::: PROJEKT :::

::: PROJEKT :::

::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Žiaci - II. trieda

Rozpis zápasov v sezóne 2009/2010

Výnimky a poznámky:
2. FC Bardejov - domáce stretnutia v Kobylách v ÚHČ
Šiba - domáce stretnutia v Hervartove v ÚHČ

1. kolo (08.08.2009) o 10.30 hod.
FK Busov Gaboltov (N) - ŠŠK Hažlín08.08.2009 10.30
TJ Verchovina Smilno - 2. FC Bardejov08.08.2009 10.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Hviezda Lopúchov08.08.2009 10.30
TJ Družstevník Osikov (N) - TJ Beloveža (N)08.08.2009 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Strojár Kružlov08.08.2009 10.30
2. kolo (15.08.2009) o 10.30 hod.
ŠŠK Hažlín - TJ Strojár Kružlov15.08.2009 10.30
TJ Beloveža (N) - TJ Poľana Šiba15.08.2009 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Osikov (N)15.08.2009 10.30
2. FC Bardejov - TJ Čerhov Bartošovce15.08.2009 10.30
FK Busov Gaboltov (N) - TJ Verchovina Smilno15.08.2009 10.30
3. kolo (22.08.2009) o 10.30 hod.
TJ Verchovina Smilno - ŠŠK Hažlín22.08.2009 10.30
TJ Čerhov Bartošovce - FK Busov Gaboltov (N)22.08.2009 10.30
TJ Družstevník Osikov (N) - 2. FC Bardejov22.08.2009 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Hviezda Lopúchov22.08.2009 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Beloveža (N)22.08.2009 10.30
4. kolo (29.08.2009) o 10.30 hod.
ŠŠK Hažlín - TJ Beloveža (N)29.08.2009 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Strojár Kružlov29.08.2009 10.30
2. FC Bardejov - TJ Poľana Šiba29.08.2009 10.30
FK Busov Gaboltov (N) - TJ Družstevník Osikov (N)29.08.2009 10.30
TJ Verchovina Smilno - TJ Čerhov Bartošovce29.08.2009 10.30
5. kolo (05.09.2009) o 10.30 hod.
TJ Čerhov Bartošovce - ŠŠK Hažlín05.09.2009 10.30
TJ Družstevník Osikov (N) - TJ Verchovina Smilno05.09.2009 10.30
TJ Poľana Šiba - FK Busov Gaboltov (N)05.09.2009 10.30
TJ Strojár Kružlov - 2. FC Bardejov05.09.2009 10.30
TJ Beloveža (N) - TJ Hviezda Lopúchov05.09.2009 10.30
6. kolo (12.09.2009) o 10.30 hod.
ŠŠK Hažlín - TJ Hviezda Lopúchov12.09.2009 10.30
2. FC Bardejov - TJ Beloveža (N)12.09.2009 10.30
FK Busov Gaboltov (N) - TJ Strojár Kružlov12.09.2009 10.30
TJ Verchovina Smilno - TJ Poľana Šiba12.09.2009 10.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Družstevník Osikov (N)12.09.2009 10.30
7. kolo (19.09.2009) o 10.30 hod.
TJ Družstevník Osikov (N) - ŠŠK Hažlín19.09.2009 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Čerhov Bartošovce19.09.2009 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Verchovina Smilno19.09.2009 10.30
TJ Beloveža (N) - FK Busov Gaboltov (N)19.09.2009 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - 2. FC Bardejov19.09.2009 10.30
8. kolo (26.09.2009) o 10.30 hod.
ŠŠK Hažlín - 2. FC Bardejov26.09.2009 10.30
FK Busov Gaboltov (N) - TJ Hviezda Lopúchov26.09.2009 10.30
TJ Verchovina Smilno - TJ Beloveža (N)26.09.2009 10.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Strojár Kružlov26.09.2009 10.30
TJ Družstevník Osikov (N) - TJ Poľana Šiba26.09.2009 10.30
9. kolo (03.10.2009) o 10.30 hod.
TJ Poľana Šiba - ŠŠK Hažlín03.10.2009 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník Osikov (N)03.10.2009 10.30
TJ Beloveža (N) - TJ Čerhov Bartošovce03.10.2009 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Verchovina Smilno03.10.2009 10.30
2. FC Bardejov - FK Busov Gaboltov (N)03.10.2009 10.30
10. kolo (24.04.2010) o 10.30 hod.
ŠŠK Hažlín - FK Busov Gaboltov (N)24.04.2010 10.30
2. FC Bardejov - TJ Verchovina Smilno24.04.2010 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Čerhov Bartošovce24.04.2010 10.30
TJ Beloveža (N) - TJ Družstevník Osikov (N)24.04.2010 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Poľana Šiba24.04.2010 10.30
11. kolo (01.05.2010) o 10.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - ŠŠK Hažlín01.05.2010 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Beloveža (N)01.05.2010 10.30
TJ Družstevník Osikov (N) - TJ Hviezda Lopúchov01.05.2010 10.30
TJ Čerhov Bartošovce - 2. FC Bardejov01.05.2010 10.30
TJ Verchovina Smilno - FK Busov Gaboltov (N)01.05.2010 10.30
12. kolo (08.05.2010) o 10.30 hod.
ŠŠK Hažlín - TJ Verchovina Smilno08.05.2010 10.30
FK Busov Gaboltov (N) - TJ Čerhov Bartošovce08.05.2010 10.30
2. FC Bardejov - TJ Družstevník Osikov (N)08.05.2010 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Poľana Šiba08.05.2010 10.30
TJ Beloveža (N) - TJ Strojár Kružlov08.05.2010 10.30
13. kolo (15.05.2010) o 10.30 hod.
TJ Beloveža (N) - ŠŠK Hažlín15.05.2010 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Hviezda Lopúchov15.05.2010 10.30
TJ Poľana Šiba - 2. FC Bardejov15.05.2010 10.30
TJ Družstevník Osikov (N) - FK Busov Gaboltov (N)15.05.2010 10.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Verchovina Smilno15.05.2010 10.30
14. kolo (22.05.2010) o 10.30 hod.
ŠŠK Hažlín - TJ Čerhov Bartošovce22.05.2010 10.30
TJ Verchovina Smilno - TJ Družstevník Osikov (N)22.05.2010 10.30
FK Busov Gaboltov (N) - TJ Poľana Šiba22.05.2010 10.30
2. FC Bardejov - TJ Strojár Kružlov22.05.2010 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Beloveža (N)22.05.2010 10.30
15. kolo (29.05.2010) o 10.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - ŠŠK Hažlín29.05.2010 10.30
TJ Beloveža (N) - 2. FC Bardejov29.05.2010 10.30
TJ Strojár Kružlov - FK Busov Gaboltov (N)29.05.2010 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Verchovina Smilno29.05.2010 10.30
TJ Družstevník Osikov (N) - TJ Čerhov Bartošovce29.05.2010 10.30
16. kolo (05.06.2010) o 10.30 hod.
ŠŠK Hažlín - TJ Družstevník Osikov (N)05.06.2010 10.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Poľana Šiba05.06.2010 10.30
TJ Verchovina Smilno - TJ Strojár Kružlov05.06.2010 10.30
FK Busov Gaboltov (N) - TJ Beloveža (N)05.06.2010 10.30
2. FC Bardejov - TJ Hviezda Lopúchov05.06.2010 10.30
17. kolo (12.06.2010) o 10.30 hod.
2. FC Bardejov - ŠŠK Hažlín12.06.2010 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - FK Busov Gaboltov (N)12.06.2010 10.30
TJ Beloveža (N) - TJ Verchovina Smilno12.06.2010 10.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Čerhov Bartošovce12.06.2010 10.30
TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Osikov (N)12.06.2010 10.30
18. kolo (19.06.2010) o 10.30 hod.
ŠŠK Hažlín - TJ Poľana Šiba19.06.2010 10.30
TJ Družstevník Osikov (N) - TJ Strojár Kružlov19.06.2010 10.30
TJ Čerhov Bartošovce - TJ Beloveža (N)19.06.2010 10.30
TJ Verchovina Smilno - TJ Hviezda Lopúchov19.06.2010 10.30
FK Busov Gaboltov (N) - 2. FC Bardejov19.06.2010 10.30



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko