::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

I. trieda - dospelí

Rozpis zápasov v sezóne 2008/2009

Výnimky a poznámky:
2.FC Bardejov – v Rokytove vždy o 10,30 hod. /nedeľa/

1. kolo (10.08.2008) o 16.30 hod.
TJ Družstevník Koprivnica - FK Gerlachov10.08.2008 16.30
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) - TJ Družstevník Osikov10.08.2008 16.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Verchovina Smilno (N)10.08.2008 16.30
TJ Beloveža - OcFK Marhaň10.08.2008 16.30
TJ PD Mier Poliakovce - Slovan Dlhá Lúka10.08.2008 16.30
TJ Pokrok Abrahámovce - FK Busov Gaboltov10.08.2008 16.30
2. FC Bardejov - TJ Hviezda Lopúchov10.08.2008 10.30
2. kolo (17.08.2008) o 16.00 hod.
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)17.08.2008 16.00
FK Gerlachov - TJ Hviezda Lopúchov17.08.2008 16.00
FK Busov Gaboltov - 2. FC Bardejov17.08.2008 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce - Slovan Dlhá Lúka17.08.2008 16.00
OcFK Marhaň - TJ PD Mier Poliakovce17.08.2008 16.00
TJ Verchovina Smilno (N) - TJ Beloveža17.08.2008 16.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Strojár Kružlov17.08.2008 16.00
3. kolo (24.08.2008) o 16.00 hod.
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) - FK Gerlachov24.08.2008 16.00
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník Koprivnica24.08.2008 16.00
TJ Beloveža - TJ Družstevník Osikov24.08.2008 16.00
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Verchovina Smilno (N)24.08.2008 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce - OcFK Marhaň24.08.2008 16.00
2. FC Bardejov - Slovan Dlhá Lúka24.08.2008 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - FK Busov Gaboltov24.08.2008 16.00
4. kolo (31.08.2008) o 16.00 hod.
FK Gerlachov - FK Busov Gaboltov31.08.2008 16.00
Slovan Dlhá Lúka - TJ Hviezda Lopúchov31.08.2008 16.00
OcFK Marhaň - 2. FC Bardejov31.08.2008 16.00
TJ Verchovina Smilno (N) - TJ Pokrok Abrahámovce31.08.2008 16.00
TJ Družstevník Osikov - TJ PD Mier Poliakovce31.08.2008 16.00
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Beloveža31.08.2008 16.00
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) - TJ Strojár Kružlov31.08.2008 16.00
5. kolo (07.09.2008) o 15.30 hod.
TJ Strojár Kružlov - FK Gerlachov07.09.2008 15.30
TJ Beloveža - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)07.09.2008 15.30
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Družstevník Koprivnica07.09.2008 15.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Družstevník Osikov07.09.2008 15.30
2. FC Bardejov - TJ Verchovina Smilno (N)07.09.2008 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - OcFK Marhaň07.09.2008 15.30
FK Busov Gaboltov - Slovan Dlhá Lúka07.09.2008 15.30
6. kolo (14.09.2008) o 15.30 hod.
FK Gerlachov - Slovan Dlhá Lúka14.09.2008 15.30
OcFK Marhaň - FK Busov Gaboltov14.09.2008 15.30
TJ Verchovina Smilno (N) - TJ Hviezda Lopúchov14.09.2008 15.30
TJ Družstevník Osikov - 2. FC Bardejov14.09.2008 15.30
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Pokrok Abrahámovce14.09.2008 15.30
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) - TJ PD Mier Poliakovce14.09.2008 15.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Beloveža14.09.2008 15.30
7. kolo (21.09.2008) o 15.00 hod.
TJ Beloveža - FK Gerlachov21.09.2008 15.00
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Strojár Kružlov21.09.2008 15.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)21.09.2008 15.00
2. FC Bardejov - TJ Družstevník Koprivnica21.09.2008 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Osikov21.09.2008 15.00
FK Busov Gaboltov - TJ Verchovina Smilno (N)21.09.2008 15.00
Slovan Dlhá Lúka - OcFK Marhaň21.09.2008 15.00
8. kolo (28.09.2008) o 15.00 hod.
FK Gerlachov - OcFK Marhaň28.09.2008 15.00
TJ Verchovina Smilno (N) - Slovan Dlhá Lúka28.09.2008 15.00
TJ Družstevník Osikov - FK Busov Gaboltov28.09.2008 15.00
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Hviezda Lopúchov28.09.2008 15.00
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) - 2. FC Bardejov28.09.2008 15.00
TJ Strojár Kružlov - TJ Pokrok Abrahámovce28.09.2008 15.00
TJ Beloveža - TJ PD Mier Poliakovce28.09.2008 15.00
9. kolo (05.10.2008) o 14.30 hod.
TJ PD Mier Poliakovce - FK Gerlachov05.10.2008 14.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Beloveža05.10.2008 14.30
2. FC Bardejov - TJ Strojár Kružlov05.10.2008 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)05.10.2008 14.30
FK Busov Gaboltov - TJ Družstevník Koprivnica05.10.2008 14.30
Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Osikov05.10.2008 14.30
OcFK Marhaň - TJ Verchovina Smilno (N)05.10.2008 14.30
10. kolo (12.10.2008) o 14.30 hod.
FK Gerlachov - TJ Verchovina Smilno (N)12.10.2008 14.30
TJ Družstevník Osikov - OcFK Marhaň12.10.2008 14.30
TJ Družstevník Koprivnica - Slovan Dlhá Lúka12.10.2008 14.30
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) - FK Busov Gaboltov12.10.2008 14.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Hviezda Lopúchov12.10.2008 14.30
TJ Beloveža - 2. FC Bardejov12.10.2008 14.30
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Pokrok Abrahámovce12.10.2008 14.30
11. kolo (19.10.2008) o 14.00 hod.
TJ Pokrok Abrahámovce - FK Gerlachov19.10.2008 14.00
2. FC Bardejov - TJ PD Mier Poliakovce19.10.2008 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Beloveža19.10.2008 14.00
FK Busov Gaboltov - TJ Strojár Kružlov19.10.2008 14.00
Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)19.10.2008 14.00
OcFK Marhaň - TJ Družstevník Koprivnica19.10.2008 14.00
TJ Verchovina Smilno (N) - TJ Družstevník Osikov19.10.2008 14.00
12. kolo (26.10.2008) o 14.00 hod.
FK Gerlachov - TJ Družstevník Osikov26.10.2008 14.00
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Verchovina Smilno (N)26.10.2008 14.00
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) - OcFK Marhaň26.10.2008 14.00
TJ Strojár Kružlov - Slovan Dlhá Lúka26.10.2008 14.00
TJ Beloveža - FK Busov Gaboltov26.10.2008 14.00
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Hviezda Lopúchov26.10.2008 14.00
TJ Pokrok Abrahámovce - 2. FC Bardejov26.10.2008 14.00
13. kolo (02.11.2008) o 13.30 hod.
TJ Družstevník Osikov - TJ Družstevník Koprivnica02.11.2008 13.30
TJ Verchovina Smilno (N) - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)02.11.2008 13.30
OcFK Marhaň - TJ Strojár Kružlov02.11.2008 13.30
Slovan Dlhá Lúka - TJ Beloveža02.11.2008 13.30
FK Busov Gaboltov - TJ PD Mier Poliakovce02.11.2008 13.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Pokrok Abrahámovce02.11.2008 13.30
2. FC Bardejov - FK Gerlachov02.11.2008 10.30
14. kolo (09.11.2008) o 13.30 hod.
TJ Hviezda Lopúchov - 2. FC Bardejov09.11.2008 13.30
FK Busov Gaboltov - TJ Pokrok Abrahámovce09.11.2008 13.30
Slovan Dlhá Lúka - TJ PD Mier Poliakovce09.11.2008 13.30
OcFK Marhaň - TJ Beloveža09.11.2008 13.30
TJ Verchovina Smilno (N) - TJ Strojár Kružlov09.11.2008 13.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)09.11.2008 13.30
FK Gerlachov - TJ Družstevník Koprivnica09.11.2008 13.30
15. kolo (05.04.2009) o 15.30 hod.
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) - TJ Družstevník Koprivnica05.04.2009 15.30
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník Osikov05.04.2009 15.30
TJ Beloveža - TJ Verchovina Smilno (N)05.04.2009 15.30
TJ PD Mier Poliakovce - OcFK Marhaň05.04.2009 15.30
Slovan Dlhá Lúka - TJ Pokrok Abrahámovce05.04.2009 15.30
2. FC Bardejov - FK Busov Gaboltov05.04.2009 15.30
TJ Hviezda Lopúchov - FK Gerlachov05.04.2009 15.30
16. kolo (12.04.2009) o 15.30 hod.
FK Busov Gaboltov - TJ Hviezda Lopúchov12.04.2009 15.30
Slovan Dlhá Lúka - 2. FC Bardejov12.04.2009 15.30
OcFK Marhaň - TJ Pokrok Abrahámovce12.04.2009 15.30
TJ Verchovina Smilno (N) - TJ PD Mier Poliakovce12.04.2009 15.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Beloveža12.04.2009 15.30
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Strojár Kružlov12.04.2009 15.30
FK Gerlachov - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)12.04.2009 15.30
17. kolo (19.04.2009) o 16.00 hod.
TJ Strojár Kružlov - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)19.04.2009 16.00
TJ Beloveža - TJ Družstevník Koprivnica19.04.2009 16.00
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Družstevník Osikov19.04.2009 16.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Verchovina Smilno (N)19.04.2009 16.00
2. FC Bardejov - OcFK Marhaň19.04.2009 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - Slovan Dlhá Lúka19.04.2009 16.00
FK Busov Gaboltov - FK Gerlachov19.04.2009 16.00
18. kolo (26.04.2009) o 16.00 hod.
Slovan Dlhá Lúka - FK Busov Gaboltov26.04.2009 16.00
OcFK Marhaň - TJ Hviezda Lopúchov26.04.2009 16.00
TJ Verchovina Smilno (N) - 2. FC Bardejov26.04.2009 16.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Pokrok Abrahámovce26.04.2009 16.00
TJ Družstevník Koprivnica - TJ PD Mier Poliakovce26.04.2009 16.00
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) - TJ Beloveža26.04.2009 16.00
FK Gerlachov - TJ Strojár Kružlov26.04.2009 16.00
19. kolo (03.05.2009) o 16.30 hod.
TJ Beloveža - TJ Strojár Kružlov03.05.2009 16.30
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)03.05.2009 16.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Družstevník Koprivnica03.05.2009 16.30
2. FC Bardejov - TJ Družstevník Osikov03.05.2009 10.30
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Verchovina Smilno (N)03.05.2009 16.30
FK Busov Gaboltov - OcFK Marhaň03.05.2009 16.30
Slovan Dlhá Lúka - FK Gerlachov03.05.2009 16.30
20. kolo (10.05.2009) o 16.30 hod.
OcFK Marhaň - Slovan Dlhá Lúka10.05.2009 16.30
TJ Verchovina Smilno (N) - FK Busov Gaboltov10.05.2009 16.30
TJ Družstevník Osikov - TJ Hviezda Lopúchov10.05.2009 16.30
TJ Družstevník Koprivnica - 2. FC Bardejov10.05.2009 16.30
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) - TJ Pokrok Abrahámovce10.05.2009 16.30
TJ Strojár Kružlov - TJ PD Mier Poliakovce10.05.2009 16.30
FK Gerlachov - TJ Beloveža10.05.2009 16.30
21. kolo (17.05.2009) o 17.00 hod.
OcFK Marhaň - FK Gerlachov17.05.2009 17.00
Slovan Dlhá Lúka - TJ Verchovina Smilno (N)17.05.2009 17.00
FK Busov Gaboltov - TJ Družstevník Osikov17.05.2009 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Družstevník Koprivnica17.05.2009 17.00
2. FC Bardejov - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)17.05.2009 10.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Strojár Kružlov17.05.2009 17.00
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Beloveža17.05.2009 17.00
22. kolo (24.05.2009) o 17.00 hod.
FK Gerlachov - TJ PD Mier Poliakovce24.05.2009 17.00
TJ Beloveža - TJ Pokrok Abrahámovce24.05.2009 17.00
TJ Strojár Kružlov - 2. FC Bardejov24.05.2009 17.00
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) - TJ Hviezda Lopúchov24.05.2009 17.00
TJ Družstevník Koprivnica - FK Busov Gaboltov24.05.2009 17.00
TJ Družstevník Osikov - Slovan Dlhá Lúka24.05.2009 17.00
TJ Verchovina Smilno (N) - OcFK Marhaň24.05.2009 17.00
23. kolo (31.05.2009) o 17.00 hod.
TJ Verchovina Smilno (N) - FK Gerlachov31.05.2009 17.00
OcFK Marhaň - TJ Družstevník Osikov31.05.2009 17.00
Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Koprivnica31.05.2009 17.00
FK Busov Gaboltov - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)31.05.2009 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ Strojár Kružlov31.05.2009 17.00
2. FC Bardejov - TJ Beloveža31.05.2009 10.30
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ PD Mier Poliakovce31.05.2009 17.00
24. kolo (07.06.2009) o 17.00 hod.
FK Gerlachov - TJ Pokrok Abrahámovce07.06.2009 17.00
TJ PD Mier Poliakovce - 2. FC Bardejov07.06.2009 17.00
TJ Beloveža - TJ Hviezda Lopúchov07.06.2009 17.00
TJ Strojár Kružlov - FK Busov Gaboltov07.06.2009 17.00
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) - Slovan Dlhá Lúka07.06.2009 17.00
TJ Družstevník Koprivnica - OcFK Marhaň07.06.2009 17.00
TJ Družstevník Osikov - TJ Verchovina Smilno (N)07.06.2009 17.00
25. kolo (14.06.2009) o 17.00 hod.
TJ Družstevník Osikov - FK Gerlachov14.06.2009 17.00
TJ Verchovina Smilno (N) - TJ Družstevník Koprivnica14.06.2009 17.00
OcFK Marhaň - TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)14.06.2009 17.00
Slovan Dlhá Lúka - TJ Strojár Kružlov14.06.2009 17.00
FK Busov Gaboltov - TJ Beloveža14.06.2009 17.00
TJ Hviezda Lopúchov - TJ PD Mier Poliakovce14.06.2009 17.00
2. FC Bardejov - TJ Pokrok Abrahámovce14.06.2009 10.30
26. kolo (21.06.2009) o 17.00 hod.
FK Gerlachov - 2. FC Bardejov21.06.2009 17.00
TJ Pokrok Abrahámovce - TJ Hviezda Lopúchov21.06.2009 17.00
TJ PD Mier Poliakovce - FK Busov Gaboltov21.06.2009 17.00
TJ Beloveža - Slovan Dlhá Lúka21.06.2009 17.00
TJ Strojár Kružlov - OcFK Marhaň21.06.2009 17.00
TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) - TJ Verchovina Smilno (N)21.06.2009 17.00
TJ Družstevník Koprivnica - TJ Družstevník Osikov21.06.2009 17.00



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko