::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

II. trieda - dospelí

Rozpis zápasov v sezóne 2011/2012

1. kolo (07.08.2011) o 16.30 hod.
ŠK Fričkovce - TJ PD Mier Poliakovce (V)07.08.2011 16.30
TJ Dubinné - Voľno07.08.2011 16.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Kobyly07.08.2011 16.30
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Družstevník Stuľany07.08.2011 16.30
TJ Čergov Hertník - TJ Dujava Chmeľová07.08.2011 16.30
TJ Strojár Kružlov "B" (N) - TJ Busov Nižný Tvarožec07.08.2011 16.30
TJ Odboj Kurov - OFK Rokytov07.08.2011 16.30
2. kolo (14.08.2011) o 16.30 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - OFK Rokytov14.08.2011 16.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Odboj Kurov14.08.2011 16.30
TJ Dujava Chmeľová - TJ Strojár Kružlov "B" (N)14.08.2011 16.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Čergov Hertník14.08.2011 16.30
TJ Družstevník Kobyly - FC Poľnohospodár Hervartov14.08.2011 16.30
Voľno - TJ Pokrok Porúbka14.08.2011 16.30
ŠK Fričkovce - TJ Dubinné14.08.2011 16.30
3. kolo (21.08.2011) o 16.00 hod.
TJ Dubinné - TJ PD Mier Poliakovce (V)21.08.2011 16.00
TJ Pokrok Porúbka - ŠK Fričkovce21.08.2011 16.00
FC Poľnohospodár Hervartov - Voľno21.08.2011 16.00
TJ Čergov Hertník - TJ Družstevník Kobyly21.08.2011 16.00
TJ Strojár Kružlov "B" (N) - TJ Družstevník Stuľany21.08.2011 16.00
TJ Odboj Kurov - TJ Dujava Chmeľová21.08.2011 16.00
OFK Rokytov - TJ Busov Nižný Tvarožec21.08.2011 16.00
4. kolo (28.08.2011) o 16.00 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Busov Nižný Tvarožec28.08.2011 16.00
TJ Dujava Chmeľová - OFK Rokytov28.08.2011 16.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Odboj Kurov28.08.2011 16.00
TJ Družstevník Kobyly - TJ Strojár Kružlov "B" (N)28.08.2011 16.00
Voľno - TJ Čergov Hertník28.08.2011 16.00
ŠK Fričkovce - FC Poľnohospodár Hervartov28.08.2011 16.00
TJ Dubinné - TJ Pokrok Porúbka28.08.2011 16.00
5. kolo (04.09.2011) o 15.30 hod.
TJ Pokrok Porúbka - TJ PD Mier Poliakovce (V)04.09.2011 15.30
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Dubinné04.09.2011 15.30
TJ Čergov Hertník - ŠK Fričkovce04.09.2011 15.30
TJ Strojár Kružlov "B" (N) - Voľno04.09.2011 15.30
TJ Odboj Kurov - TJ Družstevník Kobyly04.09.2011 15.30
OFK Rokytov - TJ Družstevník Stuľany04.09.2011 15.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Dujava Chmeľová04.09.2011 15.30
6. kolo (11.09.2011) o 15.30 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Dujava Chmeľová11.09.2011 15.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Busov Nižný Tvarožec11.09.2011 15.30
TJ Družstevník Kobyly - OFK Rokytov11.09.2011 15.30
Voľno - TJ Odboj Kurov11.09.2011 15.30
ŠK Fričkovce - TJ Strojár Kružlov "B" (N)11.09.2011 15.30
TJ Dubinné - TJ Čergov Hertník11.09.2011 15.30
TJ Pokrok Porúbka - FC Poľnohospodár Hervartov11.09.2011 15.30
7. kolo (18.09.2011) o 15.00 hod.
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ PD Mier Poliakovce (V)18.09.2011 15.00
TJ Čergov Hertník - TJ Pokrok Porúbka18.09.2011 15.00
TJ Strojár Kružlov "B" (N) - TJ Dubinné18.09.2011 15.00
TJ Odboj Kurov - ŠK Fričkovce18.09.2011 15.00
OFK Rokytov - Voľno18.09.2011 15.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Družstevník Kobyly18.09.2011 15.00
TJ Dujava Chmeľová - TJ Družstevník Stuľany18.09.2011 15.00
8. kolo (25.09.2011) o 15.00 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Družstevník Stuľany25.09.2011 15.00
TJ Družstevník Kobyly - TJ Dujava Chmeľová25.09.2011 15.00
Voľno - TJ Busov Nižný Tvarožec25.09.2011 15.00
ŠK Fričkovce - OFK Rokytov25.09.2011 15.00
TJ Dubinné - TJ Odboj Kurov25.09.2011 15.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Strojár Kružlov "B" (N)25.09.2011 15.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Čergov Hertník25.09.2011 15.00
9. kolo (02.10.2011) o 14.30 hod.
TJ Čergov Hertník - TJ PD Mier Poliakovce (V)02.10.2011 14.30
TJ Strojár Kružlov "B" (N) - FC Poľnohospodár Hervartov02.10.2011 14.30
TJ Odboj Kurov - TJ Pokrok Porúbka02.10.2011 14.30
OFK Rokytov - TJ Dubinné02.10.2011 14.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - ŠK Fričkovce02.10.2011 14.30
TJ Dujava Chmeľová - Voľno02.10.2011 14.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Družstevník Kobyly02.10.2011 14.30
10. kolo (09.10.2011) o 14.30 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Družstevník Kobyly09.10.2011 14.30
Voľno - TJ Družstevník Stuľany09.10.2011 14.30
ŠK Fričkovce - TJ Dujava Chmeľová09.10.2011 14.30
TJ Dubinné - TJ Busov Nižný Tvarožec09.10.2011 14.30
TJ Pokrok Porúbka - OFK Rokytov09.10.2011 14.30
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Odboj Kurov09.10.2011 14.30
TJ Čergov Hertník - TJ Strojár Kružlov "B" (N)09.10.2011 14.30
11. kolo (16.10.2011) o 14.00 hod.
TJ Strojár Kružlov "B" (N) - TJ PD Mier Poliakovce (V)16.10.2011 14.00
TJ Odboj Kurov - TJ Čergov Hertník16.10.2011 14.00
OFK Rokytov - FC Poľnohospodár Hervartov16.10.2011 14.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Pokrok Porúbka16.10.2011 14.00
TJ Dujava Chmeľová - TJ Dubinné16.10.2011 14.00
TJ Družstevník Stuľany - ŠK Fričkovce16.10.2011 14.00
TJ Družstevník Kobyly - Voľno16.10.2011 14.00
12. kolo (23.10.2011) o 14.00 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - Voľno23.10.2011 14.00
ŠK Fričkovce - TJ Družstevník Kobyly23.10.2011 14.00
TJ Dubinné - TJ Družstevník Stuľany23.10.2011 14.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Dujava Chmeľová23.10.2011 14.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Busov Nižný Tvarožec23.10.2011 14.00
TJ Čergov Hertník - OFK Rokytov23.10.2011 14.00
TJ Strojár Kružlov "B" (N) - TJ Odboj Kurov23.10.2011 14.00
13. kolo (30.10.2011) o 14.00 hod.
TJ Odboj Kurov - TJ PD Mier Poliakovce (V)30.10.2011 14.00
OFK Rokytov - TJ Strojár Kružlov "B" (N)30.10.2011 14.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Čergov Hertník30.10.2011 14.00
TJ Dujava Chmeľová - FC Poľnohospodár Hervartov30.10.2011 14.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Porúbka30.10.2011 14.00
TJ Družstevník Kobyly - TJ Dubinné30.10.2011 14.00
Voľno - ŠK Fričkovce30.10.2011 14.00
14. kolo (06.11.2011) o 13.30 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - ŠK Fričkovce06.11.2011 13.30
Voľno - TJ Dubinné06.11.2011 13.30
TJ Družstevník Kobyly - TJ Pokrok Porúbka06.11.2011 13.30
TJ Družstevník Stuľany - FC Poľnohospodár Hervartov06.11.2011 13.30
TJ Dujava Chmeľová - TJ Čergov Hertník06.11.2011 13.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Strojár Kružlov "B" (N)06.11.2011 13.30
OFK Rokytov - TJ Odboj Kurov06.11.2011 13.30
15. kolo (01.04.2012) o 15.30 hod.
OFK Rokytov - TJ PD Mier Poliakovce (V)01.04.2012 15.30
TJ Odboj Kurov - TJ Busov Nižný Tvarožec01.04.2012 15.30
TJ Strojár Kružlov "B" (N) - TJ Dujava Chmeľová01.04.2012 15.30
TJ Čergov Hertník - TJ Družstevník Stuľany01.04.2012 15.30
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Družstevník Kobyly01.04.2012 15.30
TJ Pokrok Porúbka - Voľno01.04.2012 15.30
TJ Dubinné - ŠK Fričkovce01.04.2012 15.30
16. kolo (08.04.2012) o 15.30 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Dubinné08.04.2012 15.30
ŠK Fričkovce - TJ Pokrok Porúbka08.04.2012 15.30
Voľno - FC Poľnohospodár Hervartov08.04.2012 15.30
TJ Družstevník Kobyly - TJ Čergov Hertník08.04.2012 15.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Strojár Kružlov "B" (N)08.04.2012 15.30
TJ Dujava Chmeľová - TJ Odboj Kurov08.04.2012 15.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - OFK Rokytov08.04.2012 15.30
17. kolo (15.04.2012) o 15.30 hod.
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ PD Mier Poliakovce (V)15.04.2012 15.30
OFK Rokytov - TJ Dujava Chmeľová15.04.2012 15.30
TJ Odboj Kurov - TJ Družstevník Stuľany15.04.2012 15.30
TJ Strojár Kružlov "B" (N) - TJ Družstevník Kobyly15.04.2012 15.30
TJ Čergov Hertník - Voľno15.04.2012 15.30
FC Poľnohospodár Hervartov - ŠK Fričkovce15.04.2012 15.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Dubinné15.04.2012 15.30
18. kolo (22.04.2012) o 16.00 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Pokrok Porúbka22.04.2012 16.00
TJ Dubinné - FC Poľnohospodár Hervartov22.04.2012 16.00
ŠK Fričkovce - TJ Čergov Hertník22.04.2012 16.00
Voľno - TJ Strojár Kružlov "B" (N)22.04.2012 16.00
TJ Družstevník Kobyly - TJ Odboj Kurov22.04.2012 16.00
TJ Družstevník Stuľany - OFK Rokytov22.04.2012 16.00
TJ Dujava Chmeľová - TJ Busov Nižný Tvarožec22.04.2012 16.00
19. kolo (29.04.2012) o 16.00 hod.
TJ Dujava Chmeľová - TJ PD Mier Poliakovce (V)29.04.2012 16.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Družstevník Stuľany29.04.2012 16.00
OFK Rokytov - TJ Družstevník Kobyly29.04.2012 16.00
TJ Odboj Kurov - Voľno29.04.2012 16.00
TJ Strojár Kružlov "B" (N) - ŠK Fričkovce29.04.2012 16.00
TJ Čergov Hertník - TJ Dubinné29.04.2012 16.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Pokrok Porúbka29.04.2012 16.00
20. kolo (06.05.2012) o 16.30 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - FC Poľnohospodár Hervartov06.05.2012 16.30
TJ Pokrok Porúbka - TJ Čergov Hertník06.05.2012 16.30
TJ Dubinné - TJ Strojár Kružlov "B" (N)06.05.2012 16.30
ŠK Fričkovce - TJ Odboj Kurov06.05.2012 16.30
Voľno - OFK Rokytov06.05.2012 16.30
TJ Družstevník Kobyly - TJ Busov Nižný Tvarožec06.05.2012 16.30
TJ Družstevník Stuľany - TJ Dujava Chmeľová06.05.2012 16.30
21. kolo (13.05.2012) o 16.30 hod.
TJ Družstevník Stuľany - TJ PD Mier Poliakovce (V)13.05.2012 16.30
TJ Dujava Chmeľová - TJ Družstevník Kobyly13.05.2012 16.30
TJ Busov Nižný Tvarožec - Voľno13.05.2012 16.30
OFK Rokytov - ŠK Fričkovce13.05.2012 16.30
TJ Odboj Kurov - TJ Dubinné13.05.2012 16.30
TJ Strojár Kružlov "B" (N) - TJ Pokrok Porúbka13.05.2012 16.30
TJ Čergov Hertník - FC Poľnohospodár Hervartov13.05.2012 16.30
22. kolo (20.05.2012) o 17.00 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Čergov Hertník20.05.2012 17.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Strojár Kružlov "B" (N)20.05.2012 17.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Odboj Kurov20.05.2012 17.00
TJ Dubinné - OFK Rokytov20.05.2012 17.00
ŠK Fričkovce - TJ Busov Nižný Tvarožec20.05.2012 17.00
Voľno - TJ Dujava Chmeľová20.05.2012 17.00
TJ Družstevník Kobyly - TJ Družstevník Stuľany20.05.2012 17.00
23. kolo (27.05.2012) o 17.00 hod.
TJ Družstevník Kobyly - TJ PD Mier Poliakovce (V)27.05.2012 17.00
TJ Družstevník Stuľany - Voľno27.05.2012 17.00
TJ Dujava Chmeľová - ŠK Fričkovce27.05.2012 17.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - TJ Dubinné27.05.2012 17.00
OFK Rokytov - TJ Pokrok Porúbka27.05.2012 17.00
TJ Odboj Kurov - FC Poľnohospodár Hervartov27.05.2012 17.00
TJ Strojár Kružlov "B" (N) - TJ Čergov Hertník27.05.2012 17.00
24. kolo (03.06.2012) o 17.00 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Strojár Kružlov "B" (N)03.06.2012 17.00
TJ Čergov Hertník - TJ Odboj Kurov03.06.2012 17.00
FC Poľnohospodár Hervartov - OFK Rokytov03.06.2012 17.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Busov Nižný Tvarožec03.06.2012 17.00
TJ Dubinné - TJ Dujava Chmeľová03.06.2012 17.00
ŠK Fričkovce - TJ Družstevník Stuľany03.06.2012 17.00
Voľno - TJ Družstevník Kobyly03.06.2012 17.00
25. kolo (10.06.2012) o 17.00 hod.
Voľno - TJ PD Mier Poliakovce (V)10.06.2012 17.00
TJ Družstevník Kobyly - ŠK Fričkovce10.06.2012 17.00
TJ Družstevník Stuľany - TJ Dubinné10.06.2012 17.00
TJ Dujava Chmeľová - TJ Pokrok Porúbka10.06.2012 17.00
TJ Busov Nižný Tvarožec - FC Poľnohospodár Hervartov10.06.2012 17.00
OFK Rokytov - TJ Čergov Hertník10.06.2012 17.00
TJ Odboj Kurov - TJ Strojár Kružlov "B" (N)10.06.2012 17.00
26. kolo (17.06.2012) o 17.00 hod.
TJ PD Mier Poliakovce (V) - TJ Odboj Kurov17.06.2012 17.00
TJ Strojár Kružlov "B" (N) - OFK Rokytov17.06.2012 17.00
TJ Čergov Hertník - TJ Busov Nižný Tvarožec17.06.2012 17.00
FC Poľnohospodár Hervartov - TJ Dujava Chmeľová17.06.2012 17.00
TJ Pokrok Porúbka - TJ Družstevník Stuľany17.06.2012 17.00
TJ Dubinné - TJ Družstevník Kobyly17.06.2012 17.00
ŠK Fričkovce - Voľno17.06.2012 17.00



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko