Ďalšie informácie
Mená rozhodcov: Končár S., Končár T., Gambaľ - Vyskoč
Počet divákov: 100
Poznámka k zápasu:
V bezstarostnom útočnom futbale a v obranách ktoré mali „deň otvorených dverí“ sa hlavne domáci S. Ševcov dostával po samostatných únikoch do šancí z ktorých štyri nepremenil. Spálil šance už v 2. a 3. minúte. V 10. minúte ho napodobnil hráč hostí, ktorý tiež nedal. V 15. minúte už S. Ševcov svoj únik premenil na gól. V 35. minúte gólovú strelu hostí zneškodnil brankár Grešš. V 68. minúte si S. Ševcov zopakoval akciu z 15. minúty a zvýšil na 2:0. Gólovo sa presadili aj hostia v 76. minúte striedajúcim Gajdošom, ktorý po rozohrávke priameho kopu presnou strelou zo 16-ky prekonal Grešša. V závere ostali šance na oboch stranách nevyužité. Pred 100 divákmi rozhodoval S. Končár.