::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

I. trieda - dospelí

Tabuľka strelcov - Najlepší strelci

# Hráč Klub Góly
1 Mikula Lukáš TJ Hviezda Lopúchov 19
2 Slimák Erik FK Busov Gaboltov 17
3 Štefančik Lukáš TJ Verchovina Smilno (N) 16
- Matiaš Marek TJ Družstevník Koprivnica 16
- Macečko Mário TJ Beloveža 16
4 Tiš Lukáš TJ Beloveža 14
- Bereščák Marián FK Gerlachov 14
5 Lišivka Miloš FK Busov Gaboltov 12
- Kantor Marek TJ Strojár Kružlov 12
6 Špirka Marián TJ Družstevník Osikov 11
7 Paľa Ján TJ PD Mier Poliakovce 10
- Kočiš Lukáš OcFK Marhaň 10
- Kucharik Miroslav TJ Pokrok Abrahámovce 10
8 Javorský Pavol FK Busov Gaboltov 9
- Hanč Marek TJ PD Mier Poliakovce 9
9 Kendra Miroslav FK Busov Gaboltov 8
- Podlesný Milan TJ Verchovina Smilno (N) 8
- Mihalovič Kamil Slovan Dlhá Lúka 8
10 Mikula Jozef TJ PD Mier Poliakovce 7
- Zajac Patrik TJ PD Mier Poliakovce 7
- Feciľak Rastislav TJ Verchovina Smilno (N) 7
- Štinčík Dávid OcFK Marhaň 7
- Cina Roman OcFK Marhaň 7
- Čekan Ľubomír TJ Beloveža 7
- Geci Daniel TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 7
- Kuchcik Marián TJ Pokrok Abrahámovce 7
11 Vilím František 2. FC Bardejov 6
- Želinský Martin 2. FC Bardejov 6
- Maňko Marek TJ Strojár Kružlov 6
- Štefančin Jozef TJ Družstevník Osikov 6
- Olšavský Marek TJ Družstevník Osikov 6
- Cigan Peter OcFK Marhaň 6
- Ščasný Daniel TJ Beloveža 6
12 Billý Štefan FK Busov Gaboltov 5
- Šamko Róbert TJ PD Mier Poliakovce 5
- Verčimák Peter TJ Verchovina Smilno (N) 5
- Grega Viktor TJ Družstevník Koprivnica 5
- Soroka Jozef TJ Beloveža 5
- Mikula Kamil TJ Beloveža 5
- Mulik Tomáš Slovan Dlhá Lúka 5
- Tulenko Marián FK Gerlachov 5
- Tkačik Ľuboš TJ Hviezda Lopúchov 5
- Petrik Juraj TJ Hviezda Lopúchov 5
13 Harčar Jozef TJ PD Mier Poliakovce 4
- Lazor Martin TJ Strojár Kružlov 4
- Barna Ivan TJ Verchovina Smilno (N) 4
- Greškovič Matej TJ Verchovina Smilno (N) 4
- Michalčin Tomáš TJ Verchovina Smilno (N) 4
- Hajda Ján TJ Družstevník Koprivnica 4
- Husár Ervin TJ Družstevník Osikov 4
- Ondavský Marek TJ Beloveža 4
- Kukľa Marcel Slovan Dlhá Lúka 4
- Havran Branislav Slovan Dlhá Lúka 4
- Mihalov Miroslav FK Gerlachov 4
- Micheľ Radoslav FK Gerlachov 4
- Soták Peter FK Gerlachov 4
- Kvak Igor TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 4
- Mačej Peter TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 4
- Fedorčak Pavol TJ Hviezda Lopúchov 4
- Ondis Jozef TJ Pokrok Abrahámovce 4
- Lazúr Alojz TJ Pokrok Abrahámovce 4
14 Bomba Stanislav FK Busov Gaboltov 3
- Murcko Matúš TJ PD Mier Poliakovce 3
- Tvardzik Patrik TJ PD Mier Poliakovce 3
- Barna Miroslav 2. FC Bardejov 3
- Lenk Stanislav 2. FC Bardejov 3
- Olejár Ladislav TJ Strojár Kružlov 3
- Gurský Pavol TJ Strojár Kružlov 3
- Barna Marek TJ Verchovina Smilno (N) 3
- Jurč Jozef TJ Družstevník Koprivnica 3
- Špirla Slavomír OcFK Marhaň 3
- Mucha Štefan OcFK Marhaň 3
- Krajňak Tomáš TJ Beloveža 3
- Jurčišin Marián Slovan Dlhá Lúka 3
- Jurko Michal FK Gerlachov 3
- Trudič Ľuboš FK Gerlachov 3
- Ševcov Vladimír FK Gerlachov 3
- Michalčík Vladimír TJ Pokrok Abrahámovce 3
15 Hiščár Matúš FK Busov Gaboltov 2
- Ondavský Jozef FK Busov Gaboltov 2
- Pisárik Lukáš TJ PD Mier Poliakovce 2
- Uhrin Jaroslav TJ PD Mier Poliakovce 2
- Hudaček Marek TJ PD Mier Poliakovce 2
- Novák Marek TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N)(1)
TJ PD Mier Poliakovce(1)
2
- Pillár Slavomír 2. FC Bardejov 2
- Sipľák Stanislav 2. FC Bardejov 2
- Opitz Dušan 2. FC Bardejov 2
- Marcin Ján 2. FC Bardejov 2
- Voška Lukáš TJ Strojár Kružlov 2
- Michalco Jaroslav TJ Strojár Kružlov 2
- Mihoč Tomáš TJ Družstevník Koprivnica 2
- Majerník Miroslav TJ Družstevník Koprivnica 2
- Matiaš Peter TJ Družstevník Koprivnica 2
- Kozák Jozef TJ Družstevník Osikov 2
- Kuchta Martin TJ Družstevník Osikov 2
- Petro Ján TJ Družstevník Osikov 2
- Halek Samuel OcFK Marhaň 2
- Živčak Peter OcFK Marhaň 2
- Šoltýs Imrich OcFK Marhaň 2
- Hajduk Ján TJ Beloveža 2
- Harbaľ Anton Slovan Dlhá Lúka 2
- Jurčišin Marek Slovan Dlhá Lúka 2
- Jurčišin Pavol Slovan Dlhá Lúka 2
- Jurčišin Jozef Slovan Dlhá Lúka 2
- Dorin Tomáš FK Gerlachov 2
- Fedor Rastislav TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 2
- Novák Marek TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 2
- Bili Milan TJ Hviezda Lopúchov 2
- Michalov Peter TJ Hviezda Lopúchov 2
- Halža Dávid TJ Hviezda Lopúchov 2
- Dreveňak Martin TJ Pokrok Abrahámovce 2
- Soták Erik TJ Pokrok Abrahámovce 2
- Kmecík Ľuboš TJ Pokrok Abrahámovce 2
- Novotný Dušan TJ Pokrok Abrahámovce 2
16 Kažimír Marek FK Busov Gaboltov 1
- Majerník Lukáš 1
- Grobár Jozef FK Busov Gaboltov 1
- Šoltýs Andrej FK Busov Gaboltov 1
- Jurč Lukáš TJ PD Mier Poliakovce 1
- vlastný gól TJ PD Mier Poliakovce 1
- Pisárik Matúš TJ PD Mier Poliakovce 1
- Harčar Marek TJ PD Mier Poliakovce 1
- Basa Dávid TJ PD Mier Poliakovce 1
- Tvardzik Jozef TJ PD Mier Poliakovce 1
- Kuľka František 2. FC Bardejov 1
- Janík Andrej 2. FC Bardejov 1
- Valenta Pavol TJ Strojár Kružlov 1
- Mochnacký Zdenko TJ Strojár Kružlov 1
- Kantor Rudolf TJ Strojár Kružlov 1
- Kantor Pavol TJ Strojár Kružlov 1
- Leško Ján TJ Strojár Kružlov 1
- Štraus Matúš TJ Strojár Kružlov 1
- vlastný gól TJ Strojár Kružlov 1
- Kost Ján TJ Strojár Kružlov 1
- Barilik Milan TJ Verchovina Smilno (N) 1
- Rondzik Jozef TJ Verchovina Smilno (N) 1
- Dunčák Štefan TJ Verchovina Smilno (N) 1
- Michalčin Štefan TJ Verchovina Smilno (N) 1
- Pavúk Tomáš TJ Družstevník Koprivnica 1
- Eštočin Jozef TJ Družstevník Koprivnica 1
- Jarkovský Vincent TJ Družstevník Koprivnica 1
- Fabuľa Radoslav TJ Družstevník Koprivnica 1
- Jakab Ján TJ Družstevník Koprivnica 1
- Gdovin Slavomír TJ Družstevník Koprivnica 1
- Černický Branislav TJ Družstevník Koprivnica 1
- Olšavský Peter TJ Družstevník Osikov 1
- Olšavský František TJ Družstevník Osikov 1
- Paľuv Matúš TJ Družstevník Osikov 1
- Biroš Peter TJ Družstevník Osikov 1
- Palša Marián TJ Družstevník Osikov 1
- Džalaj Dominik OcFK Marhaň 1
- Čuška Andrej OcFK Marhaň 1
- Džubak Martin TJ Beloveža 1
- Kučeravý Tibor TJ Beloveža 1
- Basár Martin TJ Beloveža 1
- Hanek Marián TJ Beloveža 1
- Host Ivan TJ Beloveža 1
- Soroka Tomáš TJ Beloveža 1
- Jurčišin Lukáš Slovan Dlhá Lúka 1
- Jurčišin Stanislav Slovan Dlhá Lúka 1
- Bosák Stanislav Slovan Dlhá Lúka 1
- Hoľpit Vincent Slovan Dlhá Lúka 1
- Kozlovský Ján Slovan Dlhá Lúka 1
- Belejčák Jozef Slovan Dlhá Lúka 1
- Jurčišin Samuel Slovan Dlhá Lúka 1
- Kukulský Daniel Slovan Dlhá Lúka 1
- Petruška Ľubomír Slovan Dlhá Lúka 1
- Babčák Slavomír FK Gerlachov 1
- Hudák Stanislav FK Gerlachov 1
- Grešš Pavol FK Gerlachov 1
- Pavlišák Tomáš TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 1
- Reviľak Adrián TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 1
- Lacek Pavol TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 1
- Hovanec Matúš TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 1
- Feduš Jozef TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 1
- Štalmach Marek TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 1
- Vajda Igor TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 1
- Pavlišák Lukáš TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 1
- Kundrát Matúš TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 1
- Petraško Kamil TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 1
- Kundrát Radovan TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly (N) 1
- Matys Ľuboš TJ Hviezda Lopúchov 1
- Jurč Jozef TJ Hviezda Lopúchov 1
- Pavúk Lukáš TJ Družstevník Koprivnica 1
- Salamon Martin TJ Hviezda Lopúchov 1
- Novotný Matúš TJ Pokrok Abrahámovce 1
- Novotný Daniel TJ Pokrok Abrahámovce 1
- Novotný Štefan TJ Pokrok Abrahámovce 1
- Timko Ondrej TJ Pokrok Abrahámovce 1




 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko