Ďalšie informácie
Mená rozhodcov: Leško, Kundra, Kunst - Huraj
Počet divákov: 320
Poznámka k zápasu:
V dôležitom stretnutí o záchranu v súťaži vyhrali domáci najtesnejším rozdielom. Hostia sa ujali vedenia už v 4. minúte po vlastnom góle D. Novotného. Domáci nastúpili s odhodlaním zvíťaziť a s veľkým nasadením sa im to aj podarilo. V 14. minúte M. Novotný zrovnal skóre na 1:1. Hostia hrali pozorne v obrane a spoliehali sa na rýchle brejky. Aj nástup do druhého polčasu mali lepší hostia a v 49. minúte im Bilý zabezpečil opäť vedenie. Abrahámovce neúnavne tlačili a v 69. minúte D. Novotný odčinil svoju chybu zo 4. minúty a vyrovnal na 2:2. V záverečnej 10-minútovke sa domáci snažili streliť víťazný gól (hosťom stačila na záchranu aj remíza). Podarilo sa im to v 83. minúte, kedy po sérii rohových kopov J. Kmecík hlavičkou rozhodol o zisku 3 bodov a tým aj o záchrane svojho kolektívu v I. triede. Pred 320 divákmi rozhodoval Leško.