::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

II. trieda - dospelí

Tabuľka strelcov - Najlepší strelci

# Hráč Klub Góly
1 Jurko Michal TJ Dubinné 26
2 Antolík Róbert TJ Pokrok Porúbka 21
3 Tvardzik Rastislav TJ PD Mier Poliakovce (V) 18
4 Švirk Radovan TJ Dubinné 12
- Kmec Ján FC Poľnohospodár Hervartov 12
- Kohút Jaroslav TJ Busov Nižný Tvarožec(11)
TJ Strojár Kružlov "B" (N)(1)
12
- Novák Marek TJ PD Mier Poliakovce (V) 12
5 Sivák Ľuboš TJ Busov Nižný Tvarožec 11
- Skurka Kamil TJ Dujava Chmeľová 11
- Valenta Pavol TJ Družstevník Kobyly 11
6 Pavluv Dávid TJ Pokrok Porúbka 10
- Sokol Slavomír TJ Pokrok Porúbka 10
- Kmec Lukáš FC Poľnohospodár Hervartov 10
- Vaňo Slavomír FC Poľnohospodár Hervartov 10
- Lenárt Peter TJ Čergov Hertník 10
- Lazor Martin TJ Strojár Kružlov "B" (N) 10
- Kostár Dávid OFK Rokytov 10
- Varjan Stanislav TJ Dujava Chmeľová 10
- Novák Martin TJ Družstevník Kobyly 10
7 Kovalik Marek TJ Dubinné 9
- Hribik Vincent TJ Busov Nižný Tvarožec 9
- Pavlišák Ján TJ Družstevník Kobyly 9
8 Pavličko Peter ŠK Fričkovce 8
- Kaščák Patrik TJ Strojár Kružlov "B" (N) 8
- Gajdoš Alfonz TJ Dujava Chmeľová 8
- Štefurik Marián TJ Dujava Chmeľová 8
- Novák Marek TJ Družstevník Kobyly 8
9 Katrinič Branislav ŠK Fričkovce 7
- Mihalik Julián TJ Strojár Kružlov "B" (N) 7
- Lišivka Miloš TJ Busov Nižný Tvarožec 7
- Matiáš Marek TJ Družstevník Stuľany 7
10 Adamčin Vladislav ŠK Fričkovce 6
- Švec-Mihaľ Marián TJ Pokrok Porúbka 6
- Gbur Matúš FC Poľnohospodár Hervartov 6
- Tarasovitš Tomáš TJ Čergov Hertník 6
- Kapec Dominik TJ Čergov Hertník 6
- Maňko Marek TJ Strojár Kružlov "B" (N) 6
- Roháľ Vladimír TJ Strojár Kružlov "B" (N) 6
- Hopko Peter TJ Busov Nižný Tvarožec 6
- Billy Imrich TJ Družstevník Stuľany 6
11 Gambaľ Jozef FC Poľnohospodár Hervartov 5
- Krajňák Radovan TJ Čergov Hertník 5
- Bilý Dalibor TJ Odboj Kurov 5
- Kramár Jozef TJ Odboj Kurov 5
- Bľanda Jozef TJ Busov Nižný Tvarožec 5
12 Mikula Igor ŠK Fričkovce 4
- Hvišč Peter TJ Dubinné 4
- Rohaľ Daniel TJ Strojár Kružlov "B" (N) 4
- Molčan Martin TJ Odboj Kurov 4
- König Marek TJ Odboj Kurov 4
- Kvak Igor TJ Družstevník Kobyly 4
- Harčár Jozef TJ PD Mier Poliakovce (V) 4
- Tvardzik Patrik TJ PD Mier Poliakovce (V) 4
- Mihaľ Marek TJ PD Mier Poliakovce (V) 4
13 Fertaľ Gabriel ŠK Fričkovce 3
- Mihaľ Marek TJ Dubinné 3
- Hanč František TJ Dubinné 3
- Banas Jozef FC Poľnohospodár Hervartov 3
- Lenárt Peter FC Poľnohospodár Hervartov 3
- Lazur Ľubomír TJ Čergov Hertník 3
- Geralský Marek TJ Čergov Hertník 3
- Kapec Ľubomír TJ Čergov Hertník 3
- Lenárt Martin TJ Čergov Hertník 3
- Džunda Ivan TJ Odboj Kurov 3
- Cingeľ Richard OFK Rokytov 3
- Sivák Rastislav TJ Busov Nižný Tvarožec 3
- Varjan Matej TJ Dujava Chmeľová 3
- Jedinák Martin TJ Dujava Chmeľová 3
- Černický Branislav TJ Družstevník Stuľany 3
- Geci Daniel TJ Družstevník Kobyly 3
- Polča Milan TJ Družstevník Kobyly 3
- Džupir Marko TJ PD Mier Poliakovce (V) 3
14 Kertys Martin ŠK Fričkovce 2
- Šoltýs Damián FC Poľnohospodár Hervartov 2
- Bogdan Jozef TJ Čergov Hertník 2
- Kočár Marek TJ Odboj Kurov 2
- Dubovecký Jozef TJ Odboj Kurov 2
- Kolcun Jozef TJ Odboj Kurov 2
- Billý Štefan OFK Rokytov 2
- Lazur Martin OFK Rokytov 2
- Kyseľ Zdenko OFK Rokytov 2
- Kostelník Matúš OFK Rokytov 2
- Bľanda Peter OFK Rokytov 2
- Novák Miroslav OFK Rokytov 2
- Balaščák Juraj TJ Busov Nižný Tvarožec 2
- Ščesný Pavol TJ Dujava Chmeľová 2
- Korba Peter TJ Dujava Chmeľová 2
- Gdovin Ján TJ Družstevník Stuľany 2
- Bakaľár Ján TJ Družstevník Stuľany 2
- Gdovin Slavomír TJ Družstevník Stuľany 2
- Kic Martin TJ Družstevník Stuľany 2
- Hvišč Dávid TJ Družstevník Stuľany 2
- Múdry Blažej TJ Družstevník Kobyly 2
- Pavlišák Lukáš TJ Družstevník Kobyly 2
- Vajda Igor TJ Družstevník Kobyly 2
15 Mendoza René ŠK Fričkovce 1
- Katrinič Maroš ŠK Fričkovce 1
- Zamborský Jozef ŠK Fričkovce 1
- Bednár Róbert ŠK Fričkovce 1
- Klima Damián ŠK Fričkovce 1
- Harčarik Michal ŠK Fričkovce 1
- Varali Vladimír TJ Dubinné 1
- Lukáč Jozef TJ Dubinné 1
- Lukáč Marián TJ Dubinné 1
- Harbaľ Anton 1
- Prusák Václav TJ Dubinné 1
- Ilek Dominik TJ Dubinné 1
- Hanč Marek TJ Dubinné 1
- Čorba Ján TJ Pokrok Porúbka 1
- Knapčík Kamil TJ Pokrok Porúbka 1
- Sokol Jaroslav TJ Pokrok Porúbka 1
- vlastný gól TJ Pokrok Porúbka 1
- Kijak Stanislav TJ Pokrok Porúbka 1
- Goliáš Jozef TJ Pokrok Porúbka 1
- Kažimír Ján TJ Pokrok Porúbka 1
- Pecuch Ján TJ Pokrok Porúbka 1
- Staš Slavomír TJ Pokrok Porúbka 1
- Kleban Ján FC Poľnohospodár Hervartov 1
- Kmec Peter FC Poľnohospodár Hervartov 1
- Čech Ján FC Poľnohospodár Hervartov 1
- vlastný gól FC Poľnohospodár Hervartov 1
- Harčar Matúš FC Poľnohospodár Hervartov 1
- Dolhý Jozef FC Poľnohospodár Hervartov 1
- Demjanič Jakub TJ Čergov Hertník 1
- Choma Jozef TJ Čergov Hertník 1
- Choma Miroslav TJ Čergov Hertník 1
- vlastný gól TJ Čergov Hertník 1
- Šveda Erik TJ Strojár Kružlov "B" (N) 1
- Mochnacký Zdenko TJ Strojár Kružlov "B" (N) 1
- Hovanec Roman TJ Strojár Kružlov "B" (N) 1
- Sidimák Juraj TJ Strojár Kružlov "B" (N) 1
- Luščák Michal TJ Strojár Kružlov "B" (N) 1
- Micheľ Martin TJ Strojár Kružlov "B" (N) 1
- Pilipčuk Sergej TJ Odboj Kurov 1
- Kaputa Tomáš TJ Odboj Kurov 1
- Petrič Dušan OFK Rokytov 1
- Bilý Miloš OFK Rokytov 1
- Klimek Martin OFK Rokytov 1
- Pangrác-Piter Ľubomír OFK Rokytov 1
- Piter-Pangrác Ľubomír OFK Rokytov 1
- Benka Radoslav OFK Rokytov 1
- vlastný gól OFK Rokytov 1
- Semanko Pavol TJ Busov Nižný Tvarožec 1
- Dzubák Jozef TJ Busov Nižný Tvarožec 1
- Džamba Matúš TJ Busov Nižný Tvarožec 1
- Lindeman Stanislav TJ Busov Nižný Tvarožec 1
- Železný Tomáš TJ Dujava Chmeľová 1
- Dzubak Pavol TJ Dujava Chmeľová 1
- Jenčik Peter TJ Dujava Chmeľová 1
- Kovač Ľuboš TJ Dujava Chmeľová 1
- Pekár Peter TJ Dujava Chmeľová 1
- Jakubašek Dávid TJ Dujava Chmeľová 1
- Michalčin Jozef TJ Dujava Chmeľová 1
- Pidaný Jaroslav TJ Dujava Chmeľová 1
- Michalčin Ján TJ Dujava Chmeľová 1
- Šurkala Patrik TJ Dujava Chmeľová 1
- Pipčák Dušan TJ Družstevník Stuľany 1
- Bakaľár Tomáš TJ Družstevník Stuľany 1
- Matiáš Peter TJ Družstevník Stuľany 1
- Hvišč Patrik TJ Družstevník Stuľany 1
- Kundrát Matúš TJ Družstevník Kobyly 1
- Šoltýs Martin TJ Družstevník Kobyly 1
- Marčín Ján TJ Družstevník Kobyly 1
- Tej Martin TJ Družstevník Kobyly 1
- Novák Jozef TJ Družstevník Kobyly 1
- Cicanič Michal TJ Družstevník Kobyly 1
- Šoltýs Jakub TJ PD Mier Poliakovce (V) 1
- Mihaľ Pavol TJ PD Mier Poliakovce (V) 1
- Mihalčin Matúš TJ PD Mier Poliakovce (V) 1
- Jurč Lukáš TJ PD Mier Poliakovce (V) 1
- Sova Jozef TJ PD Mier Poliakovce (V) 1
- Basa Dávid TJ PD Mier Poliakovce (V) 1
- Poliak Vladislav TJ PD Mier Poliakovce (V) 1
- Paľa Ján TJ PD Mier Poliakovce (V) 1
- Pavúk Pavol TJ PD Mier Poliakovce (V) 1
- Borus Stanislav TJ PD Mier Poliakovce (V) 1




 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko