::: PROJEKT :::

::: PROJEKT :::

::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

V. liga SZ - VsFZ

Rozpis zápasov v sezóne 2009/2010

Výnimky a poznámky:
Poprad "B" - domáce stretnutia v nedeľu o 10,30 hod. na ihrisku PP-Veľká
St.Ľubovňa "B" - domáce stretnutia na ihrisku v Novej Ľubovni

Náhradné hracie plochy :
St.Ľubovňa "B" ihrisko v St.Ľubovni-hlavná a vedľ.plocha-zraz v N.Ľubovni

1. kolo (02.08.2009) o 16.30 hod.
ŠK FO Štrba - TJ Poľana Šiba02.08.2009 16.30
FK Šarišské Dravce - FK Slovan Kendice02.08.2009 16.30
OFK Uzovce - FK 05 Levoča02.08.2009 16.30
TJ Družstevník Miklušovce - TJ Družstevník Župčany (N)02.08.2009 16.30
FK Družstevník Spišské Bystré - FK Záborské02.08.2009 16.30
FK Družtevník Plavnica - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)02.08.2009 16.30
FK Busov Gaboltov (N) - TJ Družstevník Radatice02.08.2009 16.30
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - FK Rozvoj Pušovce02.08.2009 16.30
2. kolo (05.08.2009) o 16.30 hod.
TJ Poľana Šiba - FK Rozvoj Pušovce05.08.2009 16.30
TJ Družstevník Radatice - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)05.08.2009 16.30
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - FK Busov Gaboltov (N)05.08.2009 16.30
FK Záborské - FK Družtevník Plavnica05.08.2009 16.30
TJ Družstevník Župčany (N) - FK Družstevník Spišské Bystré05.08.2009 16.30
FK 05 Levoča - TJ Družstevník Miklušovce05.08.2009 16.30
FK Slovan Kendice - OFK Uzovce05.08.2009 16.30
ŠK FO Štrba - FK Šarišské Dravce05.08.2009 16.30
3. kolo (09.08.2009) o 16.30 hod.
FK Šarišské Dravce - TJ Poľana Šiba09.08.2009 16.30
OFK Uzovce - ŠK FO Štrba09.08.2009 16.30
TJ Družstevník Miklušovce - FK Slovan Kendice09.08.2009 16.30
FK Družstevník Spišské Bystré - FK 05 Levoča09.08.2009 16.30
FK Družtevník Plavnica - TJ Družstevník Župčany (N)09.08.2009 16.30
FK Busov Gaboltov (N) - FK Záborské09.08.2009 16.30
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)09.08.2009 16.30
FK Rozvoj Pušovce - TJ Družstevník Radatice09.08.2009 16.30
4. kolo (16.08.2009) o 16.00 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Radatice16.08.2009 16.00
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - FK Rozvoj Pušovce16.08.2009 16.00
FK Záborské - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)16.08.2009 16.00
TJ Družstevník Župčany (N) - FK Busov Gaboltov (N)16.08.2009 16.00
FK 05 Levoča - FK Družtevník Plavnica16.08.2009 16.00
FK Slovan Kendice - FK Družstevník Spišské Bystré16.08.2009 16.00
ŠK FO Štrba - TJ Družstevník Miklušovce16.08.2009 16.00
FK Šarišské Dravce - OFK Uzovce16.08.2009 16.00
5. kolo (23.08.2009) o 16.00 hod.
OFK Uzovce - TJ Poľana Šiba23.08.2009 16.00
TJ Družstevník Miklušovce - FK Šarišské Dravce23.08.2009 16.00
FK Družstevník Spišské Bystré - ŠK FO Štrba23.08.2009 16.00
FK Družtevník Plavnica - FK Slovan Kendice23.08.2009 16.00
FK Busov Gaboltov (N) - FK 05 Levoča23.08.2009 16.00
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - TJ Družstevník Župčany (N)23.08.2009 16.00
FK Rozvoj Pušovce - FK Záborské23.08.2009 16.00
TJ Družstevník Radatice - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)23.08.2009 16.00
6. kolo (30.08.2009) o 16.00 hod.
TJ Poľana Šiba - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)30.08.2009 16.00
FK Záborské - TJ Družstevník Radatice30.08.2009 16.00
TJ Družstevník Župčany (N) - FK Rozvoj Pušovce30.08.2009 16.00
FK 05 Levoča - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)30.08.2009 16.00
FK Slovan Kendice - FK Busov Gaboltov (N)30.08.2009 16.00
ŠK FO Štrba - FK Družtevník Plavnica30.08.2009 16.00
FK Šarišské Dravce - FK Družstevník Spišské Bystré30.08.2009 16.00
OFK Uzovce - TJ Družstevník Miklušovce30.08.2009 16.00
7. kolo (06.09.2009) o 15.30 hod.
TJ Družstevník Miklušovce - TJ Poľana Šiba06.09.2009 15.30
FK Družstevník Spišské Bystré - OFK Uzovce06.09.2009 15.30
FK Družtevník Plavnica - FK Šarišské Dravce06.09.2009 15.30
FK Busov Gaboltov (N) - ŠK FO Štrba06.09.2009 15.30
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - FK Slovan Kendice06.09.2009 15.30
FK Rozvoj Pušovce - FK 05 Levoča06.09.2009 15.30
TJ Družstevník Radatice - TJ Družstevník Župčany (N)06.09.2009 15.30
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - FK Záborské06.09.2009 15.30
8. kolo (13.09.2009) o 15.30 hod.
TJ Poľana Šiba - FK Záborské13.09.2009 15.30
TJ Družstevník Župčany (N) - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)13.09.2009 15.30
FK 05 Levoča - TJ Družstevník Radatice13.09.2009 15.30
FK Slovan Kendice - FK Rozvoj Pušovce13.09.2009 15.30
ŠK FO Štrba - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)13.09.2009 15.30
FK Šarišské Dravce - FK Busov Gaboltov (N)13.09.2009 15.30
OFK Uzovce - FK Družtevník Plavnica13.09.2009 15.30
TJ Družstevník Miklušovce - FK Družstevník Spišské Bystré13.09.2009 15.30
9. kolo (20.09.2009) o 15.00 hod.
FK Družstevník Spišské Bystré - TJ Poľana Šiba20.09.2009 15.00
FK Družtevník Plavnica - TJ Družstevník Miklušovce20.09.2009 15.00
FK Busov Gaboltov (N) - OFK Uzovce20.09.2009 15.00
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - FK Šarišské Dravce20.09.2009 15.00
FK Rozvoj Pušovce - ŠK FO Štrba20.09.2009 15.00
TJ Družstevník Radatice - FK Slovan Kendice20.09.2009 15.00
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - FK 05 Levoča20.09.2009 15.00
FK Záborské - TJ Družstevník Župčany (N)20.09.2009 15.00
10. kolo (27.09.2009) o 15.00 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Župčany (N)27.09.2009 15.00
FK 05 Levoča - FK Záborské27.09.2009 15.00
FK Slovan Kendice - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)27.09.2009 15.00
ŠK FO Štrba - TJ Družstevník Radatice27.09.2009 15.00
FK Šarišské Dravce - FK Rozvoj Pušovce27.09.2009 15.00
OFK Uzovce - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)27.09.2009 15.00
TJ Družstevník Miklušovce - FK Busov Gaboltov (N)27.09.2009 15.00
FK Družstevník Spišské Bystré - FK Družtevník Plavnica27.09.2009 15.00
11. kolo (04.10.2009) o 14.30 hod.
FK Družtevník Plavnica - TJ Poľana Šiba04.10.2009 14.30
FK Busov Gaboltov (N) - FK Družstevník Spišské Bystré04.10.2009 14.30
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - TJ Družstevník Miklušovce04.10.2009 14.30
FK Rozvoj Pušovce - OFK Uzovce04.10.2009 14.30
TJ Družstevník Radatice - FK Šarišské Dravce04.10.2009 14.30
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - ŠK FO Štrba04.10.2009 14.30
FK Záborské - FK Slovan Kendice04.10.2009 14.30
TJ Družstevník Župčany (N) - FK 05 Levoča04.10.2009 14.30
12. kolo (11.10.2009) o 14.30 hod.
TJ Poľana Šiba - FK 05 Levoča11.10.2009 14.30
FK Slovan Kendice - TJ Družstevník Župčany (N)11.10.2009 14.30
ŠK FO Štrba - FK Záborské11.10.2009 14.30
FK Šarišské Dravce - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)11.10.2009 14.30
OFK Uzovce - TJ Družstevník Radatice11.10.2009 14.30
TJ Družstevník Miklušovce - FK Rozvoj Pušovce11.10.2009 14.30
FK Družstevník Spišské Bystré - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)11.10.2009 14.30
FK Družtevník Plavnica - FK Busov Gaboltov (N)11.10.2009 14.30
13. kolo (18.10.2009) o 14.00 hod.
FK Busov Gaboltov (N) - TJ Poľana Šiba18.10.2009 14.00
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - FK Družtevník Plavnica18.10.2009 14.00
FK Rozvoj Pušovce - FK Družstevník Spišské Bystré18.10.2009 14.00
TJ Družstevník Radatice - TJ Družstevník Miklušovce18.10.2009 14.00
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - OFK Uzovce18.10.2009 14.00
FK Záborské - FK Šarišské Dravce18.10.2009 14.00
TJ Družstevník Župčany (N) - ŠK FO Štrba18.10.2009 14.00
FK 05 Levoča - FK Slovan Kendice18.10.2009 14.00
14. kolo (25.10.2009) o 14.00 hod.
TJ Poľana Šiba - FK Slovan Kendice25.10.2009 14.00
ŠK FO Štrba - FK 05 Levoča25.10.2009 14.00
FK Šarišské Dravce - TJ Družstevník Župčany (N)25.10.2009 14.00
OFK Uzovce - FK Záborské25.10.2009 14.00
TJ Družstevník Miklušovce - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)25.10.2009 14.00
FK Družstevník Spišské Bystré - TJ Družstevník Radatice25.10.2009 14.00
FK Družtevník Plavnica - FK Rozvoj Pušovce25.10.2009 14.00
FK Busov Gaboltov (N) - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)25.10.2009 14.00
15. kolo (01.11.2009) o 13.30 hod.
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - TJ Poľana Šiba01.11.2009 13.30
FK Rozvoj Pušovce - FK Busov Gaboltov (N)01.11.2009 13.30
TJ Družstevník Radatice - FK Družtevník Plavnica01.11.2009 13.30
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - FK Družstevník Spišské Bystré01.11.2009 13.30
FK Záborské - TJ Družstevník Miklušovce01.11.2009 13.30
TJ Družstevník Župčany (N) - OFK Uzovce01.11.2009 13.30
FK 05 Levoča - FK Šarišské Dravce01.11.2009 13.30
FK Slovan Kendice - ŠK FO Štrba01.11.2009 13.30
16. kolo (08.11.2009) o 13.30 hod.
TJ Poľana Šiba - ŠK FO Štrba08.11.2009 13.30
FK Slovan Kendice - FK Šarišské Dravce08.11.2009 13.30
FK 05 Levoča - OFK Uzovce08.11.2009 13.30
TJ Družstevník Župčany (N) - TJ Družstevník Miklušovce08.11.2009 13.30
FK Záborské - FK Družstevník Spišské Bystré08.11.2009 13.30
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - FK Družtevník Plavnica08.11.2009 13.30
TJ Družstevník Radatice - FK Busov Gaboltov (N)08.11.2009 13.30
FK Rozvoj Pušovce - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)08.11.2009 13.30
17. kolo (14.03.2010) o 14.30 hod.
FK Rozvoj Pušovce - TJ Poľana Šiba14.03.2010 14.30
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - TJ Družstevník Radatice14.03.2010 14.30
FK Busov Gaboltov (N) - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)14.03.2010 14.30
FK Družtevník Plavnica - FK Záborské14.03.2010 14.30
FK Družstevník Spišské Bystré - TJ Družstevník Župčany (N)14.03.2010 14.30
TJ Družstevník Miklušovce - FK 05 Levoča14.03.2010 14.30
OFK Uzovce - FK Slovan Kendice14.03.2010 14.30
FK Šarišské Dravce - ŠK FO Štrba14.03.2010 14.30
18. kolo (21.03.2010) o 15.00 hod.
TJ Poľana Šiba - FK Šarišské Dravce21.03.2010 15.00
ŠK FO Štrba - OFK Uzovce21.03.2010 15.00
FK Slovan Kendice - TJ Družstevník Miklušovce21.03.2010 15.00
FK 05 Levoča - FK Družstevník Spišské Bystré21.03.2010 15.00
TJ Družstevník Župčany (N) - FK Družtevník Plavnica21.03.2010 15.00
FK Záborské - FK Busov Gaboltov (N)21.03.2010 15.00
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)21.03.2010 15.00
TJ Družstevník Radatice - FK Rozvoj Pušovce21.03.2010 15.00
19. kolo (28.03.2010) o 15.00 hod.
TJ Družstevník Radatice - TJ Poľana Šiba28.03.2010 15.00
FK Rozvoj Pušovce - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)28.03.2010 15.00
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - FK Záborské28.03.2010 15.00
FK Busov Gaboltov (N) - TJ Družstevník Župčany (N)28.03.2010 15.00
FK Družtevník Plavnica - FK 05 Levoča28.03.2010 15.00
FK Družstevník Spišské Bystré - FK Slovan Kendice28.03.2010 15.00
TJ Družstevník Miklušovce - ŠK FO Štrba28.03.2010 15.00
OFK Uzovce - FK Šarišské Dravce28.03.2010 15.00
20. kolo (04.04.2010) o 15.30 hod.
TJ Poľana Šiba - OFK Uzovce04.04.2010 15.30
FK Šarišské Dravce - TJ Družstevník Miklušovce04.04.2010 15.30
ŠK FO Štrba - FK Družstevník Spišské Bystré04.04.2010 15.30
FK Slovan Kendice - FK Družtevník Plavnica04.04.2010 15.30
FK 05 Levoča - FK Busov Gaboltov (N)04.04.2010 15.30
TJ Družstevník Župčany (N) - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)04.04.2010 15.30
FK Záborské - FK Rozvoj Pušovce04.04.2010 15.30
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - TJ Družstevník Radatice04.04.2010 15.30
21. kolo (11.04.2010) o 15.30 hod.
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - TJ Poľana Šiba11.04.2010 15.30
TJ Družstevník Radatice - FK Záborské11.04.2010 15.30
FK Rozvoj Pušovce - TJ Družstevník Župčany (N)11.04.2010 15.30
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - FK 05 Levoča11.04.2010 15.30
FK Busov Gaboltov (N) - FK Slovan Kendice11.04.2010 15.30
FK Družtevník Plavnica - ŠK FO Štrba11.04.2010 15.30
FK Družstevník Spišské Bystré - FK Šarišské Dravce11.04.2010 15.30
TJ Družstevník Miklušovce - OFK Uzovce11.04.2010 15.30
22. kolo (18.04.2010) o 16.00 hod.
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Miklušovce18.04.2010 16.00
OFK Uzovce - FK Družstevník Spišské Bystré18.04.2010 16.00
FK Šarišské Dravce - FK Družtevník Plavnica18.04.2010 16.00
ŠK FO Štrba - FK Busov Gaboltov (N)18.04.2010 16.00
FK Slovan Kendice - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)18.04.2010 16.00
FK 05 Levoča - FK Rozvoj Pušovce18.04.2010 16.00
TJ Družstevník Župčany (N) - TJ Družstevník Radatice18.04.2010 16.00
FK Záborské - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)18.04.2010 16.00
23. kolo (25.04.2010) o 16.00 hod.
FK Záborské - TJ Poľana Šiba25.04.2010 16.00
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - TJ Družstevník Župčany (N)25.04.2010 16.00
TJ Družstevník Radatice - FK 05 Levoča25.04.2010 16.00
FK Rozvoj Pušovce - FK Slovan Kendice25.04.2010 16.00
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - ŠK FO Štrba25.04.2010 16.00
FK Busov Gaboltov (N) - FK Šarišské Dravce25.04.2010 16.00
FK Družtevník Plavnica - OFK Uzovce25.04.2010 16.00
FK Družstevník Spišské Bystré - TJ Družstevník Miklušovce25.04.2010 16.00
24. kolo (02.05.2010) o 16.30 hod.
TJ Poľana Šiba - FK Družstevník Spišské Bystré02.05.2010 16.30
TJ Družstevník Miklušovce - FK Družtevník Plavnica02.05.2010 16.30
OFK Uzovce - FK Busov Gaboltov (N)02.05.2010 16.30
FK Šarišské Dravce - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)02.05.2010 16.30
ŠK FO Štrba - FK Rozvoj Pušovce02.05.2010 16.30
FK Slovan Kendice - TJ Družstevník Radatice02.05.2010 16.30
FK 05 Levoča - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)02.05.2010 16.30
TJ Družstevník Župčany (N) - FK Záborské02.05.2010 16.30
25. kolo (09.05.2010) o 16.30 hod.
TJ Družstevník Župčany (N) - TJ Poľana Šiba09.05.2010 16.30
FK Záborské - FK 05 Levoča09.05.2010 16.30
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - FK Slovan Kendice09.05.2010 16.30
TJ Družstevník Radatice - ŠK FO Štrba09.05.2010 16.30
FK Rozvoj Pušovce - FK Šarišské Dravce09.05.2010 16.30
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - OFK Uzovce09.05.2010 16.30
FK Busov Gaboltov (N) - TJ Družstevník Miklušovce09.05.2010 16.30
FK Družtevník Plavnica - FK Družstevník Spišské Bystré09.05.2010 16.30
26. kolo (16.05.2010) o 17.00 hod.
TJ Poľana Šiba - FK Družtevník Plavnica16.05.2010 17.00
FK Družstevník Spišské Bystré - FK Busov Gaboltov (N)16.05.2010 17.00
TJ Družstevník Miklušovce - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)16.05.2010 17.00
OFK Uzovce - FK Rozvoj Pušovce16.05.2010 17.00
FK Šarišské Dravce - TJ Družstevník Radatice16.05.2010 17.00
ŠK FO Štrba - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)16.05.2010 17.00
FK Slovan Kendice - FK Záborské16.05.2010 17.00
FK 05 Levoča - TJ Družstevník Župčany (N)16.05.2010 17.00
27. kolo (23.05.2010) o 17.00 hod.
FK 05 Levoča - TJ Poľana Šiba23.05.2010 17.00
TJ Družstevník Župčany (N) - FK Slovan Kendice23.05.2010 17.00
FK Záborské - ŠK FO Štrba23.05.2010 17.00
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - FK Šarišské Dravce23.05.2010 17.00
TJ Družstevník Radatice - OFK Uzovce23.05.2010 17.00
FK Rozvoj Pušovce - TJ Družstevník Miklušovce23.05.2010 17.00
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - FK Družstevník Spišské Bystré23.05.2010 17.00
FK Busov Gaboltov (N) - FK Družtevník Plavnica23.05.2010 17.00
28. kolo (30.05.2010) o 17.00 hod.
TJ Poľana Šiba - FK Busov Gaboltov (N)30.05.2010 17.00
FK Družtevník Plavnica - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)30.05.2010 17.00
FK Družstevník Spišské Bystré - FK Rozvoj Pušovce30.05.2010 17.00
TJ Družstevník Miklušovce - TJ Družstevník Radatice30.05.2010 17.00
OFK Uzovce - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)30.05.2010 17.00
FK Šarišské Dravce - FK Záborské30.05.2010 17.00
ŠK FO Štrba - TJ Družstevník Župčany (N)30.05.2010 17.00
FK Slovan Kendice - FK 05 Levoča30.05.2010 17.00
29. kolo (06.06.2010) o 17.00 hod.
FK Slovan Kendice - TJ Poľana Šiba06.06.2010 17.00
FK 05 Levoča - ŠK FO Štrba06.06.2010 17.00
TJ Družstevník Župčany (N) - FK Šarišské Dravce06.06.2010 17.00
FK Záborské - OFK Uzovce06.06.2010 17.00
MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N) - TJ Družstevník Miklušovce06.06.2010 17.00
TJ Družstevník Radatice - FK Družstevník Spišské Bystré06.06.2010 17.00
FK Rozvoj Pušovce - FK Družtevník Plavnica06.06.2010 17.00
FK Marco-Climatech Hranovnica (N) - FK Busov Gaboltov (N)06.06.2010 17.00
30. kolo (13.06.2010) o 17.00 hod.
TJ Poľana Šiba - FK Marco-Climatech Hranovnica (N)13.06.2010 17.00
FK Busov Gaboltov (N) - FK Rozvoj Pušovce13.06.2010 17.00
FK Družtevník Plavnica - TJ Družstevník Radatice13.06.2010 17.00
FK Družstevník Spišské Bystré - MFK Goral Stará Ľubovňa "B" (N)13.06.2010 17.00
TJ Družstevník Miklušovce - FK Záborské13.06.2010 17.00
OFK Uzovce - TJ Družstevník Župčany (N)13.06.2010 17.00
FK Šarišské Dravce - FK 05 Levoča13.06.2010 17.00
ŠK FO Štrba - FK Slovan Kendice13.06.2010 17.00



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko