 15.00 hod.
TJ Družstevník Stuľany (N) - TJ Hviezda Lopúchov (V)26.09.2010 15.00
TJ Pokrok Porúbka - FK Rokytov (N)26.09.2010 15.00
TJ Čergov Hertník - TJ Odboj Kurov26.09.2010 15.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - OcFK Marhaň "B" (N)26.09.2010 15.00
TJ Dujava Chmeľová - TJ Družstevník Kurima (N)26.09.2010 15.00
ŠK Fričkovce - TJ Dubinné (N)26.09.2010 15.00
voľno - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly26.09.2010 15.00
Voľno - FC Poľnohospodár Hervartov26.09.2010 15.00
11. kolo (03.10.2010) o 14.30 hod.
FC Poľnohospodár Hervartov - voľno03.10.2010 14.30
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - ŠK Fričkovce03.10.2010 14.30
TJ Dubinné (N) - TJ Dujava Chmeľová03.10.2010 14.30
TJ Družstevník Kurima (N) - TJ Busov Nižný Tvarožec03.10.2010 14.30
OcFK Marhaň "B" (N) - TJ Čergov Hertník03.10.2010 14.30
TJ Odboj Kurov - TJ Pokrok Porúbka03.10.2010 14.30
FK Rokytov (N) - TJ Družstevník Stuľany (N)03.10.2010 14.30
TJ Hviezda Lopúchov (V) - Voľno03.10.2010 14.30
12. kolo (10.10.2010) o 14.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov (V) - FK Rokytov (N)10.10.2010 14.30
TJ Družstevník Stuľany (N) - TJ Odboj Kurov10.10.2010 14.30
TJ Pokrok Porúbka - OcFK Marhaň "B" (N)10.10.2010 14.30
TJ Čergov Hertník - TJ Družstevník Kurima (N)10.10.2010 14.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Dubinné (N)10.10.2010 14.30
TJ Dujava Chmeľová - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly10.10.2010 14.30
ŠK Fričkovce - FC Poľnohospodár Hervartov10.10.2010 14.30
Voľno - voľno10.10.2010 14.30
13. kolo (17.10.2010) o 14.00 hod.
voľno - ŠK Fričkovce17.10.2010 14.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Dujava Chmeľová17.10.2010 14.00
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - TJ Busov Nižný Tvarožec17.10.2010 14.00
TJ Dubinné (N) - TJ Čergov Hertník17.10.2010 14.00
TJ Družstevník Kurima (N) - TJ Pokrok Porúbka17.10.2010 14.00
OcFK Marhaň "B" (N) - TJ Družstevník Stuľany (N)17.10.2010 14.00
TJ Odboj Kurov - TJ Hviezda Lopúchov (V)17.10.2010 14.00
FK Rokytov (N) - Voľno17.10.2010 14.00
14. kolo (24.10.2010) o 14.00 hod.
FK Rokytov (N) - TJ Odboj Kurov24.10.2010 14.00
TJ Hviezda Lopúchov (V) - OcFK Marhaň "B" (N)24.10.2010 14.00
TJ Družstevník Stuľany (N) - TJ Družstevník Kurima (N)24.10.2010 14.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Dubinné (N)24.10.2010 14.00
TJ Čergov Hertník - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly24.10.2010 14.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - FC Poľnohospodár Hervartov24.10.2010 14.00
TJ Dujava Chmeľová - voľno24.10.2010 14.00
Voľno - ŠK Fričkovce24.10.2010 14.00
15. kolo (31.10.2010) o 14.00 hod.
ŠK Fričkovce - TJ Dujava Chmeľová31.10.2010 14.00
voľno - TJ Busov Nižný Tvarožec31.10.2010 14.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Čergov Hertník31.10.2010 14.00
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - TJ Pokrok Porúbka31.10.2010 14.00
TJ Dubinné (N) - TJ Družstevník Stuľany (N)31.10.2010 14.00
TJ Družstevník Kurima (N) - TJ Hviezda Lopúchov (V)31.10.2010 14.00
OcFK Marhaň "B" (N) - FK Rokytov (N)31.10.2010 14.00
TJ Odboj Kurov - Voľno31.10.2010 14.00
16. kolo (07.11.2010) o 13.30 hod.
OcFK Marhaň "B" (N) - TJ Odboj Kurov07.11.2010 13.30
TJ Družstevník Kurima (N) - FK Rokytov (N)07.11.2010 13.30
TJ Dubinné (N) - TJ Hviezda Lopúchov (V)07.11.2010 13.30
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - TJ Družstevník Stuľany (N)07.11.2010 13.30
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Pokrok Porúbka07.11.2010 13.30
voľno - TJ Čergov Hertník07.11.2010 13.30
ŠK Fričkovce - TJ Busov Nižný Tvarožec07.11.2010 13.30
Voľno - TJ Dujava Chmeľová07.11.2010 13.30
17. kolo (14.11.2010) o 13.30 hod.
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Dujava Chmeľová14.11.2010 13.30
TJ Čergov Hertník - ŠK Fričkovce14.11.2010 13.30
TJ Pokrok Porúbka - voľno14.11.2010 13.30
TJ Družstevník Stuľany (N) - FC Poľnohospodár Hervartov14.11.2010 13.30
TJ Hviezda Lopúchov (V) - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly14.11.2010 13.30
FK Rokytov (N) - TJ Dubinné (N)14.11.2010 13.30
TJ Odboj Kurov - TJ Družstevník Kurima (N)14.11.2010 13.30
OcFK Marhaň "B" (N) - Voľno14.11.2010 13.30
18. kolo (27.03.2011) o 15.00 hod.
TJ Družstevník Kurima (N) - OcFK Marhaň "B" (N)27.03.2011 15.00
TJ Dubinné (N) - TJ Odboj Kurov27.03.2011 15.00
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - FK Rokytov (N)27.03.2011 15.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Hviezda Lopúchov (V)27.03.2011 15.00
voľno - TJ Družstevník Stuľany (N)27.03.2011 15.00
ŠK Fričkovce - TJ Pokrok Porúbka27.03.2011 15.00
TJ Dujava Chmeľová - TJ Čergov Hertník27.03.2011 15.00
Voľno - TJ Busov Nižný Tvarožec27.03.2011 15.00
19. kolo (03.04.2011) o 15.30 hod.
TJ Čergov Hertník - TJ Busov Nižný Tvarožec03.04.2011 15.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Dujava Chmeľová03.04.2011 15.30
TJ Družstevník Stuľany (N) - ŠK Fričkovce03.04.2011 15.30
TJ Hviezda Lopúchov (V) - voľno03.04.2011 15.30
FK Rokytov (N) - FC Poľnohospodár Hervartov03.04.2011 15.30
TJ Odboj Kurov - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly03.04.2011 15.30
OcFK Marhaň "B" (N) - TJ Dubinné (N)03.04.2011 15.30
TJ Družstevník Kurima (N) - Voľno03.04.2011 15.30
20. kolo (10.04.2011) o 15.30 hod.
TJ Dubinné (N) - TJ Družstevník Kurima (N)10.04.2011 15.30
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - OcFK Marhaň "B" (N)10.04.2011 15.30
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Odboj Kurov10.04.2011 15.30
voľno - FK Rokytov (N)10.04.2011 15.30
ŠK Fričkovce - TJ Hviezda Lopúchov (V)10.04.2011 15.30
TJ Dujava Chmeľová - TJ Družstevník Stuľany (N)10.04.2011 15.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Pokrok Porúbka10.04.2011 15.30
Voľno - TJ Čergov Hertník10.04.2011 15.30
21. kolo (17.04.2011) o 16.00 hod.
TJ Pokrok Porúbka - TJ Čergov Hertník17.04.2011 16.00
TJ Družstevník Stuľany (N) - TJ Busov Nižný Tvarožec17.04.2011 16.00
TJ Hviezda Lopúchov (V) - TJ Dujava Chmeľová17.04.2011 16.00
FK Rokytov (N) - ŠK Fričkovce17.04.2011 16.00
TJ Odboj Kurov - voľno17.04.2011 16.00
OcFK Marhaň "B" (N) - FC Poľnohospodár Hervartov17.04.2011 16.00
TJ Družstevník Kurima (N) - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly17.04.2011 16.00
TJ Dubinné (N) - Voľno17.04.2011 16.00
22. kolo (24.04.2011) o 16.00 hod.
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - TJ Dubinné (N)24.04.2011 16.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Družstevník Kurima (N)24.04.2011 16.00
voľno - OcFK Marhaň "B" (N)24.04.2011 16.00
ŠK Fričkovce - TJ Odboj Kurov24.04.2011 16.00
TJ Dujava Chmeľová - FK Rokytov (N)24.04.2011 16.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Hviezda Lopúchov (V)24.04.2011 16.00
TJ Čergov Hertník - TJ Družstevník Stuľany (N)24.04.2011 16.00
Voľno - TJ Pokrok Porúbka24.04.2011 16.00
23. kolo (01.05.2011) o 16.30 hod.
TJ Družstevník Stuľany (N) - TJ Pokrok Porúbka01.05.2011 16.30
TJ Hviezda Lopúchov (V) - TJ Čergov Hertník01.05.2011 16.30
FK Rokytov (N) - TJ Busov Nižný Tvarožec01.05.2011 16.30
TJ Dujava Chmeľová - TJ Odboj Kurov01.05.2011 16.30
OcFK Marhaň "B" (N) - ŠK Fričkovce01.05.2011 16.30
TJ Družstevník Kurima (N) - voľno01.05.2011 16.30
TJ Dubinné (N) - FC Poľnohospodár Hervartov01.05.2011 16.30
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - Voľno01.05.2011 16.30
24. kolo (08.05.2011) o 16.30 hod.
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly08.05.2011 16.30
voľno - TJ Dubinné (N)08.05.2011 16.30
ŠK Fričkovce - TJ Družstevník Kurima (N)08.05.2011 16.30
TJ Dujava Chmeľová - OcFK Marhaň "B" (N)08.05.2011 16.30
TJ Odboj Kurov - TJ Busov Nižný Tvarožec08.05.2011 16.30
TJ Čergov Hertník - FK Rokytov (N)08.05.2011 16.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Hviezda Lopúchov (V)08.05.2011 16.30
Voľno - TJ Družstevník Stuľany (N)08.05.2011 16.30
25. kolo (15.05.2011) o 16.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov (V) - TJ Družstevník Stuľany (N)15.05.2011 16.30
FK Rokytov (N) - TJ Pokrok Porúbka15.05.2011 16.30
TJ Odboj Kurov - TJ Čergov Hertník15.05.2011 16.30
OcFK Marhaň "B" (N) - TJ Busov Nižný Tvarožec15.05.2011 16.30
TJ Družstevník Kurima (N) - TJ Dujava Chmeľová15.05.2011 16.30
TJ Dubinné (N) - ŠK Fričkovce15.05.2011 16.30
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - voľno15.05.2011 16.30
FC Poľnohospodár Hervartov - Voľno15.05.2011 16.30
26. kolo (22.05.2011) o 17.00 hod.
voľno - FC Poľnohospodár Hervartov22.05.2011 17.00
ŠK Fričkovce - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly22.05.2011 17.00
TJ Dujava Chmeľová - TJ Dubinné (N)22.05.2011 17.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Družstevník Kurima (N)22.05.2011 17.00
TJ Čergov Hertník - OcFK Marhaň "B" (N)22.05.2011 17.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Odboj Kurov22.05.2011 17.00
TJ Družstevník Stuľany (N) - FK Rokytov (N)22.05.2011 17.00
Voľno - TJ Hviezda Lopúchov (V)22.05.2011 17.00
27. kolo (29.05.2011) o 17.00 hod.
FK Rokytov (N) - TJ Hviezda Lopúchov (V)29.05.2011 17.00
TJ Odboj Kurov - TJ Družstevník Stuľany (N)29.05.2011 17.00
OcFK Marhaň "B" (N) - TJ Pokrok Porúbka29.05.2011 17.00
TJ Družstevník Kurima (N) - TJ Čergov Hertník29.05.2011 17.00
TJ Dubinné (N) - TJ Busov Nižný Tvarožec29.05.2011 17.00
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - TJ Dujava Chmeľová29.05.2011 17.00
FC Poľnohospodár Hervartov - ŠK Fričkovce29.05.2011 17.00
voľno - Voľno29.05.2011 17.00
28. kolo (05.06.2011) o 17.00 hod.
ŠK Fričkovce - voľno05.06.2011 17.00
TJ Dujava Chmeľová - FC Poľnohospodár Hervartov05.06.2011 17.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly05.06.2011 17.00
TJ Čergov Hertník - TJ Dubinné (N)05.06.2011 17.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Kurima (N)05.06.2011 17.00
TJ Družstevník Stuľany (N) - OcFK Marhaň "B" (N)05.06.2011 17.00
TJ Hviezda Lopúchov (V) - TJ Odboj Kurov05.06.2011 17.00
Voľno - FK Rokytov (N)05.06.2011 17.00
29. kolo (12.06.2011) o 17.00 hod.
TJ Odboj Kurov - FK Rokytov (N)12.06.2011 17.00
OcFK Marhaň "B" (N) - TJ Hviezda Lopúchov (V)12.06.2011 17.00
TJ Družstevník Kurima (N) - TJ Družstevník Stuľany (N)12.06.2011 17.00
TJ Dubinné (N) - TJ Pokrok Porúbka12.06.2011 17.00
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - TJ Čergov Hertník12.06.2011 17.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Busov Nižný Tvarožec12.06.2011 17.00
voľno - TJ Dujava Chmeľová12.06.2011 17.00
ŠK Fričkovce - Voľno12.06.2011 17.00
30. kolo (19.06.2011) o 17.30 hod.
TJ Dujava Chmeľová - ŠK Fričkovce19.06.2011 17.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - voľno19.06.2011 17.30
TJ Čergov Hertník - FC Poľnohospodár Hervartov19.06.2011 17.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly19.06.2011 17.30
TJ Družstevník Stuľany (N) - TJ Dubinné (N)19.06.2011 17.30
TJ Hviezda Lopúchov (V) - TJ Družstevník Kurima (N)19.06.2011 17.30
FK Rokytov (N) - OcFK Marhaň "B" (N)19.06.2011 17.30
Voľno - TJ Odboj Kurov19.06.2011 17.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko